Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ja to wyglądam nawet jak w 4 paku 🤪

hahah a nieuwierzysz co mi laska wczoraj powiedziala.......... stoje w kolejce do wc i wchodze a ona no dalej ponczusiu.... 🤪 🤪 😮 😲 co kurde???!!!! moze brzuchol mam jak na bliznieta hahah ale bez przesady 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaha, trzeba jej było powiedzieć "poczekaj słoninko" 😁
Znajoma wózek kupowała po porodzie, mega dużo w ciąży przytyła. Wchodzi do sklepu, a sprzedawczyni do niej: a na kiedy termin pani ma?
Ale bym się wściekla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Hahahahaha, trzeba jej było powiedzieć "poczekaj słoninko" 😁
Znajoma wózek kupowała po porodzie, mega dużo w ciąży przytyła. Wchodzi do sklepu, a sprzedawczyni do niej: a na kiedy termin pani ma?
Ale bym się wściekla 😁

a idz.... chyba bym ja zabila wzrokiem 😁 a ta laska to wogole byla 5x ja 😁 w ciazy .wybaczam jej musiala sobie schlebic 😁 rozumiem hahahha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia i jak tam zdazylasz ??? 🤪 🤪

mnie tylko raz ale nic takiego nie jadlam... hmm...
mnie tez jeszcze zaden czop nie odszedl skurczy tez jakis nie mam.. moze ja jakas inna jestem

pytam sie mojego czy by kanapki nie zrobil a on na to "a nie mozesz sama sobie zrobic" to poszlam i sama sobie zrobilam a on pol dnia gra w dupie go mam... 😠 nawet nie mam sily sie denerwowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha chyba że nasze przyparcie do kibelka to jest to co Monika mówi 😁 Chociaż nie wierzę już w cuda 😁 Z tych nerów, że nie mogę urodzić to aż biegunki dostałam hahaha
Daria, ale Ci zazdroszczę tej burzy, bo ją uwielbiaaaaaaaaam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoooo ale się zasłodziłam 🤪 zjadłam babeczkę z mainami i tak mi słodko że ho ho ho 🤪 🤪 🤪 teściowa dba tak o mnie i mi kupiła a męzul przywiózł 😁 ogólnie emnu szpitalne powalające 🤪 dobrze że ma mi kto dowizić obiadki i inne pysznosci bo bym zwariowała i umarła z głodu 🤪

Tosia a może organizm sie oc 🤪zyszcza przed porodem 🤪 🙃 i szybciej będziesz tulić Jasieńka niż ja Kajkę 🤪 a tak w ogóle to poród zaczyna się w głowie im więcej będziemy myśleć i się dołować tym bardziej nie urodzimy wiec ja wrzuciłam na luzik 😁

Monkado to ropień Bartoliniego na wardze sromowej większej ale juz jest wmiarę ok moze wyjdę w poniedziałek ale wolała bym z Kajką już na rękach 😁

Monikas to przyjemniaczka z tej baby ehhhh ludzka głupota nie zna granic...

Smerfetka to chyba nie pójdziesz na te paznokcie 😁

wiecie jak tu piruńsko gorąco było dobrze że wiatrak ale jak z mężulcem 2h posiedziałam na polu to skwarek się ze mnei zrobił tyle ze z tłuszczem ociekającym 🤪 😮 jak wróciłam na salę to czułam się jak by klima tu była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Agatka ale po tym to już wogóle rozwolnienie mega jest, bo to przeczyszcza hahahha, więc zapodaj lepiej na wieczór, bo masz tą położną chyba wcześniej 😁 Żeby niespodzianki nie było!



ale by miala niespodzianke jak cos 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 az boje sie pomyslec... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, ale Ty masz przewagę, bo u Ciebie odchodzi krwisty czoper! A u mnie nawet już rzadkiego śluzu nie ma, pustynia normalnie 😁
Jak się napijecie to weźcie mi powiedzcie jaki smak ma ten olejek, bo zabrzydzają mnie takie tłuste rzeczy, ale czego nie robi się dla dziecka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ale napewno nie odszed cały ten czoper bo dość mało tego było... fakt coś tam się ruszyło jak wczoraj chodziłam z pó godziny tam i zpowrotem po korytazu i w tedy ten czoperek się "oderwał" dzisiaj mam częste pobolewania brzuszka a na KTG lekki jeden skurcz mi tylko pokazuje i jak tu nie zwariować...
Agatka też bym chciała już z Kajką wyjść ale jak do poniedziałku ie urodzę to mnie wypiszą a wolę w domu siedzieć niż tutaj w tej nudziarni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...