Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daria może za późno go wypiłaś? Po dwóch godzinach poszłaś spać i nie miało jak ruszyć bo na efekt się czeka do 6 godzin. Może lepiej rano wypić?
ja dziś po południu jak wrócę z kościoła wypiję łyżkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria może za późno go wypiłaś? Po dwóch godzinach poszłaś spać i nie miało jak ruszyć bo na efekt się czeka do 6 godzin. Może lepiej rano wypić?
ja dziś po południu jak wrócę z kościoła wypiję łyżkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja dzis od rana przy garach normalnie bomba!! moj wstal po 3 godz bo wrocil nad ranem i oznajmil mi ze jedzie z bratem nad wode i wroci tak zebysmy na 3 pojechali na te zawody i co fajnie niech jedzie ale jak wygladnelam za okno a w aucei jego brat i jakas laska(on nie ma dziewczyny) to sie wkur....... jak wroci to go zarypie ciekawe czy dla niego braciszek tez zalatwil kolezanke do towarzystwa wieecie co to juz przeszlo wszelkie moje oczekiwania!!!!!!!!

nie mowie brat sobie mogl wziac kolezanke ale zeby mi hcociaz o tym powiedzial!!! jestem wsciekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
niech mnie ktoś kopnie bo nic mi się nie chce, po wczorajszych szaleństwach remontowo - porządkowo - zakupowych dzisiaj nie mam siły ręki podnieśc, a w domu wszystko rozgrzebane 😞
z malowania został pokoik Kamilki i chyba będzie jednak żółty, nie jest za duży i na środku jest okno dachowe, przez które praktycznie cały dzień słonko świeci, to będzie ładnie wyglądac no i pasowac do białego łóżeczka i jasnej komody
Wczoraj malowałam (siostra jak mnie zobaczyła na drabinie z krótkich spodenkach i biustonoszu malującą pod sufitem to umarła ze śmiechu), później sprzątanie z grubsza farby, która wszędzie jest
Na koniec najlepsze 🤪 pojechaliśmy do ikei kupic komodę i całą resztę, oczywiście trzeba jechac jeszcze raz bo połowy nie kupiłam, a częśc rzeczy którą miałam kupic to teraz coś przekonana nie jestem, ale za to kupiłam kilka rzeczy spoza listy i 200 stówki się tego zrobiły,
a już najbardziej jestem zadowolona z takich pojemniczków materiałowych do szuflady w komodzie na skarpetusie i czapeczki, i muszę pomyślec co jeszcze bo mam ich 6 🙂
A po zakupach wpadliśmy do znajomych do knajpy na pizzę 🙂 ależ była dobra 😁 naprawdę mistrzostwo świata robią 😁
No i do domu ściągnęliśmy o 22.30 padnięci że ledwo do sypialni doszłam paśc na łóżko 🙂

A dzisiaj wstaliśmy o 5 😮 zrobiliśmy zakupy na targu i po śniadaniu znowu nas zmogło,
a w ogóle to było 20 stopni i padał deszcz,
wstaliśmy o 10.30 a tu słonko świeci i robi się duszno i gorąco

Ok wypiję kawkę i może mnie coś kopnie i wezmę się za robotę w końcu 🙂
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
normalnie sie poryczalam.......... teraz siedze i mysle co on tam robi jak glupia!!! 🤨 😠

Monika doskonale Cię rozumiem, ja to bym szalała, chociaż ufam mężowi i wiem że głupoty by nie zrobił (chociaż?), to sam fakt, że ja w domu siedzę a oni się bawią i jeszcze jest jakaś laska
Monia musisz mu to wygarnąc jak wróci, bo tak nie może byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
dobra juz was nie mecze tymi glupotami!!

co macie na obiad?? ja mam rosol, kotlety z kurczaka mlode ziemniaczki i salatka i ciekawa jestem czy beda chetni to zjec 😁 ja na pewno

u mnie też rosołek 🙂 ziemniaczki mięsko gotowane i oczywiście sałata 🙂
tylko kto mi to ugotuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨:woohoo 😁aria to ja się zastanawam nad tym olejkiem... ale chyba zaaplikuję go sobie jutro...

Tosia ja też popuchłam w szpitau... nie tragcznie ale ledwo w japonki wchodzę... i mega stopy od spdu mnie bolą 😞

Monika powodzenia dla siostry!!!

ale nudaaa... zaraz obiad ale chyba pójdę do baru na jakiegoś fasta moze zapiekanka albo kebab będzie... ewentrualnie cheesburger... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Aniu od tego jednego wybryku co było trochę rwi i takiej galarety i mam dosłownie sucho 🤪 😮 a Ty się paku do szpitalaj kochana!!!

obiecuję, że jak już ogarniemy po remoncie mieszkanie to torbę pakuję 😘
a poza tym rano jak nam się usnęło to mi się śniło, że czop zaczął mi odchodzic, obudziłam się i biegiem leciałam do toalety sprawdzic wkładkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
monikas28 napisał(a):
dobra juz was nie mecze tymi glupotami!!


u mnie też rosołek 🙂 ziemniaczki mięsko gotowane i oczywiście sałata 🙂
tylko kto mi to ugotuje 😁

u mnie tek jak u ciebie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc, melduje sie oczywiscie 2w1 🙂 🙂
dzis rano byla taka burza ze szok, chyba z strachu siedzialam na kibelku. A tak p za tym dzisiejszy plan na dzis to pozostaly mi 2s 🙃 sprzatanie i spacer 😁 moze to cos da.
A na obiad robi mi sie akurat zupka chinska, a wczoraj i przed wczoraj zjadlam sama caly brokuł:-) Moj K powiedzial ze lepiej zebym nic do porodu nie gotowala, bo albo wszystko za slone, albo niedosolone 😉 nie wiem co mi sie zmienilo, ale chociaz spokoj jest z gotowaniem:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odmeldowuję się do wieczora, jadę do dziadków po 15 i na jakieś grubsze zakupy jedzeniowe 🙂
Od 24 szalała burza, wiatr wiał w inną stronę dlatego otworzyłam okienko, przykryłam się prześcieradłem i był czadzior 🤪
Dziś całkiem przyjemnie chociaż ciągle gorąco, chociaż nie ma słońca i to jest plus 🤪

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika, że tak zapytam ile Twój mąz ma lat? Bo zachowuje się dziecinnie i niedojrzale... Za czym siedzieć z ciężarną żoną przy niedzieli w domu to on jeździ z towarzystwem nad jezioro 🤢 Dziwne...
U mnie dziś też rosół,kotlety z kurczaka i młode ziemniaki ale do tego fasolka szparagowa 🙂
OSTATNI DZIEŃ WYŻERKI!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia dziękuję, jak urodzę to na pewno wyślę mmsa 🙂
Kasiulek jutro jadę, ale pewności nie mam że już jutro zrobią...

Monkado nie wiem czy zdążysz mi jeszcze dziś odpisać ale powiedz mi czy po cc można pić wodę? Czy przez pierwsze dwie doby dają tylko kroplówki nawadniające i nie można nic pić?
Bo przypomniało mi się że nie kupiłam sobie wody z dziubkiem i się zastanawiam czy mi będzie potrzebna... nawet nie mam już miejsca w torbie na nią....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...