Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Gosia trzymam kciuki 🙂
Mnie to wszyscy cały czas powtarzali nie kupuj tych najmniejszych rozmiarów bo zarazy wyrośnie
i pewnie dojdzie do tego, że będę co 2 dzień pranie robiła (ciekawe tylko kiedy),
coś mi się wydaje, że mój też będzie zakupy po porodzie robił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tyle idzie tych podpasek ???uuuu a ja mam tylko jedno opakowanie a to najwyzej M dokupi czyli moja mama haha a maz dowiezie bo mam pozniej juz zwykle tylko te duze na noc.

ok ja uciekam ide w kuchni ogarnac syf 😁 nic nie gotuje bo mi zostalo z wczroaj ogarne pokoj i wezme sie za materac i lozeczko wyczyszcze b nowe ale i tak ma taki pylek na sobie dziwny )do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jutro zadzwonię do sklepu i mają mi powiedziec kiedy dokładnie będzie łóżeczko,
bo jak nie to zabieram zadatek i kupuję to w ikei, wkurzają mnie już bo drugi tydzień mija, a miało byc do tygodnia, i skoro zawinili i nie zamówili to powinni już na drugi dzień je miec 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki...

Jestem na porodóce od 9:20 i mam oksytocyne i skurcze co jakiś czas siegające 70 w skali na 100. Agatka to co piszesz o bólach to naprawdopodobipleej masz skurcze krzyzowe i może Cię wziąć do porodu nawet zaraz oczywiscie gorąca kąpil wskazana bo ona przyspiesza akcę!!!

Jak co s iećej ruszy to dam znać. Niesteyy poczytałam ale nie odpisuję bo mam skurcze co 2 minuty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie wykapana, mieszkanko posprzatane i czekam na kolezanke....obiecala przyjsc i ciasto przyniesc wiec juz mi slinka cieknie...co do jedzenia po porodzie to tez nie mam pojecia co bede gotowac....bo moj to ja gotuje to wszystko takie tlustawe i mocno przyprawione tak wiec musze sie na siebie zdac, ale zupy mozna jesc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć,

Kasialeczek jesteś niesamowita, dajesz radę pisać jeszcze na porodówce 🤪 Ja tylko leżałam i stękałam w tych mniejszych skurczach a później to już się darłam 😁

Z tymi podkładami jest tak jak pisała Morskooka - idzie ich bardzo dużo i są lepsze od podpasek, przynajmniej jak dla mnie. Z ubrankami tez sie zgadzam, ze schodzą szybko.
Co do jedzenia, to ja sama nie wiem już jak to jest. Nie jem smażonego, z owoców jadłam już jabłka, banany, brzoskwinię i maliny. Spróbowałam raz sałaty i na drugi dzień Mały miał wysypkę, także sałata odpada. Jako dodatki do obiadów jem buraczki i marchewkę najczęściej. pomidorów jeszcze nie próbowałam. Czekolada odpada, podjadam sobie tylko herbatniki, biszkopciki 😉 I próbowałam troszkę lodów ale nie wiem czy można dlatego byłam ostrożna.

Od wczoraj Jaś cały czas wisiałby mi na cycu, już nie mogę się odgonić, no ale co...wyjścia nie mam.

Dziewczyny kiedy powinna być kontrola stawów biodrowych?? Dostałam już skierowanie ale terminy z NFZ dopiero na koniec września i boje się czy to nie za późno i czy nie lepiej zapisać prywatnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super że coś ruszyło 🤪 🤪 Trzymaj się tam dzielnie i czekamy na fotki Kajusi!!!!!! 😘 😘

Smerfetka zupy jak najbardziej można jeść karmiąc piersią 🙂

Ilka sprawdzałam w książeczce zdrowia Nikosia i miałam wpisane że kontrolne USG stawów biodrowych po 4-6tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasia super że coś ruszyło 🤪 🤪 Trzymaj się tam dzielnie i czekamy na fotki Kajusi!!!!!! 😘 😘

Smerfetka zupy jak najbardziej można jeść karmiąc piersią 🙂

Ilka sprawdzałam w książeczce zdrowia Nikosia i miałam wpisane że kontrolne USG stawów biodrowych po 4-6tyg.


No własnie, 6 tyg to nie 3 miesiące...ech, i znowu na naszą służbę zdrowia można liczyć
Dzięki Kinia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...