Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia w cale się nie dziwię, teraz to już dosłownie wszystko może doprowadzić do łez.. a Ciebie już zwłaszcza bo po terminie jesteś. Główka do góry, już na prawdę malusio zostało 🙂 😘

Ja też już się kładę, jakaś dzisiaj zmęczona jestem a w sumie nic nie robiłam 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje i witamy Ninke wsrod nas 🙂
a tak w ogole to witam sie o swicie 😜 cos mi sie zdaje ze wroce dzis do szpitala, cala noc nie spalam mialam skurcze co 10 min a teraz to juz co 7.... brzuch mnie napierdziela jak nie wiem co, ale jeszcze poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie 2w1 i te rozpakowane mamusie 😁

Jufi gratulacje!!!
ja juz wczoraj nie zagladnelam bo maz sie wzial za lozeczko zaraz pojde poprasowac(tonic ze juz to robilam ale sie wygniotlo znow:blink 🙂 i zaloze wszystko to zrobie fotke tylko chyba narazie bez baldachimu
co sie mojwczoraj oklnal hahah 😁 jak przykrecal nozki do przewijaka a to moja wina bo nie wiedzialam ze sa 2 rozmiary i ja powinnam kupic na lozeczko 10x60 a wzielam na wieksze troszke odstaje ale co mi tam nie mowilam mu bo by mnie ukatrupil hahah
pol nocy nie spal bo dalej go gardlo drapalo juz narzekal na lekarza bo mu dal hu... antybioytk to nic ze ja mu gozalatwialam oczywiscienie komentowalam tego bo bym sie poklucila a po co. jeszce zamienilismy sie mijescami na lozku i nic z tego musialam sie znow zamieniac bo nie mogl spac 😠 😠 moze dzis bedzie lepiej

ja spacnie moglam przez niego ale tez co pol godz pobudkabo brzuch mnie bolal jak cholera, skurcze tez sie pojawily oczywiscie jak mu o tym powiedzialam to mial tow du... bo on byl pokrzywdzony alle co tam chyba mi przeszly bo usnelam wczoraj i dzis brzuch jak kamien juz sie zastanawiam kiedy Oli sie wypina a kiedy to nie o n 🤪 malo sie rusza naprawde baardzo malo i sie martwie ale nie chce panikowac przeciez bylam u gin bylo ok to moze przez to ze juz nie mam tych tabletek sama nie wiem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):
gratulacje i witamy Ninke wsrod nas 🙂
a tak w ogole to witam sie o swicie 😜 cos mi sie zdaje ze wroce dzis do szpitala, cala noc nie spalam mialam skurcze co 10 min a teraz to juz co 7.... brzuch mnie napierdziela jak nie wiem co, ale jeszcze poczekam

Martus ty rodzisz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, dobrze że znalazłaś chwilę 🙂 Ucałuj Amelkę 😘
Monika jak brzuch? Mnie to tak boli, jakby siku, albo coś innego mi sie chciało, ale idę do kibla i robie 2 kropelki. Ale strasznie kłuje i twardnieje... 😞 Czasem zabolą plecy. Mój Jasiek też niemrawy, ale dzieci już chyba miejsca nie mają na wygibasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 2w1
Jufi gratulacje czekamy na zdjęcie Ninki 🙂
Marta ty rodzić zaczęłaś, życzę szybkiego i bezbolesnego porodu 🙂 no i Tosia czyżby zaczęło się i u ciebie? w sumie mój brzuch też jest twardy i mnie boli.
idę robić śniadanie dla synka i czekam na wieści od męża czy dziś wyjdą
i mój Marcelek ma dziś 3 urodzinki 🙂 ja chcę prezent dla niego w postaci siostrzyczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia moj jest wtardy i tez do toalety na siku ciagle latam juz od 3 dni i kropla i wychodze i znow czuje ze chce a czasami zapiecze tak jakby. i jesli moge mam juz od 3 dni taki luzniejszy stolec 😲

brzuch teraz mam ok tzn jest wtardy ale nie boli a wczoraj to myslalam ze sie wsciekne raz tak jak na okresraz caly bolal jakbym cos zjadla nie tak i kregoslup tez mnie pobolewal zobaczymy jak dzis bedzie w ciagu dnia ale cos czuje ze mam jakies objawy nie mowie moze nie urodze jeszce ale chyba jestem na drodze do porodu 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam cos takiego na necie artykul Tosia 🙂


W tej fazie może też nastąpić (o ile nie stało się to już wcześniej) odejście i wypadnięcie czopu śluzowego. Jest to śluzowy „korek”, który przez całą ciążę zamyka szyjkę macicy, chroniąc płód przed czynnikami zewnętrznymi. Czop może pojawić się na zewnątrz jako zbita masa śluzu, lekko zabarwiona krwią. A gdy odchodzi etapami – poczujesz po prostu więcej wydzieliny z dróg rodnych. Czopu możesz też w ogóle nie zauważyć.
Zauważysz za to pewnie wzmożone oddawanie moczu i luźnego stolca – wypróżnianie na początku porodu przybiera często postać biegunki. Ciałem mogą wstrząsać dreszcze spowodowane stresem. Lęk, że oto właśnie zaczął się poród, będzie się mieszał z podekscytowaniem wywołanym wzrostem poziomu adrenaliny. Wiele kobiet odczuwa w tym momencie nagły przypływ energii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie u mnie luźniutko, a walczyłam z zaparciami 🙂 Zwaliłam to na arbuza 🙂
Może coś się zaczęło ruszać u mnie... Nie sądzę, że dziś, bo to łapie mnie o różnych porach, zaczęło się wieczorem jak się pożegnałam i wtedy twardniał i mega mnie bolał. Czuję taki nacisk na pipkę straszny.
Może do końca weekendu wyskoczy.... Bo nie chcę tego masażu szyjki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaha Monia szok!!!!
Ja leżałam wczoraj w łóżku i mnie trząchało, i mama do mnie mówi: a co ty chora jesteś, że się tak trzęsiesz?
Czyli z tego co czytam czop nie musi być galaretką? Bo jak nie to extra, od jakiegoś czasu pisałam, że mam normalnie wodę, a nie wydzielinę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze byc bo czytalam tez ze to moze byc nie zaraz przed porodem ale na kilka dni lub 2/3 tyg przed organizm sie przygotowuje wiec mozesz sie na weekend szykowac 😁 Tosiu kochana 😁
a ja wczoraj myslalam chyba pojde mame obudzic haha bo u niej mam torbe do szpitala bo u mnie to juz miejsca na nic nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to welcome porodówka 😁
Chyba sobię wymodlę. Wczoraj mój tata stwierdził, że urodzę w poniedziałek. Ale uwaga! On jest medium 😁 Wszyscy mowili, że będę miała dziewczynkę, a on jedyny że chłopca 🙂 Tylko tak mu się marzyło, żebym dała małemu na imię Aleksander 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...