Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie miałam Wam jeszcze napisać w sprawie tych zaparć. Ja ogólnie nie narzekam, ale piję zieloną herbatę raz dziennie i jem activie tak profilaktycznie, może to Wam coś da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Tosia złośliwa z Ciebie Mamusia ale ja też tak mam 😁 😁 jak sie Mała wiertoli bo gdzieś w dziwnej pozycji leżę to nie zmieniam pozycji od razu, tylko troche ją pozłoszcze a dopiero za chwilę sie odwracam na bok 😁 Babom w autobusie zawsze możesz powiedzieć że starość to też nie choroba i niech spada na drzewo! 😠
Rosi mój maż ostatnio też miał okazję na bliższy kontakt z Córcią tzn poczuł jej kopniaczki bo Mała sie rozszalała bo naleśnikach z serkiem homo waniliowym i kopała że aż mnie bolało 🤪 ja na wózki jeszcze nie patrzyłam le powoli zbieram opinie i słyszałam bardzo dobre własnie o x landerze i o tako jumper x (chyba taki Kasiulek ma) i że dobrze zwracać uwagę na wymiary gondoli (żeby nie była za mała) i atestowany fotelik jeśli sie go zamierza wykorzystywać w samochodzie- chodzi o bezpieczeństwo Dzidzi 🙂
Smerfetka- ja mam tak samo, śpie do 9- 10 a wcale późno nie chodzę spać koło 22- 23 poprostu tyle potrzebuję tzn często w nocy nie śpie to włącza mi sie myślenie i zastanawiam sie jak to będzie jak sie Maluszek wśród nas pojawi 🙂
Daria nie przejmuj sie wynikami moczu, niech lekarz sie wypowie, na pewno jest ok 🙂 przy zatruciu ciążowym oprócz białka są też spuchnięte ręce, nogi i jest wysokie ciśnienie; ja też ostatnio sie naschizowalam bo właśnie ręce mi puchną i lekarz dał mi skierowanie na dodatkowe badania ale wyszly ok 🙂 także glowa do góry, nie denerwuj sie na zapas 🙂
Co do teściowej to cóż możemy sobie ręce uścisnąć 😁 tzn nie słyszałam żeby mnie obgadywała ale nigdy nic od niej nie dostaliśmy, nawet drobnego prezentu na ślub bo ona musiała sobie jechać do ciepłych krajów na urlop :/ jak sie wprowadzaliśmy na mieszkanie to od moich rodziców dostaliśmy dużo rzeczy- garczki, sztuczce, zasłony itp a ona nam glupiej ścierki nie kupiła bo musiała sobie samochod kupić i jej nie starczyło, także teraz nie mam co liczyć żeby chociaż grzechotkę dla Dziecka kupiła bo jej na wczasy nie starczy...
Ilka gratulację Synusia 🙂 ale już duże chłopaczysko 🤪
Alicja też myślę że Maluszek jest po prostu wstydliwy czyli wszystko wskazuje na Dziewczynkę 😁
Ania ja miałam pytać o ból jajnika ale wizyte mam dopiero jutro o... 21.30 😮 a że zazwyczaj są opóźnienia to pewnie koło północy wejde 😁 także podziele sie informacją w piątek 🙂
No to sie rozpisałam 😁 ale to przez to że tyle naskrobałyście od rana 🙂 a ja rano znowu musiałam siąść nad pracą, później dluuugi spacer bo pogoda wiosenna sie nam zrobiła, później obiad, sprzątanie i jakoś tak zeszło
Ok ide wcisnąć jakąś trzecią kolację i uciekam do lożeczka, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko wiesz ja to jestem potężna baba zaczynałam z wagą 74 schudłam do 65 i na ostatniej wizycie miałam 66,3 więc już przoduje a ostatnio mam wilczy apetyt i mówię do śłubnego że muszę dietę wprowadzić że od 20 lodówka na kod ewentualnie mogę wsunąć akiegos owoca np jabłko, śliwkę ale żadnych fastów...
czuję jak by zaraz brzuch miał mi wybuchnać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi ja też byłam przerażona moim tyciem i też wyeliminowałam z diety słodycze (Post mi w tym pomaga 🙂 ) bo pochłaniałam je w naprawdę dużych i niezdrowych ilościach i jest lepiej- waga rośnie ale już nie tak szybko, a według kalkulatora jest ok, jeśli u Ciebie też ok to chyba nie ma sie co martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaielaczek no straszne rzeczy opowiadasz 😉 ja zaczynałam z wagą 73kg a tego pamiętnego dnia w nd na chwilę mignęło mi 80!!! Na razię sytuacja opanowana i jest 78 ale chwila nieuwagi... ej a może po prostu waga mi się popsuła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi masz racje , tylko czemu tyje skoro nie jem tych slodyczy ? 🙂 to zagadka co? hehe
ja siedze 9 godz w pracy i moze to jest ten problem za malo ruchu a czasem juz nie mam sil isc nawet na spacer ale jeszcze 3 tyg i bede miec luz od pracy wiec sie poruszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka gratuluje synka 🙂
Kurcze ten kalkulator jakiś dziwny jest ja ponoć mam 4 kg za mało jak na ten tydzień, a już kompletnie nie wyobrażam sobie ważyć w 40 tyg. 62 kg jak on to pokazuje.. teraz waże 50kg a mam 153 wzrostu. Choć kurcze strasznie wzięło mnie na słodkie 😞 i wcinam ostatnio dużo zbędnych kalorii. Ale nie dam się!
Ja slyszałam że to czy czuje sie ruchy dziecka czy nie to zależy od ilości wód płodowych jak ma się ich dużo to się dużo później te ruchy czuje wiec nie ma się co przejmować że jeszcze się maluszka nie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
Zróbcie test dziewczyny, ja się popłakałam ze śmiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a przy okazji mam dylemat, czy się różni kształt arbuza od piłki koszykowej ? 🥴

monikas tak Ci się chyba wydaje z tymi spacerami ja teraz jestem na l4 od 3 tyg i dziś minął 3ci dzień kiedy nawet nosa na dwór nie wystawiłam bo mi się tak strasznie bardzo mocno nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
Zróbcie test dziewczyny, ja się popłakałam ze śmiechu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a przy okazji mam dylemat, czy się różni kształt arbuza od piłki koszykowej ? 🥴

monikas tak Ci się chyba wydaje z tymi spacerami ja teraz jestem na l4 od 3 tyg i dziś minął 3ci dzień kiedy nawet nosa na dwór nie wystawiłam bo mi się tak strasznie bardzo mocno nie chce 🙂


Rzeczywiście Rosi głupiutki ten test 🙂 puszczałaś nad brzuchem tą nitkę z igłą? :P
piłka jest okrągła a arbuz wydłużony 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja igłę minęłam akurat. A z tym arbuzem mnie nie przekonałaś, ja tam zawsze kupuje okrągłe :P
A nawiązanie do siwych włosów mamy Wam się nie spodobało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...