Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej...
Ilka to siara ja nie mam jeszcze na szczęście... ale jeżeli chodzi o piersi to mój ginek nie robi badania i można iść gdzieś indziej zrobić a w karcie jest miejsce na to badanie...

Karola jeżeli chodzi o przytulaski to ja mam ochotę ale mój mąż mówi że " nie chce tak dzieckiem trzepać"... więc lipa... ale już mu zaznaczyłam że 2 tyg przed terminem to będziemy rano i wieczór i że nie interesuje mnie sama penetracja jak jego nasienie 😁 wredna jestem haha ☺️

dziewczyny czy też tak macie ochotę na zupy?? ja jak był remont to byłam w desperacji i mówiłam do męża ze wyjdę na ulicę i zaczne krzyczeć "oddam się za garnek zupy" ale na szczęście udało mi się zamóić ogórkowa i mi do domu przywieźli 😁 😁 😁
Niestety moje jelita są uparte i nic ich nie puściło jutro ostatnia deska ratunku i jak nic nie pomoże to dzwonie do ginka i niech mnie rstuje bo ja wariuje już z bólów brzucha twardego brzucha i w ogóle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie wiem któa ale pisała o syropie Lactulosum to piłam jego oryginalną wersję czyli dhupalac lactulose i też nie zadziałał poprostu dostaje bzika i zastanawiam się czy to nie psychika już mnie blokuje...

aaaaaa zapomniałam Wam powiedzieć ze dzisiaj po raz pierwszy było widać ruchy dziecka na zewnatrz normalnie brzuch mi latał hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
a nie wiem któa ale pisała o syropie Lactulosum to piłam jego oryginalną wersję czyli dhupalac lactulose i też nie zadziałał poprostu dostaje bzika i zastanawiam się czy to nie psychika już mnie blokuje...

aaaaaa zapomniałam Wam powiedzieć ze dzisiaj po raz pierwszy było widać ruchy dziecka na zewnatrz normalnie brzuch mi latał hahahaha


ja tak miałam dwa dni temu 😁 Wczoraj Jasiulek spokojny, jak nigdy, chyba bez humoru 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Ania - wydaje mi sie że wredna baba nie ma racji, nie musi przyjmować zwrotu jako osoba prywatna ale pod warunkiem że wszystko bylo fair play a baba ewidentnie oszukała Cie pisząc że spódnica jest w stanie idealnym.. jeżeli pas jest naciągnięty to stan nie jest idealny, a więc towar niezgodny z opisem, pogadaj z babą że zgłosisz sprawę na allegro żeby jej konto zablokowali bo jest oszustką! 😠 i wyślij jej granata pocztą! ale mnie tacy ludzie denerwują a ostatnio jestem w bojowym nastroju, daj mi do niej adres to ja sie tam do niej przejadę! 😉 😁
Temat piersi- mi gin nie badał i nie wiem czy zamierza ale podobnie jak Karola nie mam zamiaru mu mówić żeby mnie po piesiach macał 😁
Wydzieliny nie mam ani na gorze ani na dole i w sumie nie wiem czy to dobrze..
A odebrałam wczoraj wyniki posiewu wyszło brak wszystkiego- brak bakterii, brak grzybków no i brak tych dobrych bakteryjek (lactibiofilnych czy jakoś tak) a biorę codziennie lacibios femina i nie wiem jak mogę jeszcze nadrobić ich brak, macie jakieś pomysly?
Ja biorę podobnie jak Kasialeczek i Tosia pharmaton matruelle
Temat kąpiel- otóż ja zawsze brałam mega gorące kąpiele, które w ciązy nie są wskazane a nie potrafię brać ciepłych czy letnich kąpieli więc sobie darowałam i przerzuciłam się na prysznice 🙂
Temat bolący lewy jajnik- mój gin też powiedział że jest to normalne dopóki ból nie jest silny i ciągły (przez kilka dni bez przerwy) i jeśli nie towarzyszą mu dodatkowe dolegliwości typu skurcze, ból jak na okres, wydzielina z dróg rodnych itp, także w moim przypadku nie ma sie czym martwić 🙂
A ja po wczorajszej wizycie 🙂 maluszek rozwija sie prawidłowo, lekarz nie doszukał sie żadnych wad ani zespołów wrodzonych więc jestem przeszczęśliwa 🙂 🙂 🙂 Córcia waży 480g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny....o nie zazdroszcze tych zaparc u mnie naszczescie na luzie wszystko wychodz 😜 ale za to gora tez juz mam dosyc tych mdlosci wieczorem....tyle pysznych rzeczy jem a pozniej i tak wszystko w klozecie laduje 😎
co do przytulaskow to tez mam ochote czasami i mam nadzieje ze szkodze tym malenstwu 😜, ale zapytam jeszcze gina...czytalam tylko ze lepiej w gumce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dziś zaszalałam i pospałam do 10.00 🙂 Czuję się tak samo fatalnie jak wczoraj z tym przeziębieniem 😞
Co do kąpieli to ja też słyszałam że gorących nie wolno, ja biorę letnie albo częściej prysznic.
Monkado super że dzidzia zdrowa, to najważniejsze 🙂
Smerfetka na pewno niedługo poczujesz ruchy, powinnaś chyba już lada dzień. cierpliwie czekaj i wysłuchuj 🙂
Ciekawe jak tam Daria? Nic nie wiecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-)

Monkado w poniedziałęk będę dzownić to dam Ci znać co i jak :-)
Daria nic nie pisała i nie mam żadnych wieści pewnie już nie odczytała wiadomosci...
co do kąpieli to wyczytałam że do 37 stopni woda jest ok i ja w takiej się kąpie i biorę prysznić ( termometrem mierzę temperaturę) ale częściej sę wyleguję... przed ciązą to około 42 miałam temperaturę tak ze jak wyciągałam np nogę z wanny to aż mi parowała 🤪

Ilka to się tez nieźle załatwiłąś razem z Kinią kurować się będziecie!!

Smerfetka Ty nadal masz mdłośći 😮 jejku jak ja suę ciesze ze już nie mam bo jak sobie przypomnę to już mi nie dobrze wrrrrr... 🥴

co do wydzieliny to u mnei piersi nic ale dołem nadrabiam... kolor taki ecru i konsystencji hmmm maślanki 🤪

Dzisiaj poszedł jeszcze jeden czopek, wypiłam maślankę z tartą marchewką ( bleee ochyda) i czekam na rezultaty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek ja dokladnie tak samo kąpiel to 42 stopnie aż nic w łazience nie było widać taka para 😁 teraz biorę prysznice też w sumie gorące ale za to szybkie 🙂
Kasiulek co za pierożki lepisz? u mnie dzisiaj kotleciki jajeczne 🙂 oczywiście standardowo nigdy wcześniej nie robiłam więc nie wiem co wyjdzie 😁 pierogów też nigdy nie robiłam bo to wyższa szkoła jazdy dla mnie jest ale za to moja Mama mi przywozi 🙂
A to wogóle to świetne jesteście! Piszcie mi tu więcej o przytulankach! 😉 Ja już jestem taka spragniona że teraz jak jem musli to mam wrażenie że płatki ulożyły sie w kształt penisa 🤪 ale to chyba moja zryta brakiem sexu glówka podsuwa mi takie fantazje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...