Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
skoro w karcie ciąży jest miejsce na wynik z badania piersi to może powinien, nie wiem... ale skoro sam nie zaproponował to przecież nie powiem mu sama żeby pomacał mi piersi 😉

No tak, zaczęły się Kuchenne rewolucje, teraz to już całkiem zgłodnieję... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy powinien badać, nie zastanawiałam się nad tym jakoś. To jak już tak o piersiach sobie gadamy, to ja mam takie do Was pytanie. W zasadzie to już od kilku dni zbierałam się żeby zapytać ☺️ Chodzi o wydzielinę z piersi, zauważyłam od kilku dni że mam plamy na koszuli (i tylko z lewej piersi). Czy któraś z Was miała coś takiego i czy to jest normalne na tym etapie? nie za wcześnie? Ja przed ciążą miałam co prawda problemy z prolaktyną, brałam leki na obniżenie to może w sumie dlatego... Sama już nie wiem jak to jest 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
rozumiem agatka że śluz Cię zalewa 🙂
a mogę zapytać jaka konsystencja i kolor, bo ja to ciągle sprawdzam jaki jest , czy aby napewno jest wszystko dobrze



Mi lekarz powiedzial ze to normalne 🙂 tak zalewa, ze nosze wkladki Bo inaczej sie nie da :/ konsystencja gesta i biala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka a na drugi raz nie miej oporów z takimi pytaniami, wszystkie jesteśmy w ciąży i mamy podobne objawy, i nic co ciążowe nie powinno być wstydliwym tematem 🙂

Ja też mam cały czas jakieś żółtawe upławy, od 3 tygodni cały czas noszę wkładki. jedynie w nocy nic nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja teraz też bankrutuję na wkładki bo non stop muszę wymieniać i u mnie też gęsta i biała, chociaż zdarza się kremowa - lekko żółta i wtedy to znak że się znowu bakteryjki rozwijają i muszę globulki brać i tak od samego początku i pewnie do samego końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzmi smacznie ale nie są aż tak dobre jakby się mogło wydawać.
Ziemniaki się kroi w cieniutkie plasterki, układa na talerzu na papierze do pieczenia, soli, doprawia przyprawami i na 6 minut na najwyższą moc do mikrofali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...