Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My prawie od rana na polku byliśmy, troszkę ogarnęłam dom, obiad i Nikoś śpi 🙂

Monkado faktycznie masz trochę pogmatwane z tym mieszkaniem, ale tak jak radziła Ci Kasialeczek wyślesz Męża żeby to pozałatwiał.

Rosi odpoczywać, odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać!! 😉 My Cię już tutaj dopilnujemy 😁 Za raz biegnę oglądnąć te stópeczki 🙂 🙂

Monikas no niestety ale są ludzie i ludziska, chociaż mi też nie raz aż nie chce się wierzyć jak potrafią z człowieka zedrzeć 😠 Spokojnego lotu i odezwij się jak tylko będziesz mogła 🙂

Ilka ja osobiście nie jest zadowolona z tych chusteczek, parę razy Babcia mi je kupiła. Jak dla mnie dość szybko wysychają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rosi śliczniusia sukienusia taka marynarska piękna 😘 😘 😘 a stópki do zacałowania 😘 😘 😘 ciocia już monitor całuje 🙂

co do męzów to mój w tym roku 30 kończy a z zachowania to mu 15 daje on dalej w grach jest zakochany ☺️ teraz np gra na Play Station w FIFĘ2012 sama mu ją kupiłam ale tylko dlatego zeby mieć wiecej dostępu do kompa 🤪 ☺️ za to o telewizor muszę się prosić 😮 cóż jak to isę mówi jak nie urok to... 🤪 no ale ważne ze jak o coś prosze to pomaga na swój sposób nie raz mam nerwa na niego ale co to by było za małżeństwo bez sprzeczek co nie? 🙃 np on mi mówi że marudzę a ja ze smęci ciągle że ja marudzę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek małżeństwo bez sprzeczek to chyba nie istnieje 😁 Z resztą przecież nie ma nic przyjemniejszego jak godzenie się po takiej sprzeczce 😉 😉

Wsunęłam właśnie Princessę kokosową, paczkę delicji i pół paczki Mieszanki Krakowskiej.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALe popisałyście, godzinę czytałam!! 😉

Ania z tymi przewijakami to ja bym kupiła dwa, jeden na łóżeczko do przewijania w ciągu dnia a drugi do łazienki koło wanienki 🙂

Kasiulek jak będziesz miała chwilkę to bardzo Cię proszę, zmień u mnie imię z Ignasia na Kacpra 🙂

Monika trzymam kciuki za jutrzejszy lot 🙂 Nie obawiaj się dolecicie cało i zdrowo 🙂

Tosia co za szmaciarz z tego lekarza, żeby radzić kobiecie 22-letniej usunięcie ciąży!! Bo co? Bo za młoda? Chyba żartuje!! Niech się w łeb puknie!!
Aha super że na usg synuś jest zdrowy i sporo już waży 🙂

Daria okropna tragedia z tym pożarem, nie mogę sobie wyobrazić co przeżywa syn tych ludzi, stracić obydwoje rodziców w tak okrutny sposób, straszna śmierć...

Rosi słodkie zdjęcie stópek 🙂
A Tobie lekarz nakazał leżenie i odpoczynek a Ty os razu po wyjściu z gabinetu poleciałaś na zakupy? Oj nie ładnie 😜 Oszczędzaj się!

Ja w czerwcu kończę 25 lat, jak rodziłam pierwszego syna (miałam 23 lata) to lekarka przy porodzie spytała się mnie "A ile ty masz lat dziewczynko?"

Pisałam Wam że mnie ząb boli, któraś napisała, że jestem systematyczna w uczęszczaniu do dentysty, ale to i tak mnie nie uchroniło od tego co mam teraz 🥴 Z poniedziałku na wtorek tak mnie ząb bolał, że nie mogłam się do niego dotknąć nawet językiem, pół szczęki mnie rwało a głowę myślałam że mi rozsadzi, nie spałam od 2:30 aż w końcu o 4 uznałam że nie wytrzymam do rana, wsiadłam w samochód i pojechałam na pogotowie stomatol. Oczywiście wszystkich pobudziłam ale co tam, dobrze, że trafiłam na dość kompetentną dentystkę, trzymała mnie w gabinecie 40 minut i wszystko dokładnie tłumaczyła. Ząb na pierwszy rzut oka zdrowy, tylko pod plombą zrobił mi się zgorzel, usunęła mi plombę, rozwierciła mi kanał (dobrze że ząb jest martwy), nakłuła czymś ten zgorzel, wyleciała ropa, ból głowy ustał ale przy dotyku nadal boli, więc prawdopodobnie mam ropień pod korzeniem... Przepisała mi antybiotyk i za tydzień do wyrwania... Miała mi wyrwać już wczoraj, ale powiedziała że pewnie by się nawet nie znieczulił przez tą ropę pod zębem, więc nie ryzykowałam.
Całe szczęście, że dzisiaj ząb mnie już mało co boli i mogę normalnie funkcjonować. Mam nadzieję że ta ropa mi się rozejdzie i ząb przy wyrywaniu się znieczuli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 😘 😘 😘
Pogoda dopisuje, więc od rana spędzamy czas na powietrzu. Dostałam dziś dla małego cudną pluszową bluzę z uszami na kapturze 🤪 Już za 3 miesiące będę miała swojego małego misia. Właśnie wsunęłam pyzy i małe pulpety 🙂 Te porcje faktycznie jakieś mniejsze dają 🙂
Mam jeszcze pytanko, do bardziej doświadczonych ☺️ Czy jak wczoraj na usg określono mi jego pozycję na podłużną główkową to on już główką do dołu? Bo kopniaczki w ciągu dnia dostaję nisko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia położenie podłóżne główkowe to znaczy że leży główką w dół, tak ja i u mnie 🙂 też czuję nisko ruchy, chyba mnie dzidziuś głową uderza po pęcherzu i szyjce macicy...

Kasialeczek powiem Ci, że ja też się z tym moim mężem nie mało kłócę (mam bardzo nerwowy i kłótliwy charakter) i nie mało się na niego nie raz nazłoszczę, ale kocham go okropnie, nie raz jak sobię uświadomię jak bardzo to płakać mi się chce że go mam (wczoraj miałam taki dzień). Jest jaki jest ale jest jedyny w swoim rodzaju i nie wyobrażam sobie żebym miała go kiedykolwiek stracić nie daj Boże!
W małżeństwach różnie bywa, nie zawsze jest kolorowo ale najważniejsze aby była miłość i wzajemny szacunek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie listonosz przyniósł mi koszulki, które zamówiłam sobie na allegro. Ciążowe z nadrukiem, szczerze to myślałam, że będą lepszej jakości, wyglądają trochę jak koszulki na w-f. Wzięłam L a są chyba ciut przy duże, mogłby być bardziej dopasowane do ciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola jejjjuuu współczuję "przygody" z zębem, cała opowieść brzmi strasznie.

Tosia super zdjęcie Jasia!! 🙂 Widać że rośnie mały przystojniak 😉 Ubranka też śliczne, body imitujące koszulę kapitalne i ten polarek z uszkami cudo! 🙂

A My idziemy jeszcze na chwilkę na ogród, Nikosia roznosi a mi też chce się powietrza, jak tylko wiosna się zaczyna to siedziałabym całymi dniami na polu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia ja nie widzę zdj Jaśka, same ubranka 😞 (bluza z uszkami the best!)
Kupiłam przez Ciebie arbuza, ale już czuję to sikanie co 5 min 😁
A co do mężów...ja się właśnie zajadam ze złości, tak mnie dziś zdenerwował 😠

Karola musiałam po wizycie czekać na mojego M szanownego 2h bo miał jakąś tam konferencję, więc zamiast kwitnąc w sam to podjechałam do galerii na kawę, a że obok był h&m .... 😉 spoko mało chodziłam, ryzykować córcią nie będę, na głowę jeszcze nie upadłam 😉
Współczuję zęba, nie mogłam wszystkiego przeczytać, mam za słabe nerwy na takie historie 😉

A stópki nam się udały nie? 😉 Chyba ma je po tacie bo paluszki są takie równiutkie, a ja mam drugi dłuższy od palucha co jest studnią bez dna na żarty mojego lubego 😠 Jest okropny taki, jak chodzę w butach bez palców to on się śmieje, że tym dłuższym palcem po ulicy chodzę! 🤪 ale chyba coś w tym jest 🤔

Wiecie jakie cudo wynalazłam? Fettuccine solone, taki makaron jak chipsy trochę 🤔 Dziwne dość...ale paczka już się kończy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem guła ☺️ się dziwiłam, żę zdj Jaśka nie ma jak to nie w tym wątku 😮 Mam już, śliczny!
Wiecie tak się jeszcze przyjrzałam tym stópaskom moim kochanym i chyba jednak te palusie będą po mnie 🤨 proszę o konsultacje 😁 drugi jest dłuższy czy mi się wydaje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola tak bywa, ja też mam dziś kiepski dzień mąż mnie wkurzył nawet się z nim pokłócić nie mogę bo go nie ma 😉
Mi ostatnio muzyka pomogła na zły humor, może spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może relaksująca kąpiel i dobry film?? 🙂
Muszę Wam powiedzieć, załapałam się na watę cukrową, bo w galerii była darmowa dla dzieci 🙂 A my z koleżanką stare baby stałyśmy w kolejce 🙂 A co mi tam...moje dziecko też miało ochotę, teraz odbija mi się podwójnym kopaniem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Rosi za link do filmiku 🤪 😁
Kąpiel być może, ale ja lubię w gorącej wodzie posiedzieć a w ciąży to nie wskazane 🙂 film oooo to na pewno. Na Wspólnej 🙂 a później Kuchenne Rewolucje 🙂
Ale najpierw muszę mojego małego kochanego Diabła spać położyć a nie wiem o której zaśnie.
Dobrze, że ten mniejszy synuś daje mi mega kopniaczki to człowiekowi cieplej na sercu się robi 🙂

Aha zapomniałam napisać Tosia śliczny ten twój syneczek 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...