Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie szyjka w lesie jak to stwierdził lekarz, podobno nie przygotowana zupełnie po porodu. Nie wiem co to ma wspólnego z wcześniejszymi problemami. Wód ciągle prawidłowa ilość.
Na wizytę jestem umówiona 18!!!!!!!!!!!!!! A jak nic nie pójdzie to wywoływaliby 19, ale wywołają 20, bo wtedy miałabym go na urodziny.. Jestem taka smutna, bo myślałam, że chociaż coś się ruszy... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Monkado spowrotem 🤪 Nikt nie umiał po usg stwierdzić, że Malutka tak się poskręcała? 😞 Fajnie, że już w domciu, cieszcie się sobą! 😘
Dobrze, że Wy urodzicie, w sensie Morskooka i Kasia, bo ja mam jakieś geny słonia chyba i 2 lata będę w ciąży. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas od 2 godzin burza goni burzę, zrobiło się chłodniej ale i tak nie da się okna otworzyc,
mój pies lata po domu i szczeka, już nawet nie chce mi się jej uciszac, bo i tak nic to nie da

a mnie znowu naszło zwątpienie czy zdążymy z wszystkim, przez chwilę byłam pełna optymizmu,
a teraz znowu nachodzi mnie niepewnośc, co chwilę wychodzi coś nowego i przedłuża ten cały remont 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny masakra .... od jutra zostaje sama 😞 moj maz wyjezdza do Norwegii, trafila mu sie fucha i jedzie na 10 dni ma wrocic 15 lipca i nie bedzie go jak mu sie syn bedzie rodzil 😞
plakac mi sie chce ale taka okazja ze szkoda nie wykorzystac....
narazie nie znam wiecej szczegolow co do tego wyjazdu jak bede wiedziala cos wiecej to wam sie pozale 😞 jesli wam to nie przeszkadza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...