Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześc brzuszki!1
ja tez dzisiaj szalałam na uzywańcach. za całe 30 zł kupiłam kocyk bawełniany, ręczniczek, spiworek, przykrycie do wózka, parę par skarpetek, no niektóre jak nowe i koszulki. to normalnie za 1 nowy koc bym tyle dała 😎 zadowolona jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie czasem na jednym wieszaczku były komplety 🙂 A ten Burberry kosztował mnie złotówkę, koszulka Diora 1,50 około 😁 Tak mnie te zdjęcia wymęczyły, że aż się spociłam 😁 Aniu, a gdzie kupiłaś te różowe misie z ostatniego zdjęcia? One są do wózka, łóżeczka? Drogie takie zabaweczki? 🙂 Ula, u mnie jak tak dalej pójdzie to rodzimy razem 20 lipca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No najlepsze co, to moja znajoma na ciuchach kupiła identyczną bluzę pluszową Nexta, dla swojego synka i ostatnio mówi: przyjedź Tosia, bo mam taką luxio bluze, a mój mały wyrósł to Wam dam. Patrzę, a to taka sama jak moja. 😁
Ostatnio na ciuchach też spotykam rzeczy takie jak mam w szafie hahaha 😁
I dzisiaj widziałam taką cudną sukienkę z Atmosphery, że o mało się nie posrałam. Żółta koronkowa, identyczna jak te wszystkie z Zary. Niestety rozmiar 46 i zastanawiam się czy koronkę to można zwęzić? Czy się będzie rwać później?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia to jest zawieszka do łóżeczka, chociaż do wózka pewnie też może byc, ja płaciłam 30 zł w sklepie,
na allegro są po 27 zł tylko ze przesyłka jeszcze
pełno tego jest 🙂 ta jest akurat z BabyOno
jeszcze chcę kupic taką nakręcaną pozytywkę do powieszenia na łóżeczku ale za to krzyczą ok 60 zł i więcej,
karuzeli nie kupuję, liczę na to że ktoś kupi, oby mi się spodobała 😉

no i jak w końcu znalazłam pościel dla małej która mi sie podoba to wołają za 3 elem. 150 zł 😮
zgłupieli, a ona tak mi się podoba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia widzę ze ogarnęło Cię zakupowe szaleństwo 🙂 😁 Masz jeszcze na to wszystko miejsce? 😉

Kasialeczek nie ma sprawy, możemy zeswatać Jasia i Kaję ale pod jednym warunkiem 😉 Będziesz dla niego super Teściową 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
wczoraj już nie zaglądnęłam bo jakoś tak czas szybko zleciał.. 🙂

Ale dziś sie zmobilizowałam i wrzuciłam zdjęcia Kornelki tylko na ten wątek gratulacyjny 🙂

Rozdałam po oklasku 🙂

Marta, Monika, Ania, Tosia- super brzucholki

Ilka ale przystojniak z tego Jasiunia 😘

Daria- cudowny kącik dla Bartusia 🤪 ja też chciałam podobnie urządzić tzn jakieś naklejeczki a kreskówek ale nie zdążyłam.. 😮 ale spokojnie, wkrótce nadrobimy 🙂

Marta cieszę sie że mąż zostaje- na pewno będziesz dzięki temu dużo spokojniejsza 🙂

Kasialeczek Agatka powodzenia w wypedzaniu Dzieci 😁

Super że u Karoli wszystko ok 🙂

Ania no faceci to jednak niereformowalni są.. 😮 a ubranka prześliczniaste 😁 😘

Tosia sierpień nie jest taki zły a Jaś na pewno sam najlepiej będzie wiedział kiedy wyjść więc nie denerwuj sie i olej tych wszystkich co Ci tyłek zawracają, nie interesowali sie wcześniej to niech spadają teraz! 😠 ciuszki są przebojowe 🤪

Kasialeczek dobiłaś mnie tym warzywniakiem 😮 ceną też ale przede wszystkim tym co tam kupiłaś 😁 oj ale bym zjadła borówek albo bobu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobraź sobie Ilka, że ciągle mi z używańców donoszą, a to mama, a to babcia i ostatnio kazały mi się wynieść z mojej komody jak nie mam gdzie wkładać rzeczy Jasia. Więc swoje ubrania popakuję w worki i wystawię na balkon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, jestem u rodziców, internet tutaj hula z prędkością światła, więc nie mam za bardzo jak pisać, poza tym chyba nawet nie ma potrzeby bo nikogo poza Anią moja nieobecność po wizycie w szpitalu i słabnących ruchach dziecka nie zainteresowała. No jeszcze Kinia i Monkado zauważyły po smsie Ani że jednak wszystko u nas dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze jak te zdjęcia męczą, masz racje Toska, ale przynajmniej przeglad zrobiłam 😉
jeszcze ze 2/3 tyle ciuchów w szafie, no i cały regał 3 półki od 68-do74, parę na 80, ale nawet tego nie wyciągam, no i w torbie do szpitala to też pełna rozmiarówka 50, 56 i 62. normalnie sklep otworzę jak mały juz wyrośnie z tego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, nie wydaje mi się, że nikt nie był tym zainteresowany. Z tego co pamiętam to Kasia pisała z Anią na forum, żeby Ania napisała sms. Nikt nie chciał Ci wieczorem głowy zawracać i sms rano wysłała Ania, co też nie znaczyło, że interesuje to tylko ją, ale Nas wszystkie! Jak ja byłam w szpitalu to też relację zdawałam Kasi, a przed powrotem do domu popisałam z Ilką. Teraz jak urodził się Jaś, Kornelka, czy wcześniej Zojka, to też jedna przekazywała wiadomości. Mi to nie przeszkadza, ale mogę wysyłać sms do każdej, ale nie wiem czy jest sens odpisywania tego samego każdemu. Ja od siebie moge powiedzieć, że dupa jestem i nawet nie widziałam tej części o słabnących ruchach, bo szukałam tego teraz w Twoich postach w profilu, a wczoraj myślałam, że jesteś u rodziców (bo pamiętałam, że z upału miałaś jechać tam i odpocząć). Tyle ode mnie, i nie chcę żeby tu jakieś kwasy i chujowa atmosfera nastała, bo robi się gorąco! Każda na terminie prawie i założę się, że połowa z nas to nawet nie wie jak się nazywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia, Ula, Ania ale cudeńka wyszperałyście masakra musze isę przejśc na te używańce ale narazie nie teraz bo juz nie mam gdzie tego trzymać 🤪 🤪 🤪

Monkado Kornelka jest cudowna!!! Dziewczyny swatać póki wolna!!!

Ilka będę cudowną teściowa czyli wtrącać się nie będę jedynie jak mnie o coś poproszą to będę ich nawidzać, sprzątać i zaglądać do szafek obiecuje też nie będę, z 3 dniowym wyprzedzeniem będę informować o ewentualnej wizycie i będę pomagać pod każdym wzgledam jeżeli tylko będę w stanie!!! Czy obiecujesz to samo ze swojej strony? 🤪

Karola nikt nie zapomina o nikim i nie psiz tak moze bo faktycznie głupio się w tedy robi przecież każda tutaj ejst po to zeby się wygadać i wspierać i razem być w lepszych i gorszych momentach poprostu tyle na głwoie i wszystkim ze nie każdy o wszystkim pamięta albo napwet wypadnie mu z głowy zeby pzatytać ja nie raz zapominam o samej sobie z tego gorąca!!!!
Idę do sklpeu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Wyobraź sobie Ilka, że ciągle mi z używańców donoszą, a to mama, a to babcia i ostatnio kazały mi się wynieść z mojej komody jak nie mam gdzie wkładać rzeczy Jasia. Więc swoje ubrania popakuję w worki i wystawię na balkon 😁


ja spakowałam dwa worki męża i ... wyrzuciłam, bo juz stare jakieś te koszulki miał.
A ile dla mnie miejsca się zrobiło 🤪 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...