Skocz do zawartości

ciuszki ciążowe | Forum o ciąży


Amii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O dżiz... Używa któraś tych szelek, co Gosia pokazała? Wygląda to tak, jakby miało nie trzymać spodni i do tego jeszcze ściągać stanik 🙂 Ale może skuteczne, nie wiem, nie próbowałam, nie mówię NIE... 😁 Powiem tylko tyle, że spodnie z gumą to, jak dla mnie osobiście, duży niewypał. Tzn oczywiście mam trzy pary takich, bo inaczej się nie da, ale wszystkie mi zjeżdżają z pupy. Mam brzuchol, więc powinny się trzymać, ale spadają. Więc muszę je przytrzymywać paskiem dodatkowo pod brzuszkiem... Wy tez macie takie problemy? One powinny mieć jakąś regulację dodatkowo pod brzuchem, jakieś troczki czy coś. Może niektóre modele mają, ale ja złaziłam całe miasto i nie znalazłam takich z jakimkolwiek zapięciem pod brzuchem;/ A na małe brzuchy polecam pętelkę z gumki recepturki przy guziku - u mnie się sprawdzało do początku piątego miesiąca. Później poszło mi też w biodra i trzeba było rzucić dawne spodnie w kąt... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amfisbena jezeli masz spodnie jak ja to mowie "z golfem" to powinnas miec na gumce regulacje. Mozesz zmniejszyc i powiekszyc gumke. Kazde ktore widziałam maja taka. Ja jupilam w MOTHERCARE rozmiar 36. Pod brzuszkiem sa troszke luzne ale gumka rewelacujnie trzyma mi spodnie i nie opadaja z brzuszka. Gumki recepturki tez uzywałam do niedawna, dobry patent 🙂 A Tobie Amii Skoro jestes na poczatku ciazy proponuje na razie kupic spodnie rozmiar wieksze 🙂 Sa tez ciazowe ktore zamiast guzika i zamka maja gume, ale sa biodrowkami i wyglada to tak jakbys poprostu zalozyla pasek do spodni. Tam Gdzie ja kupilam sa takie w galerii kolo mnie wiec przejdz sie bo warto. I jescze na Krakowskiej jest super sklep z ciazowymi ciuchami. A po domku najlepiej w dresikach, zeby nie gniesc brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja mam jeansy własnie z taką regulowaną gumka i mmi nie spadaja poprostu chyba trzeba sobie dobrac zeby w biodrach nie były za lużne ja swoje kupiłam w C&A
no i mam dresy sa bardzo wygodne i chyba dla kobiet w ciąży bo jak odwinę pasek to mi siega pod biust i z boku sa gumki no i sznurek Kupiłam je w decatlonie i powiem szczerze ze ja je nosze nawet do pracy (praca w biurze) tylko zakładam tunikę i nie widac ze to dresy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii napisał:
Karina - ja chcę właśnie rurki, a w krakowskiej jest mothercare ? To sklep tylko ciążowy? Nie wiesz na którym piętrze, albo koło którego sklepu?


Amii Mothercare jest ogolnie z ciazowymi i dla dzieci tylko ciuszki dla maluszków są tam drogie. Poziom zero zaraz kolo smyka 🙂 Jak wejdziesz do galerii od plyty to idz lewa strona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie z tewj firmy dostalam od szwaagierki 1 bluzke ciaza na dlugi rekaw - brzydka jak cholera;/ i jedna taka sliczna na krwi rekaw tylko matwerial nei przepuszcza powietrza i jest tak na teraz:P nie polecam rurek ciazowych - mam czarne i po koneic ciazy tak spuchlam ze maialm je strasznie opiete i dyskomfort na maxa ogolem ja mam 3 jeansy ciaowe - w spadku po szwageirce 🙂 rodzila w maju sportowe 1 i lniane i te lniane sa superane bo ciazowe maja te pasy i one gryza strasznie w brzuszke a lniane sa wiazane pod brzuskeim 🙂 alena zime lniane odpaaja wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu podoba sie co innego 🙂 Ja tez mam dwie bluzki od znajomej ale nie chodze bo mi sie nie podobaja 🙂 Martwie sie jaka kurtke na zime kupic bo nie chce kupowac typowo ciazowej jesli potem mi sie nie przyda... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm... to ja nie wiem, jak Wam się te dżiny z guma trzymają! Moje mają cały gumowany pas, więc bez regulacji. Takie z regulacją miałam, ale jeszcze gorsze, więc poszły w odstawkę po tygodniu... Ja tam muszę się ściskać w biodrach paskiem, żeby nie zostać na ulicy ze spodniami wokół kostek... 😁 Ale fakt faktem, że to nie żadne firmówki;/ Moze tu tkwi szkopuł...

Jak znajdziecie fajne kurtki ciążowe, to dajcie znaka - też poszukuję... 😁

Trzymcie się, Brzuchole! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...