Skocz do zawartości

Tabelka Sierpniówek 2012 | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
oooo Megi to się jeszcze przede mnie wcisnęłaś! Ale jesteś pewna, ze to wiarygodne? Bo ponoć najbardziej wiarygodne są terminy ustalane na podstawie USG z I-go trymestru

mi się też tak wydawało, bo w pierwszym trymestrze są bardziej stałe normy ile dzidzi ma mierzyć w danym tyg, a potem to już nasze dzieci staja sie bardziej indywidualne ( tak jak przy porodzie jedno urodzi się z 4 kg, drugie z 3kg, a są w tym samym czasie tygodniowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Strzauka napisał(a):
oooo Megi to się jeszcze przede mnie wcisnęłaś! Ale jesteś pewna, ze to wiarygodne? Bo ponoć najbardziej wiarygodne są terminy ustalane na podstawie USG z I-go trymestru

mi się też tak wydawało


Też tak słyszałam, że z I trymestru +/- 2 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synuś to nie będzie miał na to wpływu, mam nadzieję, że tą cesarkę to mi ustalą z 1-2 tygodnie przed terminem, żeby mi się czasem skurcze nie pojawiły

Ale megi skoro lekarz tak twierdzi to pewnie ma rację z tym terminem 🙂 faktycznie szybko Ci synek rośnie, mój na ostatniej wizycie miał 380g i wydawało mi się, ze to dużo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Mój synuś to nie będzie miał na to wpływu, mam nadzieję, że tą cesarkę to mi ustalą z 1-2 tygodnie przed terminem, żeby mi się czasem skurcze nie pojawiły

Ale megi skoro lekarz tak twierdzi to pewnie ma rację z tym terminem 🙂 faktycznie szybko Ci synek rośnie, mój na ostatniej wizycie miał 380g i wydawało mi się, ze to dużo 😁

ja też się zastanawiam kiedy mi ustala cesarkę, wolałabym uniknąć odejścia wód płodowych i tego stresu (ale podobno niektórzy lekarze są zdania, że nawet jak jest zaplanowana cesarka to lepiej jest poczekać do skurczów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia mój znajomy pracuje w szpitalu w którym mam mieć cesarkę i niby mówił, że będę tam wcześniej, w ogóle już dzień przed cesarką, wcześniej jeszcze mi jakieś badania zrobią i dopiero operacja - bez czekania na skurcze itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA też słyszałam ze najwazneisjze poierwsze usg w usatleniu daty porodu ale wiadomo lekarz wie lepiej, ja przy córci leżałam wcześniej na patologii ciazy a cesarka była w 38 tc, w ten dzien nie wolno mi bylo nic jesc tylko kroplówki dostałam, położne mnie wygoliły-co było troche krępujące więc tym razem sama to zrobię:P a potem na sale operacyjna gdzie wszytscy miely doskonały humor i sobie mówili o planach na weekend(rodziłam w czwratek) tylko ja byłam w bojowym nastroju 😮


co do tableki wszytsko mam uzupełnione 🙂 dodam ja w piatek bo w tym tygodniu ejszce chyba 3 dziewczyny maja mieć usg wiec moze uda mi sie dopisac jakieś dziewczynki albo chłopaczków do tabelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...