Skocz do zawartości

utrata? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam. Jestem prawdopodobnie w piątym tygodniu ciąży. O ciąży dowiedziałam się z testów z apteki. Do lekarza jestem umówiona dopiero na przyszły tydzień. Jednak mam obawy co do tego wszystkiego, ponieważ na początku miałam normalne objawy: bóle piersi razem ze sutkami, napięty brzuch i uczucie ciężkości. Po prostu czułam, że jestem w ciąży. Nagle wszystko od wczoraj minęło. Bardzo się boję. Nie czuje bólu piersi wogóle, brzuch nawet zrobił się prawie taki jak przed testami no i sama czuję jakby nagle wszystko zanikło, a do lekarza jeszcze kupe czasu. Co o tym myślicie? czy może jestem panikarą? Nie miałam żadnego krwawienia, tylko brzuch mnie lekko pobolewał ostatnio i tyle. Proszę napiszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj , miałam podobne odczucia. Myślałam ,że skoro nie mam objawów to nie jestem w ciąży , aż do 6 -7 tygodnia gdzie mdłości trzymały mnie cały dzień i nic nie mogłam wypić ani zjeść 🤢 .
Więc korzystaj póki się dobrze czujesz i ciesz ciążą , nie zamartwiaj się na zapas.
Jeżeli nie ma silnego bólu brzucha i krwawienia to się nie przejmuj 🙂
Na wizycie u gin powiedz o swoich obawach .

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nigdy nie poroniłam,ale z tego co tutaj obserwowałam to poronieniom towarzyszom krwawienia czy silne bóle brzucha,więc jeśli tego nie miałaś to się nie martw 🙂 podbrzusze boleć może,to normalne,dla upewnienia się zrób sobie jeszcze 1 test i będziesz mieć jasną sprawę 🙂 pamiętaj,że ciąża to nie zawsze wymioty i zawroty głowy-wiele kobiet przechodzi ją z początku bezobjawowo i wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czemu masz kupę czasu do lekarza? ja zrobiłam w obu ciążach to samo- kiedy test pokazał 2 kreski to po prostu szłam do wybranego lekarza i mówiłam,że nie jestem umówiona,ale zrobiłam test i pokazał ciążę a od kilku godzin bardzo boli mnie brzuch i byłam przyjmowana mimo,że kłamałam z bólem brzucha 🙂
więc możesz tak zrobić i dostać się do lekarza od razu,bo jeśli test pokazał ciążę i pościemniasz o bólu brzucha to lekarz ma obowiązek Cię przyjąć,bo gdyby tego nie zrobił a wystąpiły jakieś komplikacje to miałby kredki 🙂 więc śmiało,wal do lekarza od razu,nie czekaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka niestety muszę ci zmartwić czasem tak jest że małó brzuch bboli i nie ma krwawienia 😞 ja jestem tego żywym przykładem 😞 poroniłam w 10 tc i nic mnie nie bolało ani plamienia ani krwawienia nie miałam 😞
  • chraabinaa ja na twoim miejscy jak najszybciej bym poszła nie czekałabym,a tak lekarz przebada i będziesz spokojniejsza powodzenia trzymam kciuki 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    kozinka niestety muszę ci zmartwić czasem tak jest że małó brzuch bboli i nie ma krwawienia 😞 ja jestem tego żywym przykładem 😞 poroniłam w 10 tc i nic mnie nie bolało ani plamienia ani krwawienia nie miałam 😞
  • chraabinaa ja na twoim miejscy jak najszybciej bym poszła nie czekałabym,a tak lekarz przebada i będziesz spokojniejsza powodzenia trzymam kciuki 😘

  • no widzisz,jak pisałam,nie poroniłam nigdy tylko sugerowałam się postami z forum tutaj jak dziewczyny opisywały swoje poronienia.
    albo szybka wizyta albo po prostu test ciążowy i będzie wszystko jasne 🙂
    ale ja myślę i wierzę,że jest wszystko ok 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wiesz najlepiej lekarz dlatego że test ciążowy nawet po porodzie czy po utracie ciąży to jeszcze przez dwa tygodnie będzie pokazywać że jest się w ciąży a objawy jak i ciąży tak i poronienia każda kobieta ma inne
  • Musi być dobrze 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Wiesz najlepiej lekarz dlatego że test ciążowy nawet po porodzie czy po utracie ciąży to jeszcze przez dwa tygodnie będzie pokazywać że jest się w ciąży a objawy jak i ciąży tak i poronienia każda kobieta ma inne
  • Musi być dobrze 🙂

  • no widzisz,nie pomyślałam o tym ☺️ to dobrze,że sprostowałaś 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dziękuje za wsparcie. Macie racje zaraz lece poprostu do lekarza i tyle. Mam tylko nadzieje że nie będzie nic złego i że jestem panikarą 🙂 Sugerowałąm się tylko tym, że na początku objawy jakieś były a teraz nic....dam znać jak tylko wróce. Trzymajcie kciuki za mnie!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • Mamusia
    chraabinaa napisał(a):
    Wszystko jest super,i nawet uciążliwe dolegliwości wróciły 😉)) nie wiem czy sie cieszyc czy nie heheeh:** dziekuje za wsparcie mua 🙂


    nawet nie wiesz jak się cieszę, ze wszystko dobrze 🙂 🙂 Bardzo często tu zaglądałam, żeby sprawdzić czy coś napisałaś 😆
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...