Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dla naszej najstarszej marcowo-majowej Amelci spełnienia dziesięciu życzeń z okazji dziecięciu miesięcy 🤪 i dziesięć buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Hej:P
nocka byla okropna ciągle walczę z tym cycem, tzn spaniem przy cycu, ale nie to było najgorsze mały obudził sie nad ranem więc go biorę a on taki ciepły więc zmierzyłam temperaturę a tam 38 😮 no to dałam ibufen po 30 zmierzyłam i już było 37,5 mały jeszcze przez chwile rzucał sie na łóżku i wpychał kołderkę do buzi 🤢 utuliłam dalam cyca i zasnął teraz mu mierzyłam to już ok. Pewnie górne jedynki wychodzą, tylko ciekawe ile to będzie trwało, oby nie kolejne 8 miesięcy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Amelko wszystkiego najlepszego słoneczko!!! Przede wszystkim duzo zdrówka 😘
U nas nocka nawet nawet... bylismy wczoraj u chrzestnej mateuszka, potem małego odstawilismy do domu, szybka kapiel i spać, a my wrócilismy na imprezkę :o)
Wczoraj na szybko czytałam co pisałyście, ale nie pamietam co miałabym dzisiaj odpowiedzieć...
Wiem tylko że Kasia pisała o spotkaniu... no więc Kasiu kilka dni temu koleżanka zaprosiła nas na 5 lutego więc zajęte, potem Wam nie pasuje, potem mam urodziny i będzie imprezka a potem już nam będzie pasowało :o) Trochę się odwlecze w czasie to nasze spotkanie 😞 NO chyba że umówimy się na jakąś niedzielę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Łajsoka to współczuję ja też miałam nockę do d... ale tylko i wyłacznie z powodu własnego przeziębienia 😠
Ja się zastanawiam kiedy Jasiowi będą szły górne ząbki , pierwszy wyszedł 25 grudnia i potem drugi i do dziś nic.
Beatko miałam wczorej napisać ale zapomniałam ☺️zdjęcia są świetne , Filip to ładny chłopak 🙂będziesz odganiać panny niebawem , Amelka to taka dystyngowana dziewczynka na zdjęciach ,piękne ma oczka aaaaaaaaaaa cała jest piękna 😁.

Wieczorem jeszcze raz spróbuję z tym filmem ale pewnie nic z tego nie wyjdzie , miłego dnia papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się chyba cofnę bo nie widziałam filmiku z Olim i zdjęć Amelki i Filipa 🥴
Łajsoka mam nadzieję że ta gorączka to tylko od zębów i nie potrwa długo... u nas na szczęście goraczki przy żadnym ząbku nie było... ale przy tej trzydniówce tak się namęczył z tą gorączką... biedne dzieciaczki...
Magda Tobie też zdrówka zyczę :o)
A u nas noc w miarę ok bo dopiero ok. 5-tej Mateusz przeprowadził sie do mojego łózka... a już o 7 robił samochodzik a gadał "ababa ababa alała ałała" i tak w kółko aż się cały zapluł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata ale u Was wesoło 🙂

Radzia w zasadzie to 26 lutego skoro nic nie macie zaplanowane to możemy się spotkać, bo fryjera mam na 9:30, pewnie posiedzę 2,5 godz. Więc jeśli Wam odpowiada to rezerwujcie 26 😜
a co do godziny, to się jeszcze dogadamy 🙂 Suuuper, już się nie mogę doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

nie mam jak doczytać,ale coś widziałam,że mówiłyście o fotelikach...my też szukamy,widzileiśmy ostatnio w hurtowni jeden fajny i nawet cena dobra,bo 190zł,a dziś jechaliśmy do Kruszwicy i Olwia się męczyła bo jej nogi już wystają za i jadąc w foteliku tyłem,to te nóżki tak podkurczone musiała mieć bidulka. 😞

A wczoraj wyrwaliśmy się do kina na "Och Karol" z kuzynem i jego żoną,naśmialiśmy się,potem pizaa i piwo,spacer po toeuńskiej starówce i do domku.Nareszcie chwila dla siebie. 🤪

A jutro znów do pracy,nie chce mi się,u nas zwalniać mają i ogólnie nieciekawa atmoosfera,
ech... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
no tak , jak ja nie siedze w necie , to rozpisane na maksa, nie wiem czy dam rade nadrobic, bo spac mi sie po wczorajszym chce, a dzis tez intensywnie, niedawno wrocilismy od kuzynki i padam...
przede wszystkim Amelko 100 lat i duuuuuzo zdrowka i milosci 😘
Beata powiem ci, ze Filipek to naprawde przystojniacha a coreczka przesliczna, w sumie to dawno was nie widzialam 😉
Radzia i Kasia, ale wam fajnie z tym spotkaniem, mam nadzieje, ze sie uda !!!
Lajsoka jak tam temperaturka Oliwierka? u nas najlepiej sprawdza sie ibuprom w czopkach a i ostatnio powiedizala nam pediatra, ze jak temperatura u takiego brzdaca utrzymuje sie powyzej 2 dni, to powinno sie isc do lekarza...oby to tylko zabki wyszly jak najszybciej !
Gabis mam nadzieje, ze te zwolnienia cie nie obejma???? no niestety w prywatnych firmach tak jest, ze nigdy nic nie wiadomo...
Madzia czy przeziebienie ci juz przeszlo? u nas odpukac narazie spokoj, oby ja najdluzej. W sobote jedziemy w gory i mam nadzieje, ze nic sie nie przyplacze, blagam trzymajcie kciuki, bo juz chyba bym padla!!
pisalyscie cos o fotelikach? i jakie w koncu wybralyscie, sory, ale nie doczytalam, a tez musmy kupic!
ja wiem tylko jaka spacerowke - parasolke chce kupic na lato, bo wczoraj bylam w ogromn ym sklepie z rzecami dla dzieci i zakochalam sie wprost w tym wozku:
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-quest-maclaren-spacerowka-w-wa-i1438012823.html
lekki, latwy w skaldaniu a prowadzi sie bosko 😁!
napiszcie jakie foteliki plisss, bo mam metlik w glowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,nie gniewam sie na was,kazda z nas moze miec przeciez swoje zdanie w danej sprawie,szkoda tylko,ze Wysa sie nie wypowiedziala,bo jej bezposrednio moja wypowiedz sie tyczyla.Coz,jestem inna niz wy,czy przez to gorsza?Same sobie musicie odpowiedziec na to pytanie.Nie zmienia to faktu ,ze lubie tutaj wpadac,dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja na chwilkę , Amelko jestes Boska a te Twoje dziękuję dla cioć mnie powaliło.
Netinetko no mnie nadal trzyma chorubsko ,kaszlę tak że budzę Jasia w nocy, nie mam już siły.Dziekuję że pytasz 🙂A Tobie Radziu za zyczenia zdrowia no i wiesz .....nawet przez chwilke było mi lepiej po tych życzeniach 😁 😉
Anetko wózek bardzo fajny ,taki sportowy moim zdaniem.
Gabiś film fajny? bo piosenka Kukulskiej mi sie podoba z tego filmu.
Mam nadzieję że Kasia i Radzia trafią na wolny dzionek i się spotkają ,zazdroszczę mocno tych spotkań.
Zmykam spać , postaram się zajrzeć jutro.
A zapomniał bym 🙃sprzedalismy auto i jak się uda będę miec "miecia"
miłej nocki kochane papa, Wyska jak nas czytasz to ściskam Cię i Kacperka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany tyle naskrobałyście a ja nie mam dzisiaj już siły czytać i odpisywać na wszystkie posty 😞
Tak wogóle to dobry wieczór wszystkim 😜
Przepraszam, ale odpisze na posty z dzisiejszego dnia jedynie ☺️ A więc :
Amelko sto lat! Rośnij duża i zdrowa 😘
Łajsoka oby Oliemu szybciutko wyszły następne ząbki.Napisz co z temperaturą.
Radzia i Kasia super że się organizujecie 🙂 Musicie napstrykać duuużo fotek 😜 Trochę mam stresa, że Emilka odbije Majeczce chłopaka 😜 😁
Madzia zdrowiej szybko 😘
Teraz poszukałam zdjęć Filipa i Amelka i też potwierdzam że Beata ma prześliczną parkę 🙂
No i do filmilku z Olim rozbiącym porządki się cofnęłam 😁 Brawo Oli 😁
Beata ale u Was wesoło 😁
Gabiś ale Ci zazdroszczę takiego wyjścia do kina i na miasto w sobotni wieczór 😞 Ale właśnie wpadłam na super pomysł wykorzystania mojej siostry do roli opiekunki - za tydzień rocznica naszego poznania się (tzn mojego i męża 🙂) i fajnie by było gdzieś wyjść tylko we dwoje 😆muszę obmówić sprawę z Henrykiem 😜
A co do tych zwolnień to mam nadzieję że Ciebie Gabiś one nie będą dotyczyły?
Netinetko trzymamy kciuki za wyjazd w góry - oby tym razem żadne choróbsko się nie przypałętało 🤨
Co do fotelików to ja mam Britax Duo Plus Isofix. W Polsce on jest dużo droższy niż w Anglii - moja siostra będzie kupować tutaj. Jak na razie to fotelik schowany czeka, aż Maja osiągnie odpowiednia wagę, a ja już się nie mogę doczekać bo u nas to naprawdę horror w samochodzie 🤢
Netinetko super ta spacerówka i dużo dobrych opinii słyszałam o Maclarenach 🙂
Anita cieszę się że się nie obraziłaś 😉
Ja już padam na twarz - Maja wstała dzisiaj o 5 😞 dzisiaj zobaczyliśmy, że wyszedł jej ząbek na górze i drugi też się przebija - a ząbka obczailiśmy bo nagle usłyszeliśmy zgrzytanie zębów 😁 swoją drogą niezbyt przyjemny dzwięk 🤢
A my już po chrzcie. Było szybko i bezboleśnie, ale padam po całych tych przygotowaniach. Najwięcej czasu zeszło się nam nad tortem, a właściwie masami bo posłuchałam Uli, a ta wymyśliła jakieś masy z mascarpone i gruszkami i jeszcze nie wiadomo co 😮 nawet nie będę się tu chwalić jak długo robiłyśmy ten tort ☺️ ale pochwalę się efektem końcowym 😜 Maja na początku Chrztu spała i obudziła się zaraz przed samym polewaniem głowy, ale o dziwo nic nie płakała 🙂 Cieszę się że mamy to już za sobą i mam nadzieję że jutro Maja da mi pospać trochę dłużej. Wrzucę tylko jeszcze kilka zdjęć i idę spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu już Maja po obiedzie w stroju sportowym 😁
No to zaśmieciłam forum zdjęciami 😜
Dobranoc wszystkim 😘
[URL=http://img80.imageshack.us/i/dsc05071rm.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5241/dsc05071rm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
pisałam już wam wczoraj że temperaturka u krasnala rano była juz ok 😜
Anetko trzymam kciukasy za zdrówko dla waszej rodziny 🙂
Madzia a Ty szybko sie kuruj kochana Oli przesyła buziaczki żeby ciocia szybko wyzdrowiała 😘 😁
Izulka jestem pod wrażeniem torciku 🤪 piekny, ja bym takiego chyba nie upiekła ☺️ pewnie tez był smaczny 🙂
Maja na chrzcie super dziewuszka 🙂 i ja ciagle jestem pod wrażeniem jak Ty i Ula jesteście podobne 🤪 u mnie w rodzinie sa kuzynki bliźniaczki ale są różne wogule nie podobne ani wyglądem, ani charakterem, jedna jest taka przebojowa śmieszna druga taka spokojna, cicha i mało towarzyska, kurcze fajnie tak mieć taka siostrę bliźniaczkę tak podobną 🙂 jak byłam mała to też chciałam mieć i pamiętam jak mówiłam mamie że chce mieć siostrę bliźniaczkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej hello!!!! A ja mam dzisiaj wolne więc spokojnie mogę Brzuszkować... Matusia połozyłam spać i mam jakieś 30 minut dla siebie - 10 minut które już poświęciłam na mycie wlosów 😜
Gabiś u nas też zwalniają albo obniżają wypłaty, więc współczuje, bo to stres, nigdy nie wiadomo na kogo trafi... ja jestem w miarę bezpieczna, bo koleżanka na macierzyńskim i póki co jestem prawie nietykalna, no chyba że coś bym sama przeskrobała... ale tak to zwalnianie mnie mija sie z celem bo księgowa musi być więc jak nie ja to kogoś nowego musieliby zatrudnić...
Netinetko wózek jest super, ale cena tez nie mała... ja jeszcze nie zdecydowałam ani o foteliku ani o wózku... choć wybór wózka będzie łatwiejszy...
Anita inna nie znaczy gorsza, nikt nigdy nikogo nie krytykuje za takie czy inne podejście do brzucha, kazdy ma tu wstęp i póki nie ubliżamy sobie nawzajem to wszystkie jestesmy tu mile widziane...
Izulka nie wiem jak będzie z tym "odbijaniem" Mateusza... będzie pierwszy test co z niego wyrośnie... wierny chłopak czy taki "Karol" 😁
A zgrzytanie zębów to u nas non stop, słuchac się tego nie da... Mati robi to tak często i głośno, a mi się coś w gardle aż zaciska...
Super że chrzest bez problemów przebiegł... jednak Maja już duża dziewczynka i ma swoje zdanie, my chrzciłysmy maluszki które wiekszośc czasu w kościele spały... 🙂
A fotki piekne i Majeczka przesliczna!!! A tort jaki!!!! Chylę czoła przed twórczyniami tego dzieła 🙂 Izulka Ty też super wyglądasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...