Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda masz mistrza 😁 Moje mieszkanie z teśTciowa podobnie by się skończyło... ona taka oszczędna do bólu... dzisiaj się skarzyła mojemu mężowi że marek, jej drugi syn który z nia mieszka zuzywa za duzo podpałki do kominka... mnie to by chyba w kosmos wysłala za zużycie wody i w ogóle za wszystko... a sama wydaje pół emerytury na papierochy a potem narzeka jak jej cięzko... no i już mi sie ciśnienie podniosło 😠
Gabiś no chłopy to czasem bez pojęcia są... pewnie jemu wydawało sie że jest całkiem "monter" i ze Oliwci nic nie grozi... no i jak tu spokojnie sie gdzieś wyrwać 🥴
Wysa dziewczyny maja rację, jak się nie odezwiesz to teściowa nie odpuści... ale musisz własnie mądrze ale dosadnie... tak zeby ją zatkało... a najlepiej mów do "Kacpra" nie do niej 😜 typu "choc Kacperku zrobię Ci kaszki bo babcie pewnie już skeca żeś głodny" czy cos w tym stylu... my tak robimy z moją mamą i skutkuje 😉
A co do kaszek pszennych to nie powinno nic być Kacprowi.. jesli wprowadzałas gluten to spokojnie możesz dac mu taka kaszkę, ale może na początek mniejsza porcję i sama zobaczysz czy mu coś nie będzie... Mateusz miał bardzo delikatny brzuszek jak był mały, ale teraz wcina chleb, bułki, wszelkiego rodzaju kaszki i nic mu nie jest...
Monia wieczorem odezwę sie do Ciebie na gg jak będę miała więcej czasu bo zaraz na spacerek wybywamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za rady. Musze w końcu zrobić porządek bo nie zniose dłuższego takiego mieszkania z teściami.
Kurcze tak siedzimy z mężem i główkujemy. Bo dostał wezwanie na policję. I tam nic nie pisze tylko tyle że w sprawie pomocy prawnej i nie wiemy czy w charakterze świadka czy oskarżonego. On nic sobie nie przypomina. Nic nie zrobił. Wiemy tyle że to powołała jakaś instytucja. Trochę się martwię i nabieram sobie do głowy.
Moje Złotko własnie zasnęło. A ja trochę skoki oglądam.
Dziś był brat męża z żoną i dziećmi i ich syn czyli męża chrzesniak ma 3.5 roku i taki wredny. Przywiózł swoją zabawkę a jak Kacper chciał się nią pobawić to mu wyrywał. A Kacpra zabawki brał. Mnie to już dziś wszystko wkurza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska - współczuję...ale Ty twarda jesteś i sobie nie dasz.... 😉

Marcin od rana milutki,Oliwię mi o 6-ej zabrał z sypialni,ja pospałam,prawie cały dzień się nią zajmuje,przymila sie....a ja dziś bezkarnie pojechalam do Galerii,kupiłam sobie 3 bluzki,kolczyki i parę pierdół z Rossmana,do tego duży tory orzechowy (bo dziś mam imieniny) i mam wszystko w nosie.... 😠 😉

Lecę,bo mąż włączył film na DVD "P.S. Kocham Cię"....

Jeszcze do Was come back.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
my praktycznie dziś cały dzień siedzimy z krasnelem na kolanach bo taki marudny ze nawet nie chce się bawić tylko ciągle się przytula to do mnie to do Mariusza 😞 a z się boję kolejnych zębów bo widzę że coraz gorzej znosi 😞
Kasia widzę że u nas dziś tak samo, bo my też odkurzaliśmy ☺️ wczoraj byłam sama z marudkiem i już siły nie miałam więc dziś trzeba było ogarnąć 😉
Wyska ja podpisuję się pod tym co piszą dziewzyny, musisz powalić teściówkę jakimś tekstem, moja teściowa jest spoko bo jest w Anglii 😁 ale na dłuższą metę też potrafi się wtrącać, a że za cienko Olinek ubrany bo ona to by nałożyła z 5 warstw ciuszków 🤢 pamiętacie jak była przeciwna słoiczkom i ciągle mi się wtrącała jak byliśmy w Anglii ale jej odpowiadałam i potem już nic nie mówiła, więc Wyska trzymam kciuki 😜
piękę szarlotkę, zjemy z czekoladą i lodami śmietankowymi 😜 😜 któraś chętna to zapraszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,nie dam rady doczytac,wrocilam wlasnie ze szkolenia z Niepolomic,dwie ocki bez Zosi,czulam sie dziwnie.....Zosia w nocyy plakala.Dzisiaj kupilismy nocnik i niekapek bombke z campola,co polecaliscie,rzeczywiscie jest ok Zosia zaraz zalapala o co kaman,a to jej 4 niekapek,z zadnym nie dala rady
[URL=http://img836.imageshack.us/i/s5035239.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3715/s5035239.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Zosia z niekapkiem
[URL=http://img202.imageshack.us/i/s5035237f.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2043/s5035237f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Zosia wybiera sie na rodeo... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh ale te nasze dzieciaczki to marudki małe 🤢 to zęby nic innego na pewno. Niestety musimy to przeczekać...
Gabiś fajnie że wybrałaś się na zakupy 🙂 Zawsze to poprawia się humor 🙂 ja to taka jestem że żałuję sobie coś kupić i nie kupuję 😜 tylko ostatnio bluzkę 😉 ale musiałam bo ma koronkę z tyłu. No a co do bluzek to wczoraj mały przypał zrobiły moje koleżanki;D dał mi spóźnony prezent i tam był mój ulubiony tusz i bluzka... identyczną mam już w szafce od 9 miesięcy i raz założyłam... no to mam dwie i nie mam co z nia zrobić 😁
Gabrysiu wszystkiego naj naj naj najlepszego 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska od razu daj znać jak już będziecie wiedzieć co to za wezwanie 🤨

Majeczka od Izullki robiła dzisiaj konferenje na gadu 😁

Zosia jaka modnisia, extra ma ten sweterek z serduszkiem 😉 Życzymy owocnego nocnikowania 😁

a teraz pokarzę Wam moją wychudzoną po szpitalu Emilosławę 😁 pewnie powiecie... to jak wyglądała przed 😁
szkielet i irokez 😉
[URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc0200nf.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/138/dsc0200nf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img26.imageshack.us/i/dsc0204sm.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1607/dsc0204sm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img141.imageshack.us/i/dsc0207lt.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3811/dsc0207lt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś jak się mężu [odlizuje to nie jest taki zły hehe... gorzej jakby uważał że nic złego nie zrobił 😉 No i najlepszego z okazji imienin 😘
Zosia jaka fajna pyzulka 🙂 No teraz to już na pewno musze kupic ten niekapek skoro i Anita pisze że się sprawdził...
Kasia Emilka jest booooska!!!! Normalnie powaliły mnie te fotki a szególnie ta pierwsza... i ten fryz!!! No ale na chudzinke nie wygląda, wydaje mi sie że jest mniej więcej taka jak Matik, jemu znac wszystkie żebra... i chyba wazy podobnie, bo on miesiąc temu miał 7900... no ale biedna Emilka bo skoro miała więcej ciałka to ją musiał ten szpital wykończyć... no ale słodka jest na maksa... musisz częściej jej fotki wstawiać 😉
A u nas wieczorny maruda krzykacz, ale cały dzien był kochany... w ogóle tak się zmienił ostatnio, super się z nami bawi, wygłupia, jak się z nim bawimy to kładzie się i czeka aż go ktoś pogilgota i zaczepia, wypina tyłek i zagląda na nas między nogami a jak ktos tam zajrzy to łapie nas za głowe rękami... no słodki jest i tak sie słodko usmiecha i chichra... a na koniec potrafi się tak rozkosznie przytulić... tylko że to czasem zdradliwe jest bo tu sie przytula albo całuje a nagle bajsnie w nos (ugryzie 😉) Powiem Wam, że on rosnie a ja mam coraz wiekszego fioła na jego punkcie 😜
A! Mówiłam Piotrkowi o planowanym wstepnie spotkaniu Majówek i jest jak najbardziej za i kazał przekazac że jesli o niego chodzi to może juz torbę pakowac 😜
Uciekam spać, do jutra, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Blablusia DZIEKUJE CIOCIOM I ICH DZIECIOM ZA ZYCZONKA 😘 😘 😘

Radzia ja cie rozumiem z tym szalenstwem na punkcie dziecka, ja jak glupia chodze i caluje Baleble wciaz, przytulam a ta sie patrzy na mnie czasami jak na wariatke, a juz nad jej stopami to moge sie rozczulac godzinami 😜 twoj maz oglada po kilka razy filmy a moj kompletnie nie lubi ogladac 😞jeszcze w knie spoko, ale w domu????nie ma szans, od razu spi 😠
Madzia zdrwoiej Kochana, bo ciebie tez sie to chorobsko trzyma wrrr a jak Jasiulek>lepiej juz? juz mniej kaszle? a jaki macie antybiotyk?
Kasiu u nas Olbas REWELKA! moczylam pieluchy i po 3 kropelki i jedna na lozeczko a jedna na kaloryfer i naprawde Blanci bylo lepiej, woec polecam!a Emilka przedcudna, ale jej zazdroscimy wloskow 😁 i wcale nie chudziutka, taka waga jest w normie a jak zupelnie wyzdrowieje to na pewno apetyt jej sie poprawi, u nas bylo to samo.
Wyska musisz zrobic porzadek z tesciowa, bo ty jestes matka i wiesz najlepiej co robic 😠jak ja nie lubie takich bab, co wszystko wiedza najlepiej, a poza tym "wątroba nie mięso-tesciowa nie matka" i nie musisz jej sluchac 😜 a bluzke moze sprzedaj na allegro, no nie wiem, po co ma lezec i sie niszczyc 🙂
Gabis wszystkiego najlepszego Kochana 😘nie znam zadnej innej Gabrieli, wiec nie wiedzialam o imieninach?!mam nadzieje, ze tort byl dobry i maz naprawil juz swoje grzechy 😁
Karola ale Oliwka fajna a jak juz dobrze stoi, chyba nie masz co sie obawiac o jej rozwoj, bo widac, ze silna i checi ma 😉
Lajsoka wspolczuje z tymi zebami, my tez tak przechodzilismy i nic na to sie nie poradzi a ni czopki ani zele, po prostu trzeba to przejsc 😞 mam nadzieje, ze za chwile mu wyjda te zebole 🙂
a u nas ze zdrowiem pyzy juz lepiej, katar jej juz troche przeszedl, wiec chyba do lekarza nie pojdziemy, temperatury nie miala, kaszel tez jakby mniejszy...sama nie wiem, obym sie nie mylila... 😮
ja wczoraj bylam na urodzinach najlepszej przyjaciolki i wrocilam pozno, maz pieknie polozyl coreczke spac, ale budzila sie co chwile i juz bylam wykonczona, bo poplakiwala a my nie wiedzielismy o co biega, bo to nie jej "godzina" na takie marudzenie i okazalo sie, ze ...zrobila kupke 😁 a szczerze mowiac od 4 m-cy robi TYLKO rano i do glowy nam nie przyszlo 😉 no i jak ja przebralam to chyba myslala, ze to koniec nocy i smiechy chichy i wstawanie, turlanie sie....myslalam, ze nigdy nie zasnie, ale o 5 polegla...zobaczymy co dzisiaj bedzie!
a i chcialam sie pochwalic, ze mamy juz zarezerwowany domek w Jaroslawcu od 18 czerwca 🤪 i juz nie moge sie doczekac, wiec mam nadzieje ze nasze spotkanie do tego czasu sie odbedzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska o właśnie wystaw bluzkę na allegro 😉

Laski bo ja trochę nie w temacie z tym spotkaniem, chyba konkretnie pisałyście jak byłyśmy w szpitalu, a nadrabiałam tak po łebkach...
Netinetko jaki domek w Jarosławcu ? :> chodzi o spotkanie Majówek? 🤪

Patrzę na mapę i w sumie jakiś Zalew Zegrzyński jest powiedzmy w centralnej Polsce 🙂 Co Wy na to ? Może tam znaleźć jakieś noclegi 🙂 np przyjechać w piątek z samego rana a w niedziele do domu 🙂 o coś takiego znalazłam... http://lipowy-przyladek.pl/galeria/galeria-2/ cen nie oglądałam, ale jak zbierze sie większa grupa to przecież zawsze jakąś fajną cenę się dostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja wlasnie rzucilam propozycje Zalewu, bo jest na srodku 😁 tylko ja dalam przyklad w WDW w Ryni takie domki, jak znajde to przesle linka. a ten osrodek co wyslalas, jest roszke dalej ode mnie, bo za Serockiem,blisko naszej dzialki, wiec znam oklice i jest tam bardzo fajnie 🙂
A Jaroslawiec to rodzinnie, my i sasiedzi z dzieciakami na 2 tyg. a w miedzy czasie beda dojezdzaly babcie a odjezdzali mezowie, wiec maly miks sie zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, widze że pierwsza jestem 🙂 ciszaaaa... u nas nie wiadomo co na tej Komendzie, chore to wszystko, miał na 10:30 to baba powiedziała że musi na miasto pojechać Więc był o 10:45 a ona mówi że nie może i żeby inny termin umówić. Powalone to wszystko. I marnować urlopy przez jakiś durniów. I dalej zadręczać się co to może być heh. Śmieszne.
Dziś jedziemy na zakupy do Auchan bo wypłata i jedziemy też pooglądać wózki i foteliki. Znalazłam kilka hurtowni. Na razie tylko popatrzę. Jak dostaniemy zwrot za PIT pewnie gdzieś za tydzień to pomyśli się.
Teść chory boję się żeby nie zaraził Kacpra. Fakt Kacper nie chorowitek ale strach jest. Już śpi godzinę pewnie zaraz się obudzi.
Ja też szukam jakiegoś domku na Mazurach ale nie mogę nic fajnego znaleźć. Wiem ze jest fajnie w Giżycku i Augustowie bo tam byłam ale nie chcę znowu tam jechać.
Dobra zmykam się szykować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😉
Karolcia super to krzesełko 🙂 Na pewno długo Wam posłuży 😉 a no i koniecznie idź do lekarza Karolcia - nie ma co czekać 🥴
U nas z nocnikiem tak jak u Radzi 😞 Maja ma jakiś motorek w dupce i na miejscu nie usiedzi nawet minuty 😞
Ach te zęby męczą Olinka 😞 żeby jak najszybciej wyszły 😘
Biedna Blabla z tym katarkiem 😞 więc z okazji 10 miesięcy życzymy Blabli zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka 😘
Ojej i mocne uściski dla Jasia żeby szybko wyzdrowiał 😘
Oliwka jaka słodka dziewczynka 😆 i jak ładnie stoi 😉
Madzia tobie też zdrówka życzymy i zrzucaj trochę obowiązków na Daniela bo ty się dziewczyno zacharujesz!!! Ja Cię bardzo podziwiam - nie dość że chora to na głowie dom, dwójka dzieci i jeszcze masz czas na brzucha zajrzeć 🙂 😜
Oj Gabiś też bym się wkurzyła na twoim miejscu 😞 no naprawdę odpowiedzialne to to nie było 😞 mam nadzieję jednak że już wszystko sobie wyjaśniliście i że to tylko taka jednorazowa wpadka 😉
A Tobie Wyska to nie zazdroszczę mieszkania z teściową 🤢 moja była u nas ostatnio zaraz po Mai urodzeniu i dosłownie kilka dni a ja już chodziłam jak podminowana 🤢 ale musisz jej jasno wytyczyć granice bo jak tego nie zrobisz to się bedzie non stop wtrącać 🤨 🥴
🤪Lepiej jak Magda bym tego nie ujęła 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
No i ciekawe co z tą policją 🤔 🥴
Gabiś wszystkiego naj 😉
Zosia jak ładnie pije z niekapka 😉 Emilka jest po prostu cudna !!! Normalnie tylko by ją schrupać 😆
No i faktycznie Maja się dorwała wczoraj to netbooka i konferencje prowadziła chyba z wszystkimi którymi mam na gg 😁 ja nawet nie wiedziełam że można robić konferencje na gg 😁
No a my dzisiaj byłyśmy drugi raz w złobku. Dzisiaj też tylko godzinkę, ale za to w czwartek idziemy na dwie godziny, więc spróbuję po jakiś 30 minutach ulotnić się do drugiego pomieszczenia i zobaczymy jak sobie dziewczyny poradzą 🤢 pierwsza wizyta była ok ale Maja nie oddalała się od mnie dalej niż na odległość ręki 🤔 trochę była przestraszona nowym miejscem i nowymi ludźmi ale dzisiaj już było super - widać było że najchętniej to by jeszcze tam została 😜 od razu wyrwała do dzieci i zabawek, a jak odchodziła gdzieś dalej się bawić to co jakiś czas zaglądała gdzie jestem 😉 mam nadzieję że jeszcze kilka takich godzin i będzie jej łatwiej tam zostać samej 😉 a polskie tygryski (takie długie flipsy) robią furorę w angielskim żłobku. Jak poszłam pierwszym razem to miałam kilka w torbie i jedna dziewczynka mi do niej zajrzała, więc spytałam czy mogę dzieciom dać i wszystkie jadły aż im się uszy trzęsły 😜 później pytały się mnie te przedszkolanki gdzie można je kupić 😁
Zabieram się za jakiś obiad 😉
Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Miałam zamiar dzisiaj rano nadrobić weekend,A tu d....Filip od wczoraj zaczął znowu gorączkować,A Amelka od dzisiaj. Jesteśmy po wizycie u lekarza.Amelka ma sam początek zapalenia oskrzeli i kolejny antybiotyk.A Filipek przeszedł na zastrzyki.prawie nie spałam w nocy bo mi mojej maleństwa nie dały.Kaszlą że aż mnie skręca.
Jak się ogarnę i dzieciaki mi dadzą to się odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 kobietki 🙂
Minki Emki mnie powaliły 😁 świetna jest i wcale nie wychudzona 😉
ja rano poszłam na zakupy kupi lam sobie żakiecik, koszulę, i dwie fajne bluzki i wszystko w ciucheksie za małe pieniądze ze znanych firm typu Zara, Dorothy Perkin 😉
Zosia śliczna 🙂
a widziałam że Lenka dogoniła wodza zębowego 🤪
Radzia na też na punkicie Olinka mam fioła 😁 jest taki świetny duzo rozumie co się mówi ostatnio przyniósł książeczkę i chciał żebym poczytała i tak fajnie słuchał, też potrafi niby się przytulać a ty nagle z główki 😁 schrupałabym go normalnie Mariusz mówi że ciągle go całuję i ściskam i że będzie taki mamusiowy synek 😁 ale jak tu nie całować i nie przytulać takiego słodziaka? 😁
lecę na obiad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety
No jestem dumna z Mai i jej zachowania w przedszkolu Iza z Ciebie też 😁na prawdę fajnie że Maja przyzwyczaja się po woli i Ty też Izuniu bierzesz w tym udział , małymi kroczkami i będzie super.Trzymam kciuki 🙂
Netinetko ja podaję antybiotyk o nazwie CECLOR .Ale powiem szczerze że Jasiek kaszle nadal , jutro jedziemy z nim po południu do lekarza , nie ma gorączki ale jak zaśnie i się tylko organizm rozgrzeje tak łapie go męczący kaszel i już po spaniu .
Chyba każda z nas ma bzika lekko mówiąc na punkcie swojego dziecka , aby je przytulać i całować a jak wyciągają te rączulki do nas to serce topnieje ,złość przechodzi i nawet najgorsze zmęczenie mija 🙂 😘 😘 😘
Beatko podziwiam Cię z kąt czerpiesz siłę ? podziel się ze mną tym bo ja czasem wymiękam , zdrówka życzymy dla Filipka i Amelki .

Kasiu zdjęcia Emilki są śliczne , nie to ona jest śliczna , oczka ma cudne takie małe migdałki 🙃 😁 ma taki śliczny wyraz twarzy och kochana jest jednym słowem , uściskaj ją od nas.No i napisz nam jak po wizycie u lekarza.

Wyska jak juz czegoś odnośnie tego wezwania się dowiecie to daj znać , dziwnie i tajemniczo to wygląda ale jeśli było by to bardzo ważne to nie odsyłali by męża na inny dzień.

Karolinko czekam na posta 🙂 mi też się czasem zdarzy wcisnąć to co nie trzeba. 🤢 😮Koniecznie idz do lekarza , ja juz pisałam kiedyś że u nas w rodzinie też po mamie genetycznie możemy odziedziczyć raka kobiecych narządów, siostrze mojej lekarz zalecił laserowy zabieg usunięcia chorego miejsca ,niby nie wykryto tych komórek rakotwórczych ale jednak ma tak zlecone .

Tak bym chciała żeby ten mój Jasio juz przestał kasłać , boję się jak nadchodzi noc a on się męczy . Jutro jadę z nim , może będzie inny lekarz i wreszcie się dowiem co jest powodem kaszlu .


Zmykam się kąpać ,ciężki dzionek miałam dziś , pa dziewczynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Jaśko 😞 ciocia śle buziaczki, które wypędzą okropny kaszel 😉 😘 😘
a wiecie że hałabała się "puszcza" np jak stoi i jest zafascynowany zabawką, którą właśnie zaślinia to puszcza się i stoi bez trzymanki 🤪 i to dość długo, zrobiłam mu dziś fotkę; 😜 widać że chciałby pójść ale jeszcze się boi schodzi do raczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...