Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zosia mnie też się wydaje, że Górniak ma synka o imieniu Alan 🙂
A biszkopt z kaluchą to taki, który po wyciągnięciu (a nawet pozostawieniu) z piekarnika upada i w środku jest jakby ciasto 🤢 No ja właśnie mam takie zdolności 😜 I zamiast wysokości 5 cm. robią się 2 cm. 😉
Ogórki w curry robi Moja Mama i są super 🙂
Maksiu nie płacz już - jutro będzie lepiej 🙂

Aga Dziewczynki śliczne są! Oliwka jest naprawdę mądrym Dzieckiem i czytając Twój post smutno mnie się zrobiło, ale najważniejsze, że już niedługo wszystko będzie dobrze 🙂
Butki fajne 🙂

Ja gdybym miała się rozstać z Moim Mężem (czego nie planuje) to zrobiłabym wszystko aby to on miał zrujnowane życie, a nie Dzieci i ja. No ale ja chyba mam tez podły charakterek 😮

Ciekawe czy Monika, która założyła ten wątek ma już swojego Szkraba przy sobie? 🙂

Dziękuję KOMUŚ za oklaska 🙂 W ramach rewanżu i ja rozdałam wszystkim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka a niby z jednego regionu pochodzimy - powinnyśmy się wyrażać tak samo 😁 Ja zapożyczyłam tę formę od mamy, ale tak po prawdzie to nie wiem jak się na tę kaluchę mówi poprawnie - może właśnie zakalec?

Agnieszka zazdroszczę cierpliwości. Powiedz, że żoną owszem JESZCZE jesteś aczkolwiek nie jesteś osobą ubezwłasnowolnioną i nikt nie może mówić co i kiedy masz robić. Aga ja naprawdę współczuję Tobie i wiem, że sytuacja nie jest prosta, ale nie dawaj sobą rządzić bo później będzie jeszcze gorzej.
Miłego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia święte słowa - byłam jak zawsze - na spacerze, ale raczej siedzeniowym, gdyż utknęłyśmy w piaskownicy 😁 😁 😁

Napisałyście dzisiaj dużo - super tyle przeczytać 🙂

Mnie się dzisiaj nic nie chce - głowa mnie boli i brzuch 😞 W związku z tym obiad na pół gwizdka, a ja idę się położyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też współczuje Andzi, ale jest silna, młoda da radę 😉
Ja natomiast nie chciałabym być w ciąży (traumatyczne to wspominam) natomiast poród był ok 🙂

U mnie nie pada, ale niebo jest zachmurzone. dzięki temu nie ma upałów a w domku jest chłodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek mamuski 🙂
a ja dzis jak zwykle sprzatnelam w mieszkanku bo moje dziecko tak broi ze wylada tu jak po przejsciu wichury 😮 😁 😁
obecnie ten maly szatan spi wiec chwila wolna 🙂
dziecie w brzuchu ostro kopie chyba juz mu tam niewygodnie 🥴 😁 😁
az mnie flaczki bola 😁 😆

pozniej zabieram sie na jakies zakupy bo w lodowce swiatlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia moje Dziecko jak wstanie o 9.30 to o 12 jeszcze nie zasypia 😁 😁 😁 Teraz właśnie położyłam Ją spać. U mnie zbiera się na burze 🤢 Nie lubię burzy kiedy jestem sama w domku - w znaczeniu z osób dorosłych 🙂
Aga super, ze weekend się udał. A Twój mąż - jeśli mogę zapytać - nie ma nic przeciwko, że nie jeździ z Wami tylko zabieracie "wuja"??? Jeśli pytanie zbyt osobiste to nie odpowiadaj.

Ja zgagi w ciąży nie miałam także nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...