Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej heej brzuchatki ;*
jak wam mija weekend 😉 widze niektore zabiegane 🙂
ja tez nie pisalam, spedzalam czas z moim 😉 dobrze mi to zrobiło, jakoś dołka mialam, ale R mnie z niego wyrwał 😉 Dziś dzien przytulania, a ja od rana juz go świętowałam;o
Dzis slonca u nas nie ma, lekko wieje wiatr, cisnienie slabe jest i spac sie chce;/ mnie np. bardzo, bedzie drzemka po obiadku 😉
sandroos-wiesz,zno szczerze, kazdy ma swoja opinie i prawo do niej jesli chodzi o porod i sporos porodu, jedna chca rodzic np w miejscowosci co mieskaja, niektore zdala od niej, jedni cesarke, inni naturalnie 😉 chcialabym cesarke, ale jesli nie uda się to porod bedzie naturalny 😉 To każdego indywidualna sprawa.Zresta zobaczymy jak to będzie, jak narazie to mam stracha. Jak narazie patrzac to za 3 tygodnie bede w polowie ciązy, wiec im blizej tym wiekszy strach mnie oblatuje!
wikatynka-oczywiscie,wiesz,ze kazda z nas jest inna, kazda ma inna przemiane materi,budowe ciala i zachcianki 😉 takze ja uwazam, juz od niedawna tzn. ze zrzucimy zdobte kilogramy przy dziecku po porodzie 😉 ja bede miala pewnie pelne rece roboty, bede mieszkala z tym swoim, on bedzie chodzil do pracy na rozne zmiany, moja mama tez pracuje od rana do 14 taka ma zmiane, takze jedyna pomoca bede miala kiedy on bedzie, a od mamy po poludniu , dlatego,ze mam jeszcze 3 siostry mlodsza pod opieka mamy. Jedynie tesciowa jest wolna, ale co za duzo to nie zdrowo 😉)
Takze sie uda, a chce sama dac sobie z tym rade 😉 wiec stawiam,ze schudne tez szybko!! A Ty wikarynka rośnij zdrowo 😉 i nie przejmuj się, wazne bys Ty sie dobrze teraz czuła, odrazu bedziesz szczesliwa 😉mojee zdanie jest takie 😉
basia89-pijesz kawke;>? mnie w ogole nie ciagnie do niej heheheeh:P ja to herbate, wode, mleko oczywiscie takie zimniuusie;D ahhh;D
ifyouliftmeup-ja tez chcialabym sie zajac dzieckiem po porodzie, ale wiadomo,ze to jest wysilek starszny, boje sie bolu, problemow pozniejszych z leczeniem okolic intymnych itp, chociaz cesarka tez daje swoje oznaki po porodzie, bo ta blizna sie zagoic musi, takze tak zle tak nie dobrze.
Wloski farbujesz? jaki kolorek 😉 czy odrosty tylko? ja robię calosc ale szamponetką 😉 bo po porodzie jakis czas chce zmienic kolor na rudy ;D ale to jeszcze pewnie z milion razy zmienie danie:P hehehe cała ja 😉
Ania 92-ja tez mialam takie dni;/ w sumie to z 2 tygodnie, placz, nerwy, nawet sama nie wiem dlaczego. I tez uwazali ze to moja wina. W ogole zamknelam sie w sobie, nic mnie nie cieszylo, ale to mija, wiesz? Z moim R tez sie klocilam oj i to ostro, wkrecalam sobie,ze mnie zdradza, a przeciez on sie stara i mnie bardzo kocha. To normalne hormony buzuja 😉 a my jestesmy na to podatne 😉 przykladem jestem ja 😉
Takze spokojnie, no stress!

spadam kochane obiadek robic, zajrze wieczorem:*
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paula1990 nie do konca zrozumialas o co mi chodzilo.. mi to ryba niech kazdy sobie robi co chce, ale w prywatnej sluzbie zdrowia.
Bo pozniej jak sie np. stanie cos przy cieciu, to zdziwione np. ze lekarz nie uprzedzil, ze tak byc moze...Ale na ten temat moznaby mowic, mowic, i mowic 🙂 A tu ani czas ani miejsce 🙂 Chodzilo mi tylko o aspekt prawny tego "przedsiewziecia", czyli ze w naszym kraju oficjalnie i legalnie zakladajac nie ma "ciecia na zyczenie".. Ale tak samo nie ma korupcji, mobbingu i mnostwa innych rzeczy 😉))

Wiadomo, ze i przy jednym i przy drugim porodzie moze dosc do komplikacji, ale suma sumarum statystycznie jest ich zdecydowanie wiecej anizeli przy porodach natutalnych 🙂) Wiec nie ma co myslec, tylko zyczyc sobie i innym, zeby bez wzgledu jak bedziemy rodzic obylo sie bez komplikacji dla nas i dla naszych maluszkow 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula całe włoski, bo miałam już taki sprany ten blond, no i odrost. Farbowałam kolorkiem pod doczepiane włosy, które zamówiłam na allegro 🙂 musiała mi je dopasować i poobcinać żeby nie były wszystkie równe :P bo to nienaturalnie wyglądało. No a robiłam to po to żeby na ślubie mieć długie włoski 😁 bo swoje mam jedynie do ramion.
A hormonki u mnie szalały na początku ciąży, jakoś w 8-9 tygodniu, płakałam bez powodu, co nie szło po mojej myśli już smutno było no i sie powstrzymać nie umiałam. Miałam wrażenie, że mój mi robi ciągle na złość i specjalnie mnie denerwuje. No ale przeszło i już mam spokój od tego czasu 🙂 więc Ania też Ci przejdzie 🙂 i nie bądź takim uparciuszkiem, czasem trzeba wyciągnąć rękę pierwsza 🙂
No i znowu z mojego szperania w internecie znalazłam 'kalkulator koloru oczu' 😁 haha mnie się już wybitnie chyba nudzi 😁 no i wyszło na 76% że dzidzia będzie mieć brązowe 😁 chciałabym żeby była blondyneczka po mnie i duuuże czekoladowe oczy 😁 ja jak byłam mała to byście nie uwierzyły, prawie białe włosy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Gotuję własnie obiadek i zaglądam do Was. Kupiłam sobie dziś ogromną kalarepę, żeby ją pogryzac zamiast słodyczy albo słonego. Rozpadało się u mnie straszliwie i zimno jest, aż przykro wyjść z domu. Mam wrażenie, że mój brzuch w ogóle się nie powiększa i stoi w miejscu. Jutro mam wizytę u gina, więc zobaczymy co i jak. 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie, nie dajcie się pogodzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwa dni nie zajrzałam a tu kuuupa do czytania! Się rozpisąłyście 😁 wikarynka ja też tak próbowałam zastępować niezdrowe zdrowymi - niestety nici z tego hahah jak mnie złapało na jakiegoś batonika to nie było zmiłuj 😁 ja tez czuję że jak pójdę teraz 4 lipca do gina to mi przybędzie trochę na wadze.. 🙂 i ja tez mam wrażenie że mój brzuch taki sam od początku i nie rośnie, a wszyscy dookoła mówią, że rosnie, więc pewnie każda tak ma że nie zauważa 🙂 jak to miło poleżeć sobie po obiadku 🙃 tylko do obrony sie trzeba uczyć eeeech
Pozdrówki 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie dziewczyny, że tu jesteście. Ja mam coś kiepski humor ostatnio. A to ciśnienie za wysokie, a to problemy z oczami męża, a teraz z jego pracą, a to przeprowadzka. Gdy patrzę na suwaczek i widzę, że jeszcze tyle dni zostało do porodu, to mi się odechciewa wszystkiego. Chciałabym już być w 9-miesiącu. Przepraszam, że Wam smęcę, ale taki mam dziś dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przepraszam, że wchodzę w Wasz wątek, ale może ktoś skorzysta.
Mam do sprzedanie zabawki, nowe bajki, ubrania dziecięce, damskie, książki itd.
Np:
smoki LEGO DUPLO od 4,99
zestaw: żołnierzyki, samochody, czołgi, helikoptery itd ponad 200elementów od 9,99
bajki Frankliny i inne od 4,99

zapraszam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Widzę, że poruszyłyście temat wagi, ja przytyłam już 2 kg (teraz waże 55 kg przy wzroście 160 cm) i od razu widać że w ciąży jestem, za to w pierwszej ciąży tyłam dopiero po 18 tygodniu i ostateczne tylko 10 kg przybrałam, a ze względu na to że przez rok karmilam mojego synka piersią schudłam 20 kg 🙂 mam nadzieję,że teraz też szybciutko pozbędę się kg po ciąży i znowu będę szczuplutka 🙂
A co do porodu to wolę na razie o tym nie myśleć i nie przypominać sobie pierwszego porodu......
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

dzisiaj czuje sie jak by mnie ktos przemielil i wypluł brzydko mowiac, jak wrocilam z tego targu i zakupow to masakra zmeczona zamulona polozylam sie i drzemka trwala dobre 3 godziny wstalam glowa zaczela mnie bolec no a o kregoslupie nie wspomne nie wiem juz jak sobie z tym bolem radzic a tabletkami nie chce sie truc bo bez sensu :/

ide zaraz wziasc kapiel moze sie troszke zrelaksuje i spac bo nie do zycia jestem :/

do jutra brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmup ja uparciuch jestem niesamowity 🙂) rzadko pierwsza odpuszczam a jak już wiem ze na pewno mam racje to nigdy 🙂 Tak samo mój ma 🙂 Zdarzało się po kilka tygodni milczenia. No ale teraz chyba się obyło bez tego, przed chwilą się dogadaliśmy. Nie wiem co będzie jak zamieszkamy razem.
Kurcze dzisiaj znowu okropny dzień. Pogoda bez szału, ja trochę się wymęczyłam bo z siostrą do lasu pojechałyśmy i wyszło na to że jagody zaczęłyśmy zbierać. Do tego mam mega ochotę na papierosa. Dobrze że wiem że przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, a pomyśl co to będzie jak juz urośnie duży brzuch! 😁 Ciągle o tym myśle jak teraz po pary krokach jestem zasapana lol a kręgosłup to mnie nie boli chyba że kość ogonowa! Normalnie nie mogę na czymś twardszym usiaść bo potem wstac nie mogę....ale w moim przypadku to przez krzywy kręgosłup i powiedzieli mi że będzie jeszcze gorzej jak będzie dzidzia rosła 😁 więc się pociesz że to dopiero początek 😉 😉 😉
Ania a wiesz że i ja byłam na jagodach! W lesie super ale żeby tak dłużej pozbierać to mi już drzewka zaczęły tańczyć 😁 a co do tych kłótni to wiesz jak się zamieszka razem to inaczej trochę się wtedy robi, u mnie przynajmniej tak było i w ogóle super sprawa! 🙂 a to paliłas przed ciążą? i jak Ci idzie odzwyczajanie się?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Dziś mam trochę lepszy humor, ale to chyba pogoda mnie dobija. Idę dziś na wizytę kontrolną przed urlopem mojego gina, więc nie mogę jej przegapić. 🙂 Za oknem ciągle leje, wieje i zimno. Czy to się zmieni...

Mimo tej pogody życzę sobie i Wam uśmiechu na ustach, napędu i dobrego samopoczucia! 🙂
Dobrego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara mi też później drzewka tańczyły ale troche uzbierałyśmy. Na placek starczyło i jeszcze pierogi dzisiaj mama bedzie robila z reszty 🙂 Co do mieszkania razem to ja odkładam wszystko na jak najpozniej. Bo my mamy sami cos na poczatek wynajac a ja jednak bym chciala chociaz do tego porodu u rodzicow jeszcze zostac bo moejgo od 7 rana do poznego wieczoru czasami w domu nie. No i jak sie cos zacznie dziac to wolalabym zeby jednak ktos byl.
A co do palenia to od kiedy sie dowiedzialam o ciazy czyli jakies nie cale 6 tygodni temu to spalilam 3 papierosy... no i opne byly na poczatku bo troche w szoku bylam. A przed ciaza palilam ponad 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

a od rana chodze przymulona jakas pogoda do tyłka to i czlowiek zle sie czuje, wyszlam z domu tylko do osrodka zdrowia po kubeczek na mocz bo jutro ide oddac i zrobic badanie krwi na grupe krwi i na HIV. a za tydzien w srode wizyta, moze juz sie dowiem co za skarb nosze pod serduszkiem 🙂 chociaz mowil ze dopiero ok 20 tygodnia jak umowie sie z nim na 3d/4d ale moze juz cos bedzie widac 😉

ide zrobic sobie kawusie i poczytam troszke bo nie mam ochoty nigdzie4 wychodzic poza tym od tego wiatru na bank rozbolalaby mnie glowa gdybym tylko sie wychylila na dwor :/

a co do palenia to ja przed ciaza palilam 8 lat i przyznam sie bez bicia ze jeszcze calkiem nie rzucilam ograniczam po malu, z reszta lekarz mowil ze od razu nie mozna rzucic bo plud sie juz przyzwyczail i trzeba po malu i powiedzial ze gdyby ktos nie chcial dziecka w ogole narazac na ten smrod jak by to powiedziec to musialby rzucic palenie 3miesiace przed planowana ciaza... tylko wiece co mnie wkurza jak ktos mnie poucza albo cos nie pal bo to dziecku szkodzi itd i patrza krzywo a nie spojrza na te kobiety ktore chleja alkohol w ciazy dzien w dzien i pala paczke dziennie , do tego dzieci rodza sie zdrowe a taka inna kobietka ktora sie stara zajsc zdrowo sie odrzywia zba o siebie i w koncu sie uda czasami przypaleta sie jakies chorubsko i dzidzius chory :/ ja jestem nie do przegadania i mam niewyparzona buzie i jak ktos mi zaczyna prawic kazanie od razu ripostuje z nawiazka poprostu mowie to co mysle o tej czy tamtej sprawie i tyle zazwyczaj sie konczy ze rozmowca konczy rozmowe i albo przyznaje mi racje albo poprostu sie juz nie odzywa. 🙂

a co do mieszkania razem to nie zawsze jest tak kolorowo jak sie wydaje przynajmniej u mnie mieszkam ze swoim od jakiegos czasu i nie zawsze jest sielanka kłutnia moze wyskoczyc o byle co, sprzatanie komputer ze za długo siedzi czy cos innego ale sa tez dobre chwile wiec tak jak mowie jak z pogoda w kratke heh 🙂

ok koncze bo sie rozpisalam heh, do wieczorka kobietki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też o tym słyszałam ze powinno się stopniowo ale u mnie by to się na pewno nie udało bo ja muszę coś zrobić od razu albo w ogóle się nie uda. Więc z dwojga złego wyszło na to że od razu odstawiłam.
No właśnie co do mieszkania to mimo tego że nie jestem osobą która wszczyna kłótnie to i tak się boję bo mimo to jestem strasznie uparta i przyjdzie dzień w którym mojego w końcu szlag trafi 🙂 Bo ile można mi odpuszczać skoro nie mam racji, Dwa uparciuchy się dobraly ale chociaż on potrafi dać spokój. No ale pewnie źle nie będzie. jeszcze troche czasu samotności mam więc nie ma co się martwić. Tylko się dogadać gdzie zamieszkamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia mi lekarz o paleniu powiedzial ze jezeli sie pali to nie nalezy rzucac jezeli nie udalo sie rzucic do 3 miesiaca tylko poprostu ograniczac wypalic 4 dziennie a nie pol paczki bo to bardziej by zaszkodzilo dziecku powiedzial mi tak ze jezeli rzuci sie na gwalt to wtedy te substancje ktore zatrzymuja sie w lozysku przenkaja momentalnie do dziecka. Tez mam problem z paleniem czuje sie z tym zle i wstyd mi ale nie wypalam wiecej niz 4 dziennie boje sie ze jak teraz calkowicie rzuce to faktycznie wszystko przeniknie do dziecka nawet lekarzowi wstydzilam sie powiedziec ale juz nie wiedzialam a dodam ze nie mialam wstretu wcale a wcale
wiem ze to nie rozsadne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
ja dziś zabiegana, byłam robić pazurki 🙂 potem po kosmetyki bo się pokończyły, zamówić bukiecik ślubny, na obiadek do chińskiej i tak zleciał dzień. Jutro leniuchuję hehe. Oo i temat fajek się rozkręcił. Przed ciążą paliłam, ale też nie jakoś dużo, paczkę miałam na 3-4 dni. Teraz ograniczyłam, są takie dni, że nie palę po 3 dni, raz doszło do tygodnia, ale potem głupieję i znowu kupuję 🥴 Może do 20 tyg się uda przestać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo że jak sie razem mieszka to zawsze jakieś kłótnie o byle co, ale jakos tak się łatwiej i szybciej idzie dogadać. U mnie też zawsze ja zaczynam ale mój mąż zawsze pierwszy wyciaga rękę bo ja nie umiem 😁 wiesz Wikarynka z ta pogodą to i u mnie to samo - deszcz, zimno i nic się nie chce, tylko warczeć na ludzi 🙂
a co do fajek to ja nie palę i nigdy nie paliłam więc mi trochę ciężko zrozumieć palące ciężarówki i serio mnie też ściska jak widzę taką palącą brzuchatą, tylko bez urazy! Ale skoro mówicie że już lepiej ograniczyć niż od razu rzucić to mi się horyzont poszerza 🙂 🙂 🙂 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze! ale nie wiem co jest gorsze czy palenie samemu czy wdychanie tego smrodu...mieszkam z teściami i oni jak lokomotywy w chałupie palą :/
ifyouliftmeup fajnie ci z tym weselichem! 🙃 tylko nie skacz za dużo bo ci dzidzia ucieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo wiec widze ze nie tylko mnie gryzie ten problem ale nie ma sie co obwiniac tak jak pisalam sa takie co pija pala i rodza zdrowe dzieci a taka co nie pije nie pali urodzi chorutkie dzieciatko... wiec na moje co ma byc to bedzie oczywiscie wszystko z umiarem 🙂

ja teraz tez bede sobie robic pazurki ale sama hehe tak mi urosły i takie mocne teraz mam w ciazy jak nigdy hehe az dziw 😁

do pozniej brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie;D

widze tematfajek wszedl 😉 ciekawie;o
palilam ogolnie od 18 roku zycia, a teraz mam 22- 4lata, a jak sie dowiedialam,ze jestem w ciazy ograniczalam...Lecz jak ni wiedzialam ze jestem w ciazy schodzilam na fajke na przerwe to np tydzien przed testem ciazowym fajki mnie odrzucaly tzn.robilo mi sie nie dobrze, wymiotowac mi sie chcialo. ogolnie bylam obolala, takze myslalam,ze to zmeczenie, ale to jednak odruch wymiotny od fajki;/ i pozniej juz palilam moze 1 2 dziennie, ciaglo mnie ale nie az tak! teraz nie pale ani jednego 😉 rzucilam w 13 tygodniu calkowicie, i nie wyobrazam sobie zapalic teraz 😉 dobrze sie czuje tak jak jest teraz na ta chwile 🙂 Dziecko sie dobrze rozwija rośnie 😉 bedzie zdrowe, jak jego mami;D hehehe 🙂 Moj tylko pali, ale przestanie juz mu powiedzialam, ze jak sie maluch urodzi to z fajkami sie pozegna 😉
My tez sie klocimy i to bardzo czasami nawet o glupoty, wybuchamy bardzo oj bardzo szybko, a to nie dobrze, powiedzialam mu,ze musimy nad tym popracowac,bo przeciez sie kochamy i trzeba sie zachowywac 😉 chcemy razem zamieszkac i wychowywac dziecko 😉 mam nadzieje,ze wspolnymi silami mozna wiele, ale ile mozna sie starac za dwoch?

Ogolnie mam dola,smutny dzien-ciezkie dni ;( potrzebuje przytulenie od moejgo misia... 😉 wtedy sie moze polepszy...
jutro ide z moim ogladac mieszkanko, umowilismy sie na ogladanie;D jak bedzie ladne i zadbane to super 😉 moj ma jutro urodziny, spedzam z nim caly dzien.. 😉 a dzisiaj noc;D zaraz uciekam do niego bo wraca z popoludniowki... A jutro za to idzie na nocke, takze bedzie noc swietowal w pracy na wozku widlowym hahaha..
dobrano brzuchatki zajrze wieczoooremm:P:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Oo i jestem pierwsza, jeszcze brzuszki śpią 🙂 myślałam, że dziś pośpie do połudna ale obudziłam się pół godziny temu i już nie usnęłam 😠 i na 3 dni koniec ze spaniem 😞 jutro trzeba zanieść mocz, potem ostatnie przygotowaia do ślubu i w sobote już będę mężatką 🙃
Skwara skakanie mi nie grozi 😁 to przyjęcie malutkie mamy, rodzinnie na kilkanaście osób 🙂 mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zrobić kościelny troszkę większy na 40-50 osób. Zawsze marzyłam o takim weselisku do białego rana, wiadomo białej sukience itp 🙂 🙂
Basia mnie też drażni, że nie raz największe pijaczki i palaczki są w ciąży, nie przejmują się swoim stanem a i tak się dla nich kończy wszystko okej i dziecko zdrowe. Chyba Bóg nie chciał karać dziecka głupotą matki 🤢 .
Ja ostatnio wypiłam lecha bez alk. z soczkiem, miałam ochotę na piwo to się napiłam 😁 .
Kurcze dziewczyny nie wiem jak sobie umaluje paznokcie u stóp 😁 brzuch mi będzie wadził, no i urósł coś hehe taki wydęty się zrobił 😁 . Mam czółenka więc dwa palce będą wystawać to muszę french zrobić 😜
Aaa! No i news dnia 😁 wczoraj pisałam, że byłam z koleżanką w chińskiej, na koniec wzięłyśmy sobie po ciastku z wróżbą 😆 no i w mojej 'wróżbie' było coś tam o szczęściu, i że mam zagrać w lotto i podane numery 😆 no to puściłam wczoraj i... trafiłam trójkę haha 🙃 wiem, że mało ale sam fakt, że coś trafiłam dzięki ciastku 😁
Ale się rozpisałam 🙂 miłego dnia brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmeup to gratuluję 🙂 hehe zawsze coś. Super masz z tym slubem, tez bym chciala juz mieć to za sobą. Ci powiem że my jak na razie tez tylko cywilny bierzemy. Ale za to o kościelnym w ogóle nie myślimy. Przynajmniej ja... chociaż kto wie, może mi się coś odmieni.

Ja się dzisiaj mega nie wyspałam. Brzuch mnie boli ale tabletke po obiedzie dopiero zabiorę, No i mam mega lenia 🙂 Może poźniej psiaka zabiore i pojade z nim gdzieś do lasu. Na świeżym powietrzu może coś się zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Tylko raz spróbowałam papierosa - w podstawówce - tak mnie odrzuciło, że od tego czasu do dziś, nie wzięłam papierosa do ust. Skoro więc nie paliłam przed ciążą, to i teraz nie palę. Wydaje mi się, że im zdrowiej, tym lepiej, a papierosy mają mnóstwo substancji toksycznych. Z drugiej strony, w obliczu nałogu, wiem że nie jest łatwo rzucić. Życzę Wam powodzenia. 🙂

Wczoraj byłam na wizycie u gina. Serduszko dzidzi ładnie bije. Na wcześniejszych wizytach czynnośc była szybka, ale już jest w normie. 🙂 Kolejną wizytę mam dopiero za miesiąc, ale muszę się też umówić na USG połówkowe - w 20 tygodniu. Też będziecie je robiły?

Chyba dziś wyrwę się gdzieś z mężusiem, bo za dużo stresów. Pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...