Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja dzisiaj lepiej z glowa choc cmi nadal, ale da sie przezyc 😉 za to oczy mi sie same zamykaja...
Ja ostatni @ mialam 11marca a Ty? wstepnie mialam isc na usg 19kwietnia ale to zdecydowanie za wczesnie jak policzylam co i jak wiec przesunelam na 29tego bo po co sie stresowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to data bedzie sie troche roznic bo ja mialam zazwyczaj co 28 ale ostatni byl po 26 dniach, alei tak smieszny zbieg okolicznosci...a co do spania to mitez sie strasznie zasypia, ale to pewnie przez to ze sie martwie tym, ze tak szybko zaszlam w druga ciaze, a moj synek codziennie budzi mnie o 6:45, wiec nie spie za duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pieknie 😁 beda dzieciaczki grudniowe 🙂
Idealna przerwa! ja czekalam troszke z decyzja i w sumie teraz mysle ze moglam nie czekac az tak dlugo 😉
Juz sie nie moge doczekac usg... w pierwszej ciazy poszlam za wczesnie i pozniej sie stresowalam bo nic nie bylo widac i kazali wrocic po 1,5tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sama jestem ciekawa co to bedzie w tym grudniu 😉
w poprzedniej ciazy niestety mialam stan przedrzucawkowy i porod byl wywyolywany ponad 3tyg przed terminem wiec mam nadzieje ze w tej ciazy mnie to paskudzctwo nie dopadnie...
Uciekam bo wlasnie sie Synus budzi a mam wizyte u lekarza na 12sta.
Milego dnia zycze i dobrego samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja mam Rodzicow na 10dni wiec nie przesiaduje przy kompie 😉
Ide jednak dzisiaj na sug bo dzwonilam do lekarza i kazala sie zapisac na dzisiaj. Boli mnie brzuch od 3dni 😞 i to bardzo niestety... mam tez wykupic duphaston...
Odezwe sie po wizycie! mam nadzieje ze juz cos bedzie widac bo nie chce sie znow stresowac...
Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...