Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja również śpię dziś cały dzień. Byłam na krótkim kursie - wykładzie i głowa poleciała mi w dół kilka razy. Aż głupio. Nie przyznawałam się nikomu do "odmiennego stanu", więc koleżanka patrzyła na mnie ze zdziwieniem. Może myślała, że jestem pod wpływem alkoholu... 😉

Podobno cały weekend ma być cieplutki! 🙂 Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
ja jakos bez sil ostatnio 😉 wczoraj po pracy padlam i nie mialam sily heh 😉
Dzisiaj na 3-30 mam usg!!!!!! trzymajcie kciukaski!!! oby wszystko bylo ok 🙂
Zazdroszcze Wam pogody!!!! tutaj od dzisiaj wyszlo slonce ale oczywiscie wiatr taki ze glowe chce urwac!!! 🤢
Dam znac po usg 🙂
p.s. co do plci to mi rowniez obojetne to jest 🙂 mam juz Synka i tak w sumie wszyscy dookola mowia o dziewczynce ale ja tak jakos bardziej na chlopca jestem nastawiona heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Trzymam kciuki anitek! Daj nam proszę znać co i jak, gdy będziesz już po.

Ja dziś jestem jeszcze bardziej bezsilna, niż wczoraj, gdy zasnęłam w środku dnia, niemal w pół zdania. Dziś ledwie się zwlokłam z łóżka i siedzę z mężem w marazmie (on nie lepszy) i jedno drugiego zagrzewa do ruszenia się. Jeszcze przed ciążą mieliśmy plan kupna większego mieszkania i właśnie to finalizujemy. Wczoraj byliśmy na placu budowy, a dziś mieliśmy rozrysować sobie plan i pozmieniać ścianki działowe, a polegujemy. Dziewczyny, które były w ciąży - zauważyłyście żeby Wasz facet spowolniał razem z Wami w ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy na wieści Anitek 🙂 ja leniuchowałam wczoraj cały dzień na działce, dziś odpoczynek w domu, a jutro rano na badania i jeszcze na czczo, nie za ciekawie się czuje jak jestem głodna i rano nie zjem, a wy też tak macie? Przed ciążą to nie był problem, jadłam czasem dopiero 2 godziny po wstaniu z łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy 🙂
Wszystko super 🙂 Lekarz powiedzial ze ciaza extra zero niepokajacych objawow! Kropek ma 8,3mm i serduszko pieknie bije!!! 🙂
Dziekuje za trzymanie kciukaskow 🙂
Wikarynka odpoczywajcie sobie 🙂 a na kiedy musicice zrobic ten plan?
Co do spowolnienia to w sumie nie zauwazylam z tym ze moj Maz raczej z tych aktywnych wiec zasiedziec sie nie da 😉
Co do spania to u mnie tragicznie nie jest, jestem senna ale daje rade 😉
Ifyouliftmeup powodzenia na badaniach. Ja mam to samo jak tylko wstane to jestem glodna i to tak mocno ze az mi niedobrze. Do tego od wczoraj zaczelo mnie mdlic i mam wrazenie ze mdli mnie non stop 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek cieszę się, że wszystko dobrze! 🙂 🙂 🙂 Oby tak dalej!

Ifyouliftmeup powodzenia jutro na badaniach! 🙂

Plan mamy oczywiście na wczoraj, ale najlepiej byłoby wyrobić się z nim do środy. Dodatkowym problemem jest to, ze mąż złapał zapalenie spojówek i dziś cały dzień woziłam go od dyżurnej okulistyki do apteki i z powrotem...

Mnie też mdli dopóki nie zjem. A w ciągu dzisiejszego dnia mdliło mnie niezależnie od jedzenia bądź niejedzenia. Pocieszam się, że to dobrze, bo znaczy że ciąża jest.

Życzę Wam dobrej nocki i pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Kolejny dzien brzydkiej pgody...
Wikarynka zapalenie spojowek nieprzyjemne niestety udalo sie cos zalatwic?
Z planami no coz bedziecie musieli przysiasc jedno popoludnie 🙂
Mdlenie ech wlasnie tez tak mam ze nawet jak cos zjem nie przechodzi a mam nawet wrazenie ze sie pogarsza wiec apetytu rowniez nie mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spojówki męża trzeba będzie leczyć przez co najmniej 2 tygodnie. A potem czekają go zabiegi, bo to niejedyna jego choroba oczu. Do planów chyba przysiądziemy dziś, póki mąż cokolwiek widzi.

Mnie też mdli coraz częściej. Żeby ciągle nie jeść, popijam sok albo herbatkę i pomaga. Właśnie ugotowałam rosołek, więc będę go popijała. W piątek wieczorem idziemy na USG, zobaczymy co i jak. 🙂 Trzymam kciuki za moją przyjaciółkę, bo właśnie spóźnia się jej okres, a starała się o dziecko. Tak bardzo bym chciała być razem z nią w ciąży. 🙂

Życzę Wam miłego dnia i pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! A mnie znowu tutaj kilka dni nie bylo. Anita cieszę się, że na usg wszystko dobrze wyszło 🙂 dzisiaj dzień wolny, byliśmy z synkiem w Łebie nad morzem ale strasznie wialo i w parku z dinozaurami 🙂 poza tym ta senność u mnie jest straszna, ciągle chce mi się spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczor
Ja jestem tak zamulona ze brak slow 😞 juz nie wiem co ma z tym zrobic... jutro jade po banany moze chociaz po tym troche minie... do tego zlapala mnie wczoraj migrena i dzis popoludniu przeszlo.
Fajnie Wam z pogoda tutaj wieje pada i zimno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Nie zaglądałam tu chwilkę, bo byliśmy w odwiedzinach u moich rodziców, którzy wybudowali się daleko poza miastem. Super pogoda, miła atmosfera, ale ja chodzę coraz bardziej zmulona. Mdłości odczuwam już prawie cały dzień i w nocy, a spałabym non-stop. Mama wie o mojej ciąży, ale tata i koleżanka rodziców, która też u nich zatrzymała się na chwilę, nie wiedzą, więc musiałam trzymać fason. Marzę tylko o łóżku i chłodnej wodzie do picia. Nie mogę się tez doczekać USG za dwa dni, mam nadzieję, ze wszystko jest OK.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
A ja się jakoś lepiej czuję, już nie leżę całymi dniami w łóżku, mam troszkę więcej energii życiowej niż tydzień temu 😁 , może ma na to wpływ ta pogoda 😎 . Choć podobno już za kilka dni znowu spadek temperatury. Mierzyłam ostatnio ciśnienie i miałam 99/66 trochę się przeraziłam, że takie niskie, ale to podobno nic groźnego (tak powiedział wujek google). Gorzej gdyby było zbyt wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popoludniowo 🙂
U Nas w koncu slonce wyszlo!!! jejkus od jakis 5tyg nie bylo pogody...
Mlody sie wybiegal i teraz chcialam z nim wyjsc jeszcze to juz nie chcial isc tylko bawi sie lego heh 🙂
Wikarynka fajnie ze wizyta udana 🙂 a kiedy zamierzasz powiedziec reszcie? po 12tyg ? 🙂 co do zmulenia to ja mam tak samo niestety... mdli mnie praktycznie non stop tylko w nocy jak sie budze to nie czuje a ledwo wstane z lozka juz mam ten dziwny posmak w ustach i non stop jakbym na kacu byla 🤢 pilam dzisiaj wode z cytryna to na chwile bylo lepiej...ale tylko na chwile.
Powodzenia na usg daj znac 🙂
Ifyouliftmeup fajnie ze samopoczucie lepsze moze rzeczywiscie pogoda 🙂 no i to ze jestes tez 2tyg dalej wiec moze juz powoli mijaja te dolegliwosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mdłości w ogóle nie miałam, raz jedyny jak zjadłam cheeseburgery z mcdonalda 🤢 wiem, wiem nie powinnam ale jakoś mnie tak wzięło gdy przechodziłam obok, było to gdzieś w 5-6 tygodniu. Tak się strułam, że noc i cały dzień z głowy, co wypiłam to zwróciłam 🥴 i od tamtej pory mam taki wstręt, że nawet loda z mc nie zjem 😠 . No ale spać już w dzień mi się nie zachciewa, chyba że wcześnie wstanę to wtedy muszę odespać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Najbliższej rodzinie i przyjaciołom powiem po 12 tygodniu, ale generalnie nie mam zamiaru się chwalić. Jak będzie widać, to będzie widać 🙂

Na mdłości zaczęłam sobie mieszać sok pomarańczowy z grejpfrutowym, naprawdę mi pomaga. Poza tym zauważyłam, ze bardziej mdli mnie po luteinie (nie wiem czy to możliwe).

Pogoda się nam zepsuła, więc znowu nic mi się nie chce. A jakos trzeba się zbierać do kupy, bo mam duże obciążenie pracą. Podobno w II trymestrze nabiera się wiatru w żagle, prawda to? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Pogoda znow do d...y
Ifyouliftmeup zjadlabym cheeseburgera z mc donalda 😁 wiem ze fast food no ale raz na jakis czas nic sie nie stanie 😉 a Ty chyba zle trafilas... ja w sumie nigdy nie bylam chora po mc donaldzie :P
Wikarynka pewnie powiesz wtedy kiedy zechcesz 🙂 Co do mdlosci itd to ja mam nadzieje ze przejdzie...Niby do konca 1trymestru, ciezko mi sie wypowiedziec bo ja pierwsza ciaze mialam ciezka wiec generalnie zle sie czulam przez cala ciaze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 😉) Jestem tutaj po raz pierwszy 😉) Szczerze? przyznam się,że nie zbyt ogarniam, ale dojdę do wprawy 😉)

Moja bardzo dobra koleżanka mnie tutaj wkręciła;D i bardzo serdecznie ją pozdrawiam ;** E 😘


Dowiedziałam się u lekarza,że jestem w 8 tygodniu ciązy 😉 Po badaniu lekarz pokazal mi jak serduszko mojego maluszka bije 😉) dzwięk jest prze cudny! i bardziej nakręca do działania i motywuje,ze wszystko bedzie dobrze 🙂) Szczerze, to duże zaskoczenie dla mnie, ponieważ okres spóźniał się miesiąc.. a wyszło dokładnie tak,że maluszek od dwóch miesięcy jest pod moim serduszkiem 😉) Ucieszyłam się, chociaż po głowie chodziły rózne myśli, czy dam sobie radę? czy dam sobie radę tak by wszystko było ok? Jednak serce moje mi mówiło,ze dam radę i się nie poddam! Nie jestem samotną matką.. Mam chłopaka od dwóch lat 😉 dokładnie w maju miną dwa latka 😉 Bardzo Go Kocham i On mnie.. 😉 mimo tego,ze był w szoku.. to wspiera mnie 😉 a to raczej najważniejsze co moze spotkać przyszłą matkę 😉

Termin mam na grudzień, także niespodziankę będziemy mieli naj.. najcudniejsza ;D


Teraz moje życie się obróci o 360 stopni 😉 ale warto 😉 Dziecko to najwiekszy skarb na świecie!! już się nie mogę doczekać 😉 ahhh;D

Pozdrawiam wszystkie Grudnióweczki.. oraz wszystkie przyszłe mamusie na tym portalu 😉 buziaki;****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Paulina! Gratuluje ciąży, nie martw się na pewno dasz sobie radę, najważniejsze, że Twój mężczyzna Cię wspiera, poradzicie sobie, a dziecko to faktycznie największy skarb jaki mógł się wam przytrafić 🙂 u mnie ok, tylko mam ciągle mega wielki apetyt, ciągle bym coś jadla 🙂 a jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Paulino 🙂 Gratulacje 🙂 Fajnie ze jest Nas coraz wiecej 🙂
Justyna ja apetyt rowniez mam ale mam wrazenie ze jem bo jak jem to nie czuje ze mnie mdli mija 5min od jedzenia i znow czuje ten durny smak w ustach 😞
Dzis to juz wogole jakas masakra!!!No ale trzeba jakos przetrwac te najgorsze tygodnie.
Marze aby sie polozyc do lozka, no ale Olaf jeszcze biega i za ok godzine ide go kapac. Maz wraca dopiero jutro, padam przez ten caly tydzien heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie grudnioweczki 🙂 ja jestem wrzesniowka wybaczcie ze sie wtracam ale jestem wspomniana przez Pauline kolezanka 🙂. Gratuluje wam ciazy 🙂 i zycze abyscie dobrze ja przeszly i szczesliwie 🙂
Co do mdlosci mnie trzymaly do 10 tygodnia musialam co chwila cos przegryzac bo inaczej bylo zle plus jest taki ze nie wymiotowalam a minus ze mam 5 kg do przodu 🙂 chociaz to nie ma znaczenia. Trzymajcie sie i dbajcie o siebie i wasze brzuszki 🙂 bede was pewnie odwiedziala 🙂. Sciskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy, witamy Paula1990r 🙂 widzę, że jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku 😁 i również Twoja koleżanka 🙂 . Jesteśmy nawet w tym samym tygodniu i dniu ciąży 😁 (tak wnioskuję z suwaczka bo pod loginem pisze że 8) . Dość późno o ciąży się dowiedziałaś bo dopiero w 8 tak? Kurcze, ja to bym zwariowała 😁 poleciałam po tygodniu bez okresu do gina 🙃 no i dzień wcześniej zrobiłam test 🙂 . No i najlepsze jest pozytywne myślenie, a widzę że Tobie go nie brakuje 😁 także powodzenia 🙂

anitek mnie też nigdy w życiu nie zdarzyło się struć fastfoodem, dopiero wtedy pierwszy raz, to była po prostu jakaś masakra, teraz już wolę nie ryzykować i nie jem nic z maca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia dziekujemy za mile slowa 🙂
co do kg to sie okaze na sam koniec heh 😉 w pierwszej ciazy mialam cos ok 1,5kg na plusie w 20tyg a skonczylam na ponad 20kg na plusie heh 😁 choc duzo z tego wody przez ten stan przedrzucawkowy 😠
Justyna ja wole Olafa klasc przed 9ta bo wtedy spi do ok 7 lub 8smej. W dzien ma drzemke 2-3godz, bez drzemki to idzie spac ok 7-30 ale ja mam dosyc meczenia sie wtedy bo strasznie marudzi jak nie ma drzemki, a ze ja z tych co non stop sama z dzieckiem od poniedz do piatku to mam dosyc czasem heh wiec wole na drzemke polozyc 🙂
Ifyouliftmeup no tak lepiej nie ryzykowac, zreszta ja mialam tak z ryba wedzona...Nie jem ryb bo mnie odrzuca i nigdy nie jadlam bo nie moglam, wedzone czy np .tunczyk w puszce, po tym jak sie strulam wedzona ryba zadna sila mnie nie zmusi do zjedzenia kolejnej...Totalny odrzut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! Ja też się zastanawiam ile przytyję, w pierwszej ciąży przytyłam 10-11kg, więc malutko a schudlam po ciąży 20 kg, ale to dzięki temu że karmiłam Malutkiego piersią przez rok 🙂 ciekawe jak to będzie tym razem. Mój Dominiś chory ma katarek i gorączke, teraz akurat śpi. Ja chyba teraz też się położę na chwilkę...
Trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...