Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuszki! jak mija Wam wieczorek? U mnie ok, synuś śpi, mężuś wraca z trasy będzie po 23, więc mam wieczorek dla siebie...Szperam w necie i troche sie nudze. Co do ruchów to ja bąbelki poczułam już jakoś w 13 tygodniu, a klika dni temu czułam takie jakby laskotanie i pukanie od srodka, od razu mi sie przypomnialo jak to bylo w pierwszej ciąży 🙂 caly czas bym cos jadla, mam ogromny apetyt. Dzisiaj wreszcie polepszyla sie pogoda a od jutra mają przyjść upały, tylko ciekawe na jak długo..Milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja ostatnio kupilam sobie typowo letnia sukienke wiazana na szyi 🙂 za 10 zl na te upaly 🙂 niewiem czy ktoras z was chodzi do tych tanich sklepow z uzywana odzieza 😆 ja tak 🙂 bo nieraz naprawde dobrej firmy mozna coz znalesc i fajne a napewno tanie 🙂 i ta sukienka z h&m 🙂 fajne kolorki material cieniutki super 🙂 i tanioooooo 🤪 u nas maja przyjsc upaly po 34 stopnie i niewidze sie w dresach wogole 🙂 jeszcze wydaje mi sie ze zajrze 🙂 a jak nie to do jutra dobranoc brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki ;D
star witam w gronie mamusiek, i gratuluje maluszka 😉
ja mam termin 4 grudzien ale czuje ze urodze w listopadzie;p hehe na to nie ma reguly 😉 a tutaj im wiecej tym lepiej 😉
michasia co do ciuchow uzywanych to jaaa tez lubie, mozna wyczaic cos naprawde fajnego przerobic uciac itp;D zawsze sie cos znajdzie i to za grosze.. jak mi nrzuch bardziej urosnie to sie napewno tam wybiore! trzeba umiec szukac;d a w tym jestem dobra;D
bylam dzisiaj na spacerku z emilia 😉 pogadalysmy sobie troche, stesknilam sie za ta wariatka i dobrze bylo mi ja szobacvzyc 🙂

jutreo z rana ide z R ogladac mieszkanko na wynajem tu na osiedlu moim;D zobaczymy jak bd ladne zadbane to biore!!!!

dobranoc :** zajrze jutro wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!
ja dziś pierwsza na forum 🙂 jem właśnie śniadanko i zaraz kawka i ciacho, musiałam wcześniej wstać bo dzieci o 9 ma mi szwagier przywieść, a czasu już pózniej mogę nie mieć, bo obiecałam im że na grzyby pójdziemy 😁 w sobotę jadę do sklepu kupować już sobie powoli wszystko do szpitala, może wyda wam się to śmieszne ale postanowiliśmy z moim ze lepiej kupować powoli i tak nie odczuć niż na ostatnią chwilę wydać ze 2 tyś.ja np, miałabym problem ze znalezieniem takiej kwoty i zamierzam kupic szlafrok, 2 koszule nocne i kapciuchy 🙂 a wy kiedy zamierzacie kupować sobie do szpitala wszystko i dla dziecka? przecież to jeść nie wola i może zapakowane leżeć na szafie. Ja to nawet sobie listę zrobiłam co potrzebuję do domu a co do szpitala. Może wyda Wam się to śmieszne ale ja to wole naprawdę wszystko bardzo na spokojnie kupować, poza tym to bedzie zima i wydatki na święta bo prezenty, i kolacja wigilijna to też wydatek i na to pieniądze bedzie trzeba mieć wcześniej, i wy pamiętajcie żeby kupić maść na sutki, każda kuzynka która rodziła mówiła że to bardzo to się przyda 🙂 ja to na mojej liście mam na czerwono napisane 😁 zajrze jeszcze dziś tu do Was 🙂 miłego i cieplutkiego dnia życzę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka! Michasia ja też wcześniej zamierzam wszystko kupić, ale jeszcze nie moge bo czekam aż mi się teściowie wyprowadzą i będziemy mieli chałupkę dla siebie i nikt mi nie będzie patrzyłna ręcę co ja kupuję i gderał że nie ma gdzie tego trzymać...a jak się wcześniej po sklepach chodzi to można fajne promocje wyczaić 😁 i po lumpeksach też chodzę xD nie wiem czy widziałas ale jakie tam boskie ubranka dla dzidziusiów są! Normalnie przepiękne i jak nowe i tanioszka xD moja chrzesnica to tak wystrojona chodzi z tych ciuszków że aż miło patrzeć 😁 a na zaparcia to trza pilnować żeby dostarczać błonnika od 20 do 40 gram dziennie i najwięcej go bo aż ok 80g/100g jest w otrębach kukurydzianych. W pszennych jest 40g/100g ale są łatwiej dostępne 🙂 i dodatkowo morelki działają cuda, uwierzcie! pare morelek dziennie i problem z głowy 🙂
i w ogóle to ja też mam wrażenie że urodzę w listopadzie hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki;D wlasnie sie obudzilam i podnioslam z lozka;D hehe herbatke zrooobilam, bo mnie suszy haha poo czym to?;p
ogarniam sie zaraz, ide z moim R na to mieszkanie 😉 zobaczymy co i jak sytuacja wyglada 😉
skwara ja tez mam wrazenie ze urodze w listopadzie i zobaczysz ze tak bedzie hehehe 😜
ja tez jestem dopiero w 18 tyg ale kurcze juz tez nie powiem,ale mam troche rzeczy dla dzidziusia 😉 kaftaniki, spodeneczki, czepeczki 😉 recznik do kapieli ten z kapturkiem.. i chyba z 12 paczek husteczek 😉 jak nie lleepiej;D byly na pomocji a wazna jest dlugaaa to wzielam;D bluze bluzeczki 😉 skarpeteczki, dokladnie nie odczuje sie tego jak sie kupi a sie przyda. A świeta prawda- ja nie mam zamiaru na ostatnia chwile latac i kupowac.. takze jestesmy przygotowane;D
milego dnia, spadam kapu kapu;D hihih ;DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie skwara ja ostatnio jak chodzilam po lumpeksach widzialam taka sliczna malutka sukieniusie i to po 5 zl ale nie kupilam bo nie weim czy chlopiec czy dziewczynka bedzie 🙂 a jak bedzie chlopiec to komu ja to wydam 🙂 no z tesciami to nie masz wesolo 🙂 moja na szczescie mieszka kawalek od nas 🙂 250 km 🙂 wiec wpadnie dopiero na narodziny 🙂 i nie musze sluchac, chodz moja mama nadrabia 🙂 a po co, masz czas itd 🙂 ale ja slucham samej siebie 🙂 ja wlasnie chcialam kupowac juz chusteczki te nawilzone dla dzidzi ale moj mowi ze takie rzeczy to sie powinno przed porodem kupowac i nie weim czy go sluchac, moze zdazyc sie ze kupione chusteczki pol roku wczesniej sie w jakis sposob popsuja? chyba to raczej nie jest mozliwe, moja siostra jak z niemiec wroci to bede wozek, lozeczko i wanienke szorowac 🙂 bo lekko zakurzone ale o tyle mam dobrze ze zaoszczedze. dobrze miec starsza siostre, ona chciala nam dac kolyske ale kolyska to tak do pol roku albo wiecej by nam posluzyla bo potem jak dziecko siada to moze wypasc i bede musiala sie szybko martwic o lozko dla dziecka, a w lozeczku obnize do samego konca i nawet do poltora roczku moze tam spac wyciagne ze 2 szczebelki jak bedzie chcialo to wyjdzie i przyjdzie do naszego lozka. tak ze lozeczko wydaje sie praktyczniejsze, juz niedlugo bede latac bo lumpeksikach 😁 jak tylko sie dowiem plec 🙂 ale sie rozpisalam 🙂 a wiecie moze jak mozna dodac zdjecie tu? bo chcialam wam pokazac jak wyglad moj brzusio w 14tyg ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki 🙂

o widze ze nie jestem sama u mnie w nowym pokoju na górze nowy bo wiekszy w sensie hehe i dlatego go wykanczalismy juz stoi lozeczko wozek nosidelko wanienki przewijak mata edukacyjna itd wszystko udalo mi sie kupic za grosze od kuzynki ktora mieszka dom dalej hehe poszczescilo mi sie jak slepej kurze ziarno , no wszystko przykryte folia i czeka na właściwy moment nie oplacalo mi sie tego wkladac gdzies na strych czy skladac po co folia przykryte to sie nie zakurzy 🙂

co do ubranek itd to tez nie musze sie martwic bo siostre mam ktora syna ma ze stycznia tego roku hehehe wiec wszysciutkoooooo po nim bede miala no i tesciowa moja juz mi mowila ze 3 kartony ciuszkow ma kocyki reczniki itd wiec tylko jechac i odebrac bo to az pod lublin a ja z okolic torunia wiewc kawal jest ale z moim jechiemy tam w sierpniu wiec sie wezmie dodatkowa torbe pusto i sie upcha 🙂

wiec pozostaja mi tylko rzeczy dla siebie tzn wlasnie koszula szlafrok itd no i produkty pielegnacyjne takie jak pampersy chusteczki kremy itd ale po to jade po 10 no bo po wyplacie oczywiscie ,,, na moje po malu tez bede kupo[wac czy buteleczki czy cos a nie pozniej tak jak michasia pisalas na raz wydac 2tys jak nie wiecej :/

pije kawke szperam w necie i do pozniej kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa dziewczyny śniło mi sie dzisiaj że urodziłam w domu chłopczyka hehe później był motyw ze karmiłam go piersia wszyscy przychodzili nas odwiedzac itd hehe pozniej sen sie urwał, czytałam mniej wiecej w senniku no i ogolnie mowiac ozsnacza to szczescie hehe 🙂 ale jakie dziwne i fajne uczucie jak sie obudzilam takie malenstwo na raczkach mialam hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ! Widzę, że już macie dużo rzeczy dla dzieciaczków,ja tez mam sporo po moim synku, w grudniu będzie miał 2 latka, wiec po nim wszystko wykorzystam 🙂 tylko tak sobie mysle, że na wiosne chyba kupie taką podwójną spacerówke, żeby na spacerki chodzić i dzieciaczki będą razem siedzieć w wózku, tym bardziej ze mój synek lubi siedziec w wozeczku 🙂 a co do sklepow z odzieżą używaną to ja też do nich zaglądam, można dużo fajnych i tanich rzeczy kupić a wszczególności dla malutkich dzieciaczków, praktycznie jak nowe i za grosze 🙂 Dzisiaj śliczna pogoda, więc pewnie wybiorę się do lasu z synkiem na spacerek. Miłego dzionka Wam życzę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Widze temat zakupów... ja tam na razie nic nie kupuję. Ewentualnie coś dla siebie do szpitala bo zawsze różnie może być.. a dla maluszka to jak się dowiem co będzie bo nie chce niepotrzebnie pieniedzy wydawac np na sukienki a pozniej okaze sie ze chlopoczek 🙂
Ja w końcu jakiś weekend pożądny będę miała 🙂) hehe dzisiaj z siostrą śmigamy na imprezę... chyba mi się jeszcze coś należy, niedlugo zrezygnuje z tego calkowicie wiec dzisiaj ide 'zaszalec'. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej myslalam ze tylko ja bede miala uzywane rzeczy dla malenstwa 🙂 a tu widze ze nie ma co sie wstydzic 🙂 mojego kuzyna dziewczyna mowila ze ona dla dziecka nic nie kupowalaby uzywanego wszystko nowe, no ja tego np nie widze bo wozek jakis lepszy to koszt ok.1 tys dotego lozeczko wanienka potem spacerowka nie mowiac o sobie ze trzeba cos kupic do szpitala, z takich rzeczy dziecko szybko wyrasta i praktycznie nie niszczy nic, wiec nie rozumiem jej... motyw z podwojnym wozkiem jest fajny zwlaszcza jak sie ma ciut starsze dziecko a jak dodatkowo lubi jezdzic woziem tym lepiej 🙂 sama bym sie zastanawiala nad czyms takim jakbym miala drugie dziecko 🙂 ale to jest moje pierwsze i szczeze wam powiem ze boje sie ze nie dam sobie rady 😞 wy tez tak macie?? mialam do czynienia z malymi dziecmi bo jak moja siostra urodzila to ja jezdzilam do niej pilnowac dzieci i wiem ze trzeba wstawac w nocy, kolki itd ale kogos to kogos jak ci sie znudzi to idziesz do domu a swoje to juz wyjscia nie masz chodz masz dosc to nie mozesz zglosic reklamacji... i jeszcze ta depresja poporodowa.. moja siostra mowila miala ja i nie bylo jej latwo mowila ze jak maly plakal ona nie wiedziala momentami co mu jest siadala obok niego i plakala z nim, i co wtedy zrobic?? samo przejdzie? boje sie ze jak bym miala taka depresje to ze nie znajde w sobie sily zeby sie nie poddac , a z drugiej strony bardzo juz bym chciala zeby juz bylo po zebym mogla juz malenstwo przytulic do siebie. A jak tam u was z rozstepami? ja sie smaruje kremem z rossmana, jak narazie nie mam zadnych rozstepow. ale moze jeszcze jest za wczesnie i mam nadzieje ze mi sie nie zrobia, mojego chlopaka siostra uzywala tego kremu wlasnie i ani jednego nie ma rozstepu a znow mojego kuzyna dziewczyna niczym nie smarowala i takie jej sie okropne rozstepy na brzuchu zrobily, az takie mocno czerwone na srodku brzycha, wiec mam przyklad ze trzeba smarowac. troszeczke sie rozpisalam i narzucilam tematow 🙂 do pisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie trochę ubranek od koleżanek podkradnę albo odkupię za rozsądną cenę 🙂 też uważam że dzieciaczki nic nie zniszczą więc nie ma sensu wszystkiego nowego kupować. Przynajmniej w domu może mieć jakieś gorsze ciuszki i nawet na początek na spacerki bo przecież to zima będzie i nikt nie zobaczy co ma na sobie maluszek.
ja niczym się nie smaruje ale myślę że jak przyjdzie coś do czego to myślę, że wybiorę zwykłą oliwkę do ciała.
OO! Dzisiaj byłam na zakupach i sobie spodenki ciążowe kupiłam, białe dżinsy. całkiem tanio bo były za 30 zł ale myślę że do końca ciąży ich nie wynoszę bo są delikatnie obcisłe na nogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i nawet mam opcję żeby wózek fajny kupić od koleżanki bo trochę ponad miesiąc temu urodziła a jak się ciepło zaczęło robić to spacerówkę kupiła i na płasko synka wozi w niej więc wózek z gondolką sprzedaje. Ale nie wiem, nie tylko ode mnie to zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula1990r no ja tez 4 grudnia niby terminek ale nie wiem nie przywiazuje wagi do daty ;D

hejka kobitki widze temat ciuszki hmmmm ja to mam juz od babci uzbierane z 3 worki 😉 poszla do ciotek moich i jakos sie okazalo ze niedawno rodzila jedna ;D i prosze sa i ciuszki oczywsicie wikszosc uzywanych nie bede za duzo kupowac , wozek tez w lipcu odbieram uzywany :P
zielony tako fast rider. z fotelikiem

co do rostepow hmmmm wiecie co nie ma reguly to zalezy od podloza genetyczneog i naszej skory . niektore kobiety wydaja fortune drogie strasznie kremy a roztepy sa itak !! a inne nic nie robia a ich nie maja lub od czasem smaruja tanim kremem , ja uzywam rozne kremy oliwki po prostu codziennie sie smaruje czyms . raz jest to masc za 34 zlote innym taka co dostalam od ginekologa probke 200ml kiedy indziej oliwka dla dzidzi . poki co niemam ale znam przypadki ze pojawialy sie dwa tyg przed porodem kobietkom roztepy ... niestety .

michasia24 ja mam duze obawy co do opieki dzieckiem nigdy nie opiekowalam sie zadnym dzieckiem nie bylo mozliwosci nikt z najblizszych nie rodzil ... nie mialam tyle farta. nie znam sie na niczym wszystko tylko ksiazki lub pytanie znajomych ... strasznie boje sie ze nie dam rady sobie . depresje poporodowe slyszalam na ich temat , straszna sprawa... mam nadzieje ze mnie nie dopadnie bo naleze do osob wrazliwych i podatnych na rozne sytuacje i placzliwych ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiście jak się ma takie dzieciaczki w rodzinie to trochę bardziej się zna sytuację. Ale wiesz motylek ja tak właśnie patrząc na moją siostre i jej dziecko to sobie myslę że cięzko i trzeba się zajmować cały dzień i nie ma zmiłuj. Ale jak z drugiej strony patrzę jak ona tak z miłościa podchodzi i w ogóle nie narzeka ani nie żałuje (bo to taka mała kochana wpadeczka wyszła 😉) a depresje to są najgorsze jak sie nie ma nikogo w pobliżu do pomocy kto by ci trochę wytchnienia dał. Moja inna siostra mi opowiadała jak czasami miała ochotę walnąc i zostawić tego dzieciaka bo już nie miała siły z nim, ale właśnie nikogo nie miała - mąż tirami jeździ, matka daleko i cięzko wtedy. Ale jak mamusie się ma blisko i ukochanego to zawsze jakoś to będzie 😉 a jak się dzidzia urodzi to zobaczysz jak cie bedzie nerwica brała jak wszyscy dookoła będą swoje mądrości prawić, a to rób tak a to tak, a to źle robisz a to dobrze. Wtedy to będzie!! o a jeszcze moja mama mi zawsze powtarzała ze jak się dziecko urodzi to się wie co robić i swoje się traktuje inaczej i żeby sie nie martwić bo wszystko będzie super . I jakoś mi to weszło do głowy i na razie sie nie martwię. Ale to dopiero połowa w sumie i wszystko sie może zdarzyć! 😉
Tez mam wszystkie rzeczy wózek i łóżeczko itd po siostrze i się strasznie cieszę bo jak pomyślę, że to tyle kasy to aż nie mogę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę, że rozmyślania Was wzięły 🙂 Nie martwcie się, ja też nie miałam wcześniej kontaktu z małymi dziećmi, a jak urodziłam synka to wszystko samo przyszło, my kobitki po prostu jesteśmy stworzone do opieki nad dzidziusiami i na szczęście obdarzono nas instynktem macierzyńskim 🙂 a co do rad od innych osób to ja już nikogo nie będę sluchać, każdy jest mądry jak to jego samego nie dotyczy, najlepiej jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić i robić tak jak umysł i serce podpowiadają 🙂 ale mi się filozofia włączyła, hi, hi 🙂 ja zaraz idę się położyć, bo synek około 7 pewnie zrobi mi pobudkę 🙂 Śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki 🙂

no wstałam i jak na razie dzien nie zapowiada sie źle pogoda w miare swieci sloneczko lekki wiaterek takze jest ok 🙂 tylko przeraza mnie wizja sprzatania domu :/ ale cóż jak ja tego nie zreobie to nie ma komu moj po nocce spi no wstanie to cos tam zrobi ale nie za wiele bo on nie moze pojac ze jak jestem w ciazy to szybciej sie mecze itd no ale coz jestem taka osoba ktora nie lubi sie prosic wole sama zrobic niz błagać kogos na kolanach heh 😁

co tam u was jak sie czujecie 😁 ?

a gdzie podziewa sie paula ? anitek tez moglaby sie odezwac ;p

no i dzis wielki dzień naszej Renatki (ifyouliftmeup) 🙂)) GRATULACJE i szczescia na nowej drodze życia !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski;D
dokladnie dzis wielki dzien Renstki;D wszytskiego naj najlepszego na nowej drodze zycia 😉:****

basia89 milo,ze wspomnialas o mnie:P wiem wiem '' zaginelam w akcjji '' 😉
wczoraj poszlam ogladac mieszkanie i powiem wam,ze sliczne;D nieumeblowane, ale to co ja swoje meble mam i R tez;D ale nie wiem czy finansowo damy sobie radę, bo to opłaty, czynsz, wynajem, i zjesc, dziecko, wlasne potrzeby, podstawowe! a co dopiero szalec.. ehh ciezko bedzie..
Dzisiaj mam nadzieje,ze ujrze mieszkanie które jest ''mi pisane'' 😉 obok mnie tzn na moim osiedlu, blisko do mamy;D swojej mamy kochanej;D tego wlasnie chce!!

A co do mojego samopoczucia to sie czuje ok, tylko ze wymiotowac mi sie chce z goraca! jest masakrycznie duszno i nie wytrzymuje, glowa peka.. Czekam na obiad, drzemke mała zrobie sobię 😉 grzmialo się slyszalam-moze bedze padac 😉 dla nas upały to nie dobre w tym stanie...;/

Wczoraj z R bylam na grilu do polnocy, wszyscy pili, a ja wciskałam kiełby, zgadnijcie ile zjadłam;D 4;D hahah i pol bochenka chleba pomidory ogorki no jak jakas niedozywiona, no co gril chodzil za mna;D

Dzisiaj zdam wam relacje co do mieszkania, bo moze dzis juz dostane klucze do swojego 😉
Co do ciuszków, to fajnie macie dziewczyny. Moja mama wydała wszystkie ciuszki od małego malucha do 2 latek ciotka kuzynka itp. Wkoncu miala ze mna 4ke dzieci , ja jestem najstarsza.. Pytala sie kiedys oj kiedys mnie o to czy nie zostawić ja mówie, ''ale po co mamo? ja nie planuje niczego;p'' no i teraz nie mam nic, musze od podstaw kupic, ale cale szczescie ,ze wodek jest i spacerowka tez;D maskotek tez pelno..takze jest ok.. tylko dokupie lozeczko materacyk, mate edukacyjna, butelki i reszte ehhhh 😞 tez sie boje,ze nie dam sobie rady 😞 moja mama ma 4 dzieci ze mna, nie jest latwo kazda sie uczy;( ciezko jest finansowo.. ale musze dac sobie rade 😉
Husteczki nigdy nie zginą, moje maja waznosc 2 lata- koniec 2014roku;D a mam ich duzo bo u siebie w domu i u R w domu z 1o sztuk;D takze ok;D kupujcie laski jak mozecie i oczywiscie jak chcecie, to zalezy od was, nie sluchajcie tesciowych itp. bo wam nikt w grudniu nie bedzie biegal i kupowal.. takie jest moje zdanie..

spadam robic obiad;D dzis spaghetti;D miiilegho dnia;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Aleście się rozpisały... co do ciuszków i rzeczy dla dziecka, to ja jeszcze nic nie mam. Jakoś mam poczucie, że nie ma co się spieszyć. Jak dobrze pójdzie, to zacznę kompletować po 26 tygodniu. Teraz myślę raczej o urlopie i wyjeździe przynajmniej na tydzień, bo naprawdę tego potrzebuję. Jestem na zwolnieniu od kilku dni, ale nadal dokańczam swoją pracę na kompie w domu i jeszcze zostało mi tego mnóstwo. Chcę skończyć przez weekend i zaplanować po weekendzie jakiś wypad.

Ifyouliftmeup trzymam za Ciebie kciuki! Dobrej zabawy 🙂

Wracam do pracy i pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, my pomału coś tam kupujemy dla maluszka, mam trochę ubranek pozbieranych, ale nie dużo, no i kupiliśmy łóżeczko i wszystko do łóżeczka. To daje naprawdę dużo radości, takie zakupy hihi. W czwartek byłam na usg, maluszek rośnie, miał 15 cm razem z nóżkami, Fajnie do nas pomachał rączką, a potem zasnął i już się nie ruszał, taki grzeczny. Miał wszystkie pomiary i z usg wychodziło, że to15 tydz. 5 dzień. Czyli termin porodu przesunął mi się na tydzień szybciej niż z miesiączki. Następna wizyta 26 lipca, a już się nie mogę doczekać, może wtedy poznamy płeć. Pozdrowionka brzuszki paaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...