Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki ja tu zagladam chodz ze ztyczniowek jestem 🙂 ale termin mam na 7 stycznia i kazdy mi mowi ze w grudniu urodze dlatego tu zagladam 🙂 jak sie tam ogolnie czujecie ? ja to mam jazdy hormonalne cud ze moj jest bardzo wyrozumialy bo inny facet by przy mnie zwariowal ... co do watku ja palilam jakies 3-4 lata ale dwa lata temu palnelam ze rzucamy palenie i kupujemy telewizor 🙂 i wzielismy na razy 🙂 42 calowy 😁 w sierpniu minie 2 lata jak nie palimy 🙂 a telewizorek gra 🙂 takze jak ktos chce to rzuci ale najlepiej sie zachecic tak jak my 🙂 nas juz poprostu nie bylo na papierosy stac 😁 ale przyznaje jak dostane od siostry jakas bluzke to strasznie smierdzi tym smrodem a jak sie pali to tak nie czuc 🙂 ifyouliftmeup gratuluje moj kuzyn tez slub bierze w sobote, wiec szczesc boze mlodej parze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze kochane ale mi się nudzi. 😞 Byłam na zakupach, nawet na myjkę auto umyć, na spacerze z psem no i juz nic nie umiem wymyślić.
michasia u mnie nie bylo problemu z rzuceniem palenia. Mam tylko takie chwile ze organizm sie domaga ale raczej spokojnie jest. W sumie pomaga mi to ze strasznie duzo zaczelam jesc i moze dlatego nie mysle o papierosach. No ale fakt, taniej wyjdzie jedzenie niz paczka fajek na dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hjeka ale czytania , pare dni nie zajrzalam i mam co nadrobic ;D
ale nie bede sie na wszystko szczegolowo rozpisywac 😜

temat waga widze byl ... no ja to mialam nadwage przed ciaza przy wzroscie 164 kilogramow 72;/
ale w sumie po mnie bylo widac brzuszek troche a tak nogi i reszta to zgrabnie wygladalam .

temat farbowanie wlosow :P ooo ja to mam na pol glowy odrosty 😁 az wstyd na ulice wyjsc ale co mi tam jestem w ciazy 😉 do 3 miecha nie chcialam farbic a tera czekam az pojade do PL , tam mam fryzjerke moja , tu w niemcach to pierwsze co jezyka nie umiem a drugie co daremni sa frzyjerzy ;D
takze jeszcze miesiac musze sie pomeczyc z odrostami blond ... mam zamiar cala glowa farbic bo cos mi wyblakl itak nie byl to super blond bo ja schodzila z czarnego bardzo szybko i hardcorowo 😁 rozjasniaczami zamiast isc do frzyjera . zamierzam tez sciac wloski mam do ramion ciut dluzsze ale poniszczone ...szukam jakiejs fajnej frzyurki moze jakis bob ale dluzszy ... hmmmm

kolejny temat palenie ;D hmmm ja to nigdy w sumie nie jarala nie smakuje mi to probowalam sie nauczyc bo inni jarali ;D ale nie weszlo mi to w nos i nawyk nie wiem moze w zyciu zjaralam 30 fajek sama nie wiem , wiec nie musze nic rzucac , ja to sobie lubilam popic ;D wodeczka drineczki piweczko biba 😉 od tego mi pewnie wlasnie brzuszek i nadwaga sie zrobila ;D ale odkad planowalam dzidzie z mezem to duzo mniej pilam prawie wcale a jak zaszlam to nic ... :P tera czasem bezalkoholowo piweczko trzasne ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to nie bedziesz karmic piersia? bo jak tak to tez nie mozesz palic.. chyba ja to nie wiem tak slyszalam. teraz bedzie ci ciezko ale pozniej juz tak sie nie mysli o paleniu, wiec uwierz w siebie 🙂 ja przy wzroscie 1,50 cm wazylam 39 kg jak palilam a teraz waze 45 po rzuceniu palenia prztylam z jakie 3/4 kg bo sie zapychalam 🙂 ale kazdy mowil ze tak mi ladniej 🙂 tak ze tragedii nie bedzie nie martw sie 🙂 tu kiedys byl taki link kalkulator wagi w ciazy ile powinnas wazyc prawidlowo pod koniec ciazy i mi wyszlo ze 62 kg 🤪 to wez sobie mnie wyobraz 😁 smerfik z brzuchem 🙂 przypominam ze teraz warze 45,1 kg 🙂 ale sie az tak nie lamie kiedys to zrzuce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No latami raczej nie bede karmic... z reszta okaże się jak się maleństwo urodzi.
Ja przy 171 przed ciążą 55 ważyłam teraz to już pewnie z 60 będzie 🙂) Trochę przytyłam ale wszytsko w biodra idzie a brzuszka to prawie nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😁

dzis jak pisalam wczoraj bylam oddac mocz krew itd wiec nie bardzo mialam czasu napisac pozniej na zakupkach obiadek no i drzemka moja kochana ktora dzis wyniosla prawie 3 godziny aleee co sobie bede zalowac 😁

waga, waga, waga powiem szczerze ze kiedys bardzo sie nia przejmowalam przeszlam na diete i w ciagu niecalych 3 miesiecy schudlam ponad 10 kg i nabawilam sie chorubska i teraz juz przed ciaza powiedzialam sobie ze koniec nie bede sie kaleczyc dla kogos ja sie sobie podobam i niech tak zostanie a jak komus vos nie pasuje to niech sie nie patrzy... a teraz w ciazy uuuuuu nie patrze na nic czego mi sie zachce wcinam bo to dla mojego skarbeczka kochanego ile przytyje tyle przytyje czy 5 czy 10 czy nawet 25 bede dumna mamusia ktora pozniej oczywiscie dla zdrowia moze zrzucic te niepotrzebne kilogramy ale nie bede sie glodzic itd...

ide zaraz robic kolacyjke dzis sobie wymyslilam fryteczki 😁
w ogole powiem wam dziewczyny ze od chleba mnie odrzuxcilo jak patrze na chleb to mnie cofa i co mi zasmakowalo wyobrazcie sobie ze biore slodka buleczke taka maslana smaruje maselkiem na to pomidorek i cebulka mmm cos pieknego hehe a i dzis sobie kupilam szyneczke jakas chudziutka hehe wkoncu zjem jakas wedline bo juz nie pamietam kiedy jadlam uuu ...

odezwe sie pozniej brzucholki 🙂

aha a co do wizyty polowkowej to ja za tydzien mam wizyte pozniej by wypadalo na poczatku sierpnia ale nie wiem czy moj gin nie bedzie szedl czasem na urlop wiec postaram sie z nim umowic na sierpien ale juz na te 3d/4d i to bedzie pewnie polowkowe jakos tak by wypadalo 🙂

ok uciekam do pozniej :* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko kochana dziewczyny zapomniałam wam powiedzieć napisac znaczy sie hehe 😁DD

wczoraj wieczorkiem po polozeniu sie do wyrka i czytaniu ksiazeczki poczułam poczułam te bąbelki !!!!!! od razu wiedziałam że to to bo nigdy nie czułam czegoś podobnego tam na dole brzuszka hehe ! w szoku byłam i zamarłam na chwile jak sie ucieszyłam !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 😁
basia89 babelki mialas;D aaaaa!!! super 🙂 zapamietaj ten dzien 😜 bo mi juz brzuch faluje 😉 26.06.2012 mi zaczol brzuch falowac 😉 i dzisiaj jak sie obudzilam to juz czuje jak sie kreci.. tzn raz kuje z jednej raz z drugiej i pozneij takie faleee jak poloze rece na brzuchu i spokokjnie oddycham myslac o maluchu 😉 i czuje takie blum blum 😉 jeszcze troche i bedzie kopac 🙂 wkoncu zaraz bede miala 18 tydzien 😉 jeszcze w sumie 3 tygodnie i polowa ciazy za mna 😉
Dziś mój R mial urodziny, 25 🙂 stary byk z niego 😉 w nocy go wycalowalam i wysciskalam;D i nie moglam sie powstrzymac hehe zreszta on tez i bylo male co niecooo;D ahhh 😉 kocham go bardzo!! Spędzilabym z nim kolejną noc dzisiaj , ale biedak idzie na nocke do pracy tzn juz poszedl 😜 i sie smiejemy ze bysmy bibe zrobili grubą;D hahaha;D bysmy sie utungali


Po dlugiej kąpieli 😉 jem wlasnie kolacyjke;D i wzielo mnie naa jajko gotowane;D az dwa ugotowalam sobie 😉 herbatka, chlebek z pomidorkiemi oczywiscie moim kochanym ogórkieeeeem;D cud miod malina;D
poszperam po netku 😉 a wy jak spedzacie wieczorek? spicieee:P??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia gratuluje!!!!!!!! 🙂 jak ja ci zazdroszcze 🙂 ale z 4 tygodnie i moze cos poczuje 🙂 czekam z niecierpliwoscia. Dziś nie bede miala czau zeby na spokojnie posiedziec i pomyslec, moja siostra na 2-3 dni jedzie do niemiec ogolnie tam mieszka ale na wakacje do polski przyjechali i tam dostala jakis list z biora i musi jechac go podpisac a jej maz pracuje od rana do wieczora i kto zostanie z dziecmi?? ciocia 😁 dzieci nie sa male maja po 9 lat i 5 ale strasznie upierdliwe 🙂 niewiem jak ja wyrobie 🙂 nerwowo 😜 teraz jem sniadanko a zaraz siadam na rower i jade 🤢 pozdrawiam brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki :*

Podniosłam dupsko z wyrka, wyspana pije juz kawusie ciastko do kawy zjedzone obowiazkowo hehe 😁

michasia24 takie dzieci to skarb ! moja siostra tez ma 10 i 7 latka 😁 no i 3 pol roczku ale w szpitalu chciałam ta 2 wziasc na wakacje przynajmniej na miesiac zeby ona sobie odpoczela ale teraz przyjezdza od szwagra siostra z sykniem do nich i dopiero w sierpniu przyjada ale tylko na 2 tygodnie bo ja po polowie sierpnia jade do tesciów 😁

za tydzien mam wizyte ! ubłagam go zeby sprobowal zobaczyc co ma miedzy nozkami moje kochane dzieciatko hehe 😁

zaraz biore sie za sprzatanie domku pozniej obiadek jaki pyszny dzis mmmm watrobeczka 😁 wiem ze nie mozna w duuuzych ilosciach ale no bez przesady kilograma przeciez nie zjem poza tym to 2 raz bedzie jak bede ja jadla w ciazy 🙂

do pozniej mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Zazdroszczę bąbelków - u mnie jeszcze nic. Podobno gdy ma się łożysko na przedniej ścianie (jak u mnie) to się czuje później. 🙂

Wczoraj wyskoczyłam z mężusiem na wieczór. Od razu mi się humor poprawił. Nie wiem czy to hormony, czy zmiany wyglądu ciała, ale na pewno nie jestem do konca sobą. Na szczęście mąż jest wyrozumiały i póki co rycersko się stara. 😉 :P

Życzę Wam miłego dzionka, może zajrze jeszcze poźniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia ale fajnie się masz 🙂 i szybciutko 🙂 no i Paula mówisz, że Tobie już brzuch faluje 😲 ja to jeszcze nic nie czuje, chyba tamte bąbelki co miałam w 15 tyg to był mój układ trawienny 😞
Mam tak samo jak Wikarynka, łożysko na przedniej ścianie i dlatego później poczujemy, ja na dodatek mam jeszcze nisko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchatki 🙂
basi gratuluje babelkow 🙂 co do zapamietywania to warto zapamietac te pierwsze typowe ruchy ktore zazwyczaj zaczynaja sie od 17 tygodnia 😁 babelki nie zawsze o czyms swiadcza chodzi o pierwszy intensywny ruch 😁 jak czuc jak sie przemieszcza alboo sie rusza 😁 wtedy warto niby date zapamietac bo czesto to jest wskazowka do daty porodu 😁
moja mala ruszyla sie pierwszy raz w polowie 17 tygdodnia 26.03 i wyliczylam na kalendarzu ze 26.08 wybija 40 tydzien ciazy wiec w sierpniu bede juz czujna 😁 chociaz wydaje mi sie ze moja malutka juz sie pcha powoli bo czesto odczuwam takie parcie na kaczke od srodka 😮
a wam lece te tygodnie ze tak powiem jak przez palce juz co niektore 18 tydzien 🤪 i widze niektore dolegliwosci juz ustapily 🙂 teraz tylko cieszyc sie tym okresem 😁
pozdrawiam mamusie i brzusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc star 🙂 u mnie znow poczatek stycznia termin a kazdy mi mowi ze w grudniu urodze 🙂 wiec i tu zagladam 🙂 u nas w styczniowkach tak cichutko 🙂 to to tematy sie kreca 🙂 niewiem czy to dobrze dziewczyny non stop mogla bym jesc surowe warzywa i owoce dzis musialam isc do ogrodka i wyrwac mamie marchewke, umylam i zjadlam z 5 chyba co prawda male ale i tyle mi wystarczylo 🙂 ostatnio mogly by dla mnie istniec tylko pomidory 🙂 jadlam po 5 dziennie potem buraki gotowane czerwone 🙃 a teraz czerwone porzeczki 😁 i nektarynki wlasnie dzwonilam do mojego zeby po pracy mi kupil ze dwie 🙂 mam nadzieje ze za duzo chyba nie jem tych witaminek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia gratuluje i zazdroszczę 🙂) ja czekam i czekam i pewnie jeszcze trochę poczekam 🙂
star witam w gronie 🙂) uzupełnij dane żebyśmy więcej wiedziały o nowej mamusi 🙂
Michasia ja właśnie mamę poprosiłam żeby poszła mi po czerwone porzeczki. Ostatnio chodzą za mną a nigdy ich nie mogę kupić 🙂) hehe
wy tak gadu gadu o tych swoich a ja mojego w tym tygodniu nie zobaczę na pewno. Kurcze po jednym dniu już mi tęskno ale maja dużo pracy i od 6 do późnego wieczoru w pracy jest a w weekend pewnie po 20 godzin będą pracować 😞 Niby ja mam wolne ale co mi po tym jak i tak siedzę caly dzień sama w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania92 nie smutaj mam tak samo moj pracuje tez codziennie po 12-13 godzin rano jak wychodzi tak wraca na kolacje umyje sie i idzie spac teraz to jak wroci to jeszcze jasno jest to pojdzie jeszcze cos to przy skuterze pogrzebac albo przy samochodzie a w wekednd to nam niedziela tylko zostaje i to nie zawsze ostatnio na basen poszed i zas sama siedzialam, ale nie bronie mu tego. tyle pracuje to jak chce tak odpoczac to prosze bardzo... ale kiedys zateskni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też nie bronie mojemu niczego. Wiadomo że po 20 godzinach pracy jest zmęczony chce odpocząć albo wyjść z kolegami czy tam np na desce pojeździć bo to jego pasja. No ale ja już taka jestem że szybko tęsknie. 🙂 Jeszcze jak ja do pracy chodziłam to nie miałam z tym problemu a tak to tylko sobie marze że moglibyśmy gdzieś razem wyjechać, posiedzieć razem w domu albo chociaż na spacer wyjść. na razie nic nie mówię bo jeszcze będziemy mieć czas dla siebie. Kurcze nudzi mi się troszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...