Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Dupowej pogody ciąg dalszy 🤢 🤢
Nocka przespana, tylko 2 razy karmienie było....Gabrysia spała ładnie w swoim lóżeczku,do tej pory spała zx nami....Myślałam, że mi serce pęknie, ale wiem że nie ma co jej przyzwyczajać, bo nam później na głowę wejdzie 🙂 A teraz robi już takie rozkoszne minki, jakby rozumiała co się do niej mówi! Jest taka słodka i kocham ją nad życie 🙂 Nasz mały, wielki człowieczek...ehhh,znów się poryczałam....chyba hormony mi się jeszcze bardziej rozbujały niż w ciąży.... 🙂
Idę coś porobić konstruktywnego, póki Gabrielka śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu miałam to samo trudno było mi małego zostawić w łóżeczku ale mąż pomógł że ja spałam on czuwał przez 4 h i potem juz byłam spokojna
boguś je co 2-3 h niezależnie od pory więc robie drzemki też w dzień
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/dsc0000036h.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4764/dsc0000036h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
o tak śpi perełeczka moja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj miałam wieczór 😮 mały dostał stan podgorączkowy był cały niespokojny musiałam go wybudzac na jedzenie.. najgorsze było że dałam mu czopek a on po 2-3 min od podania purtał czyli nie został na miejscu.. i jak mu miał pomóc? rano kapiel i juz nie ma takiej temperatury z bezsilności i nerwów popłakałam się . cała ciąże byłam spokojna , nawet jak miał żółtaczke i jej nawrót nie traciłam nerwów dopiero dzis jak było juz dobrze pękłam
oby znuw nie dostał gorączki bo wszystkie leki od 4 kilo czyli 1 miesiąca życia a mały narazie waży 2900 no i wiem że czopki to lipa u niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, kończymy dziś miesiąc ( tzn Gabrielka kończy) 🙂 🙂 🙂 jak ten czas leci....
Wczoraj Gabi miała atak kolki-biedna tak strasznie płakała...zaczęłam podawać jaj te kroelki sab simplex-mam nadzieję, że pomogą,
A dziś mamy usg bioderek.
Idę coś zjeść, póki Mała śpi 🙂
Miłego dnia kobietki!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde a ja byłam na wizycie u gina i jutro na 9 na patologie jade bede leżała.. szyjka mi się skróciła dość mocno.. bede miała badania i poobserwują mnie pare dni 🙃kurde a ja byłam na wizycie u gina i jutro na 9 na patologie jade bede leżała.. szyjka mi się skróciła dość mocno.. bede miała badania i poobserwują mnie pare dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lemurek1 dzięki 🙂 jeszcze o 8 do pracy koło śródki muszę wpaść po rmua bo w księżeczce ubezpieczeniowej skończyło mi się 6dni temu i nie mam podbitej ..
napiszę jutro co i jak mam neta wykupionego w telefonie więc jestem zaopatrzona 😜
no i ja mam skierowanie od Feliksa on tam będzie więc spoko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...