Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lemurek1 napisał(a):
🙂 moj szkrab ostatnio uwielbia gadać z oparciem od kanapy i go dotykać i głaskać i miziać, super to wygląda 🙂 Pammat jak się macie?



hehehe Maks robił tak samo a my zastanawialiśmy się co on tam widzi.....

pammat ja już byłam po 38+5 ur o 6:10 a to byla niedziela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosik1984 napisał(a):
Pamat a gdzie zakupiliście wózek w Poznaniu ?bo zamierzamy wybrac sie w kierunku zakupu i szczerze to nie cgce duzo wydawac a podobaja mi sie z pompowanymi kołami z i teleskopową rączką



zobacz na stronke firmy MIKRUS .....ja mam wozek i jest super jak chcesz moge ci odsprzedac fotelik i gondole beżowe jak na foto za (do ceny dogadamy sie) a do kompletu kupisz spacerowke u producenta za 379zł ja mam tego typu
[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i21889_1272020358.jpg[/IMG]
a tak z fotelikiem tylko nasz jest bezowy i ma wkladke dla noworodka
[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i21898_127202048810.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i21885_c-big7833899.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu - Gabi sama słodkość 🙂 mój kulnie się z brzuszka na plecy czasem, ale odwrotnie to jeszcze nie, spryciula ta twoja córeczka 🙂
Gosik, fajny ten wózek, przypomina mi mój Mutsy 08, a lepszego wózka sobie nie wyobrażam mieszkając na 3 piętrze 🙂
Pammat - ostatnie dni szaleństwa 🙂 tylko dla siebie 🙂
My dziś idziemy na szczepienie 5 w 1, już się mega stresuję, nie lubię, nie nienawidzę jak Mikuś krzyczy z bólu 😞
Miłego dnia Pyreczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik1984 ja kupowałam na allegro mam x-landera XA
Agamu mała jest słodziutka!!
lemurek1 no wczoraj byłam na spacerze 2 godziny i oprócz napinającego brzucha i mega kłucia w kroczu to się nic nie działo.. 🤨
dzisiaj wizyta na 17:45 i znowu 120zł w plecy zobaczymy co mi powie lekarz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na wizycie w piątek mam 3cm rozwarcia główka wyczuwalna jak mnie badał czyli w kanale a ona nadal we mnie siedzi 😞 wczoraj byłam na spacerze zrobiłam 6km chodziłam po schodach i gówno z dupy 😠 nie chce wyleź... 😞 ma czas do 16 grudnia bo jak nie to mam sie zgłosić na wywoływanie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
byłam na wizycie w piątek mam 3cm rozwarcia główka wyczuwalna jak mnie badał czyli w kanale a ona nadal we mnie siedzi 😞 wczoraj byłam na spacerze zrobiłam 6km chodziłam po schodach i gówno z dupy 😠 nie chce wyleź... 😞 ma czas do 16 grudnia bo jak nie to mam sie zgłosić na wywoływanie... 🤢


Pami 😘 własnie mama mi mówiła ,że ze mną jak jechała na porodówke to też miała 3 cm rozwarcia :P więc myśle ,że jest szansa ,że zrobi Ci prezent :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My byliśmy załatwiać knajpę na chrzciny, ceny powalają grrrr drożej niż na nasze wesele, które było w maju, więc całkiem niedawno. Jak macie jakieś wypróbowane knajpy to podrzucajcie pomysły, może skorzystam 🙂
Pammat, cudowne sposoby na wywołanie porodu nie działają 🙂 Moglam łazić na spacery, po schodach, prosić męża o pomoc 🙂 i nic......trzeba czekać aż nadejdzie jej czas, już niebawem 🙂 To czekanie też mnie dobijało na finiszu 🙂 Chciałabym to przeżyć jeszcze raz 🙂 (może za 3 lata 😉 )Anycool - wózek fajny, w dobrej cenie 🙂
Tyssiiaa - śliczny brzuszek 🙂

Kasiuszka już wcale nie zagląda do nas 😞
Miłego dnia Pyrki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lemurek1 zauważyłam że to nic nie pomaga 😞 już nie będę próbować 🤨 bo to nie ma sensu..
nie potrzebnie siebie samą katuję i później stopy spuchnięte i nogi obolałe .. no nic trzeba czekać a jak nie to 16 na wywoływanie do szpitala..
dzisiaj jadę na raszei na ktg i usg 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa, dziękuję za komplement w imieniu Mikołajka 🙂
Pammat, odpoczywaj, leż do góry brzuchem, jedz i ciesz się swoim brzuszkiem, bo to już ostatnie chwile 🙂 A wasz czas nadejdzie, najlepiej się wyluzować i nie myśleć.....
Mikuś ma katar 😞 pierwszy w życiu, okropieństwo
Miłego dnia Pyrki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa, ty to masz jeszcze czas 🙂 Pammat, obyście się wyrobiły do Wigilii 🙂 Z katarem MIkołaja już lepiej, ale i tak ze dwa dni zostaniemy w domu, chociaż to udręka dla nas, ale lepiej żeby się wykurował do końca. Miłego dnia mamuśki i brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pam, biedactwo, wiem przez co przechodzisz-sama próbowałam wszystkiego łącznie z myciem okien i schodów w bloku naszym i nic ( w końcu przenosiłam 5 dni )Gin mi powiedział , że na naturę nic nie poradzisz...spokojnie kochana, już naprawdę niedługo 🙂

A u nas bez zmian, spacerujemy, popłakujemy, czasem głośno się śmiejemy 🙂Aż trudno uwierzyć, że już prawie 3 miesiące za nami 🙂
Pięknie dziś na dworze,słoneczko świeci-chyba nad jeziorko się przejdziemy spacerowo 🙂
Ale najpierw śniadanko...idę jeść i całuję Was dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lemurek1 i Agamu wczoraj mi chyba pomógł trochę sexik bo miałam 2 godz skurcze a tak to ich nie miałam więc dzisiaj znowu będziemy próbować 😁 wiecie co zmęczona jestem normalnie czuję się jak lunatyk 🤨 matka natura nas tak przygotowuje do tej bezsenności..
do wigilii zdążę bo 16 grudnia mam się wstawić na wywoływanie jakby nie chciała wyjść
lemurek1 życzę Mikołajowi szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Agamu jak ten czas szybko leci dopiero urodziłaś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...