Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lemurek1 napisał(a):
No i super Pammat, Konstancja złote dziecko 🙂 i Ty szczęściara, że karmisz cycuchem 🙂
Agamu - ja też nie mogę się ogarnąć po świętach i sylwestrze, w ogóle po powrocie do domu, wszystko wywrócone do góry nogami, łącznie z dzieckiem. Podajesz już Gabi coś poza mlekiem (deserki czy kleiki)? Pytam, bo jestem ciekawa reakcji na nowości. My czekamy do okrągłych 4 miesięcy (Boże, kiedy to zleciało?)


ja właśnie też czekam do skończonych 4 miesięcy, chociaż lekarka mówiła, że można troszkę wcześniej...ale się boję.
i zamierzam podać w 4 misięcznicę 🙂 jabłuszko. Zobaczymy jak Gabi zareaguje 🙂

A co do czasu to masakra...niedawno z brzuszkiem, a teraz już prawie 4 miesiące skończone!!

PAMMAT super, że sobie dobrze radzisz!! Tak trzymać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to czekamy na jabłuszka 🙂 Jeszcze się najedzą w życiu 😉 a my mamuśki tak przeżywamy, masz rację lepiej poczekać 🙂
My właśnie po kolędzie, niedługo chrzciny, więc przyjęliśmy 🙂 Mały był zachwycony księdzem, gruchał, śmiał się w głos....byłam w lekkim szoku, bo nawet na babcię tak bardzo spontanicznie nie reaguje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córka zrobiła sobie imprezkę w nocy 🤪 😁 I Budzi się koło 24/1 i nie śpi po 2 lub 3 godz 😆 Typ imprezowiczki 😎 i co teraz 🙃 muszę poczekać chyba aż urośnie ze 2 miesiące i będzie funkcjonować w dzień i wtedy chyba będzie mi całe noce przesypiać bo teraz to nie mam jak ją oduczyć mała koza nie da się 🙃 ładne jaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat, u nas przynajmniej zmieniało się jak w kalejdoskopie 🙂 kilka dni nocnych wariacji, potem ładne spanie i tylko budzenie się na jedzonko, potem znów inaczej, teraz dopiero trochę się ułożył, ale znów zaczyna się kręcić w nocy, około 3 🥴 i nie wiem czy chce jeść czy tak sobie ma 🙂 Ładna imprezowiczka z Konstancji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak 🙂 z tym naszym wątkiem, raz kwitnie, raz ciszszszsza jak w kościele 🙂
Agamu - pisz co u was, jak Gabi?
Pammat - pisz co u was, jak Konstancja, zmieniła godziny urzędowania, czy dalej wojuje w nocy?
Mikołajek od Sylwestra budził się w nocy na jedzenie, ale dziś znów przespał nockę i oby tak zostało 🙂 W ogóle coś mu się pozajączkowało i strasznie płacze (drze się niemiłosiernie) na spacerze, a tak uwielbiał spacerki. I lżej go okrywałam i cudowałam, nie ma już dla nas ratunku ...... zobaczymy jak dziś...
Miłego dnia Pyreczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama kazała mi ją budzic o 23 na ostatnie karmienie bo takto nie budziłam jej po kapieli i sie budziła 1/2 i nim zasneła to było po 3 i teraz jest super spi mi 6godz wstaje 6/7 nadal karmie cyckiem 🙂 i dopóki bede miała pokarm bede ja karmic swoim a od czasu do czasu dostanie flache ale to ze 2 razy na tydzien 🙂 byłysmy sie wazyc w srode mała ma 3540g 😎 w ciagu 4tygodni 740g na cycu połozna mówiła ze super :-) ide spac kazda godzina sie teraz liczy 😉 nie ma ze boli 😁 dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć dziewczynki!!
widzę, ża Pammat ma patent na małą...i bardzo dobrze 🙂
U nas noce różnie, raz przespane całe, raz 2 pobudki na żarełko...na noc zaczęłam kleik dodawać do mleka, ale Gabi i tak czasem się budzi i chce jeść...widać ten typ tak ma.
A my we wtorek skończyłyśmy 4 miesiące, Gabi dostała jabłuszko....dziś próbujemy z marchewką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki!!!
ja robilam tak samo mały na poczatku budzil sie co 2-3 godz !!!
ale pozniej super
o 23:00 ostatnie jedzonko o 3:00 herbatka i o 6:00 jedzonko po tyg o 3:00 juz sie nie budzil i spal od 23-6 ciagiem ....
od poczatku spi sam i od poczatku o 19:00 kapiel i spanie!!!! i teraz tez tak - regula - rutyna jest wazna i jest przepustka do sukcesui sypia od 19:00- 8;00 rano i tak od 3 miesiaca zycia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Nie rozpakowane mamusie i obecne może zainteresuje ta stronka. Właśnie szperając po internecie natknęłam się na Targi Moje Dziecko odbywajace się 26-27 maj 2012 🙂
http://www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko/targi-moje-dziecko-2/targi-moje-dziecko-poznan-2012
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 🙂 🙂 w końcu jakiś ruch w interesie 😜

Witam nowe Mamuśki!!

Co do Gabusi-jeszcze nie siada, ale zaczyna pełzać 🙂 Przewraca się z plecków na brzuszek i odwrotnie 🙂 ładnie je-lubi owocki, ale obiadki lubi jeszcze bardziej 🙂 Nadal nie ma ząbków,mimo, że od 3 miesięcy jest ciągły ślinotok...
3 lutego byłyśmy na 3 szczepieniu, ważyła wtedy 7300 🙂
Ogólnie jest najukochańszym dzieckiem świata, kocham nad życie ten mój Mały Promyczek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...