Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
posprzątane, pranie się robi, obiad gotowy, Gabi śpi!! Pełen relax 🤪 🤪

poryczałam się przed chwilą, bo zapuściłam sobie http://www.youtube.com/watch?v=2XDmimpyhRA zawsze mnie wzrusza ten utwór 🙂

idę strzelić kawkę i pochłonąć coś slodkiego 🤪 🤪

poklaskałam komu się dało 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 😘
piękny utworek 😆


Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza głowe chce urwać.... a co do dłuższego spania to u mnie się nie da... nie mogę się wyspać w ogole wędrówki do toalety pózniej szukam sobie odpowiedniej pozycji do spania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Witam brzusie 😘
piękny utworek 😆


Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza głowe chce urwać.... a co do dłuższego spania to u mnie się nie da... nie mogę się wyspać w ogole wędrówki do toalety pózniej szukam sobie odpowiedniej pozycji do spania 😁


z tym spaniem to racja...ja już też na tym etapie co chwilę do kibelka latałam, ciężko było się z boku na bok przekręcić, tu ukłuło, tam uciskało, na brzuchu nie można było lezeć....tego ostatniego chyba najbardziej mi brakowało!!!

DOBRANOC PYRECZKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Tyssiiaa -niech Adaś jeszcze nie wychodzi!!!!!!! 🙂 Ja też nie mogłam leżeć na wznak, bo jakoś mi powietrza brakowało, a na tym etapie tylko spałam na prawym boku, inaczej się nie dało 🙂
Agamu - piękny utworek, aż łezka się kręci w oku 🙂 Ja się spełniam w tej roli, okres ciąży i teraz pół roku macierzyństwa, to najwspanialsze co mnie spotkało w życiu. Za 3 tygodnie wracam do pracy, jest mi bardzo ciężko na samą myśl o tym....
Miłego dnia Dziewczynki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 😘

wiadomo mały ma jeszcze czas ale chciałabym już go tulić a nie tylko głaskać brzusio 😁 ja też śpię cały czas na prawym boku bo na lewym jakoś mi ciężko chociaż wiadomo niby najzdrowiej na lewym ale prawy jakoś bardziej mi odpowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!
oj ja też uważam ten czas spędzany z córcią jako najlepsze, co mnie spotkało w życiu ( pomijając ciążę i poród)...ja do pracy wracam od września dopiero, bo teraz nie byłoby z kim jej zostawić. Cieszę się, że jeszcze troszkę czasu mamy dla siebie...bo to magiczny czas, który już nigdy się nie powtórzy ( chociaż czasem mam dość, ale wystarczy, że Gabi się uśmiechnie, to całe zmęczenie moja od razu 🙂 )...a z drugiej strony martwię się, jak damy radę z 1 pensji... 🤢 🤢 🤢

Idę ogarnąć chatkę trochę i spadamy na spacerek-ostatnio łazimy po 3 h codziennie 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Witajcie mamusie 😘

wiadomo mały ma jeszcze czas ale chciałabym już go tulić a nie tylko głaskać brzusio 😁 ja też śpię cały czas na prawym boku bo na lewym jakoś mi ciężko chociaż wiadomo niby najzdrowiej na lewym ale prawy jakoś bardziej mi odpowiada 😁


już niedługo go przytulisz 🙂 zobaczysz, jak zleci...czas tak szybko płynie...szczególnie teraz to widzę po Gabrysi. Niedawno w brzuszku, później taka Malutka kruszynka bezbronna, zależna całkowicie od nas, a teraz dziewuszka poł roczna, codziennie uczy się czegoś nowego, niedługo zacznie siadać, raczkować, mówić! Cudownie jest z nią być na codzień i widzieć, jak się rozwija! Tak bardzo ją kocham....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulkaa - trzymajcie się z synkiem, będzie wszystko ok, skąd mu się to paskudztwo przyplątało?
Agamu - pięknie piszesz o Gabi, zdjęcie w awatarku słodkie, śliczna z niej dziewczynka. Ja też nie zdążyłam się odwrócić, a pół roku minęło jak jedna chwila, nawet już poród wspominam z uśmiechem 🙂 🙂 Mój Bystrzacha nie chce jeść domowych obiadków, Cwaniak, bo jak mu coś nie smakuje to ma odruch wymiotny 🙂 Jak mi pierwszy raz taki numer wyciął, to mało zawału nie dostałam, bo myślałam, że się krztusi.
Tyssiiaa - gdzie zamierzasz rodzić? Masz już wybrany szpital?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka trzymajcie się dzielnie biedny synuś 😞 😞

Agamu no Garbysia jest urocza a ile radości wniosła w wasze życie. siostra rodzila w zeszłym roku w styczniu więc wiem ile szczęscia i radości wnosi w zycie taki mały łobuzek 😘 juz się doczekać nie mogę mojej wiercidupki 😁

lemurek zamierzam rodzić na Polnej 😁 z tamtąd mam tez lekarza prowadzącego i chodzę tam na wizyty badania więc pewnie tam bede rodzić chociaz na drugim miejscu bedzie raszei 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa, tak naprawdę to wszystko zależy od ekipy dyżurującej, ale i tak mam wrażenie, że w ostatnich latach wszystko zmieniło się na lepsze na porodówkach i oddziałach położniczych, traktują mamy po ludzku i dbają o maluchy.
Zaczynamy wieczorny rozruch 🙂 🙂 Zaraz kąpiel, potem jakiś serialik i spać, bo Synek to ranny ptaszek 🙂
Dobranoc Pyrki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!

Gabi dziś urządziła sobie nocną zabawę od 2-3.30 😮 😮 😮, później obudziła się standardowo o 5, a od 6.30 do 8 jeszcze troszkę pospałyśmy 🙂

Pogoda super, znów zapowiada się piękny dzień!

MIŁEGO DNIA KOCHANE!! Będę zaglądać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juuz tez po spacerku. hubi spi a oskar baje oglada.
oskar ma 5 lat (w grudniu) a hubi 2 lata (w sierpniu) ta przetoka to niby nic takiego ale operacyjnie trzeba zrobic. my to mamy dziedziczne wszyscy od strony mojej mamy z babcia na czele to mieli. w szpitalu lezy sie okolo 3 dni jak wszystko jest ok. nie mam teraz za bardzo czasu na wchodzenie w szczegoly napisze wam pozniej. buziaki a pogoda cuudna tylko na spacer z maluchami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
dzień dobry pyreczki 😘

pogoda dzisiaj rewelacyjna własnie wróciłam ze spacerku z pieskiem normalnie czuć tą wiosnę w powietrzu i te ptaszki ćwierkające coś pięknego 🙂

a wy laseczki gdzie rodziłyście?? 😘


JA NA LUTYCKIEJ I BYŁAM ZADOWOLONA Z WYBORU.PERSONEL SUPER, WARUNKI TEŻ ( CHOCIAŻ MAM NADZIEJĘ, ŻE JUŻ NIGDY NIE BĘDĘ MUSIAŁA TAM WRÓCIĆ 🙂 ). Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ.

a CO DO POGODY, TO JEST CUDNIE....MY WLASNIE WRÓCIŁYŚMY Z 3 GODZINNEGO SPACERKU 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hallo 🙂 Dobrze, że ta przetoka nie jest groźna i wszystko skończy się pozytywnie.
Agamu - ja nie wiem, czy to jakiś kryzys półrocza, bo Mikuś też ostatnio lubi buszować w nocy, a nigdy tego nie robił wcześniej, a teraz potrafi już utrzymać się na prostych rączkach z pupą w górze, chwieje się w przód i tył, ale potrafi tak trenować w nocy do dwóch godzin.
Tyssiiaa - ja rodziłam w Raszei i też polecam z czystym sumieniem.
Pammat - a Ciebie gdzie zapodziało????
Dziewczyny - czy któraś ma namiary na okulistę, który udrażnia kanaliki łzowe u dzieci, pomocy, bo nic nie mogę znaleźć!!!!!! Będę wdzięczna. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no ja Polna albo Raszei mimo ,że do lutyckiej mam 3 minuty drogi 😁


Ja też miałam najbliżej na Lutycką, ale ominęłam ją szerokim łukiem, nawet nie brałam pod uwagę, chociaż wiele osób sobie chwali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...