Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dziś piatek, więc humor lepszy mimo ciężkiej, "ząbkującej" nocy.
Pammat - cierpliwie, a Mała załapie jedzonko, Mikuś też szalał i miał odruchy wymiotne, a teraz wcina jak szalony.
Cos w tym jest, że chłopcy wyskakują raczej na czas 🙂 a dziewczynki lubią sobie pomarudzic w brzuszku.
Tyssiiaa - pewnie już masz konkretnie przepowiadające bóle, ale wytrzymajcie jeszcze trochę, jeszcze 2 tygodnie 🙂
Agamu - musiałam wrócić, chociaż serce pękało, jest ciężko, dużo płaczę (jakaś taka mazgajowata zostałam po ciąży), ale Mały jest z Babcią, więc chociaż to mnie pociesza, a jak go odbieram, to prezentuje mi taką radość na mój widok, że warto czekać te 10 godzin na jego usmiech. Wiem, co bedziesz czuła we wrześniu, ale taka paskudna, okropna kolej rzeczy.
Miłego dnia Pyrki, wreszcie WEEKEND! Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejjjjjjjjjjjjjjjj!!!!

Tysia pewnie, kładź się, odpoczywaj póki możesz 🤪 🤪
Pamm cudne zdjęcia Konsti w awatarze!!
Póki co staram się nie myśleć o wrześniowym powrocie do pracy...ale czasem mnie dopada...Ale nie my pierwsze i nie ostatnie...ciężki los Mamusiek wracających do pracy, a z drugiej strony cieszmy się, że mamy dokąd wracac 🙂

Pogoda cudna się zrobiła...a mnie boli głowa 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff co za dzien juz mam za soba 15 godzin wyjezdzonych jeszcze 15 i na egzamin ( nareszcie robie prawko) dzisiaj od rana na jazdach pozniej obiadek i spacerek z chlopakaimi az do 18.30 0 19 kąpiel i dzieci kolacje dostaly hubi juz spi a oski flinstonow oglada. buziaki milego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!!!
no właśnie Tysia, jak się czujesz?? Nas nami mam sąsiadkę, która ma termin na 12 maja, ledwo już się toczy i dni odlicza.
Kurcze mimo tego, że i ciąże i poród nie najlepiej wspominam, to jednak był to dla mnie MEGA MAGICZNY czas. I mimo, że zarzekałam się, że Gabi będzie jedynaczką to nie wiem, czy kiedyś nie będę chciała jeszcze raz tego przeżyć ☺️ (oczywiście tylko cc wchodzi w grę, bo sn 2 raz sobie nie wyobrażam).


Jednak to jest cudne, nosić w sobie swoją ukochaną kruszynkę, a później patrzyć, jak z dnia na dzień rośnie i zmienia się...

a to moja córcia-wczoraj 🙂


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/s1053125.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/386/s1053125.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Agamu - zobaczę foteczkę Gabi jak mnie przyjmiesz do znajomych, wysłałam Ci zaproszenie 🙂
Zgadzam się w 100% z Tobą 🙂 Też wzbraniałam się nawet myśli o drugim dziecku, a teraz pomału dojrzewa we mnie myśl o tym, ale tylko CC wchodzi w grę 🙂
Tyssiiaa - tak odrobinkę Ci zazdroszczę, bo mam już swoje szczęście po tej stronie brzuszka, ale wspomnienie ruchów dziecka w brzuszku jest magiczne i bezcenne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam własnie 🤪
no więc z Adasiem wszystko ok ma 2,960 więc jakiś mega biggi nie będzie około 3,400 do porodu myśle ,że będzie., Wymiary ok no i skończony 36 tydzień jest bo on liczy wciąz według OM wiec termin się nie przesunął nic ale jakby się coś działo to na izbę bo dzidzia donoszona 🤪 🤪 😁

na ktg kilka skurczy ale nic poważnego, puls małego prawidłowy szyjka długa rozwarcia nie ma więc czuje ,że jeszcze go przenosze ☺️ ☺️

aaaa no i teraz co tydzien do końca będę chodziła na ktg
pobrał paciorkowca wyniki za dwa dni ale szczerze? mega nieprzyjemnie uczucie jak to pobierają brrr aż podskoczyłam na fotelu 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😎
suknie mam już i buty brakuje mi jeszcze bielizna 😉 mój M ma garnitur koszule musznik ale nie ma jeszcze butów 🙂 mój ślub jest za 58 dni i nawet się nie stresuje tylko męczą mnie te sprawy wszystkie co trzeba załatwiać papierkowe roboty spotkania przedmałżeńskie w piątek kończymy w końcu 😆
Już się nie mogę doczekać tego dnia 🙂
My na weekend majowy się nigdzie nie wybieramy 🙂
Mała już spi a o 23 muszę ją zatankować jak zwykle bo wtedy mi śpi do 8/9 bez przerwy więc moje dziecko jest aniołem 🙂 zaczełam sama gotować jej obiadki dałam jej 3 słoiczki z gerbera i postanowiałam sama gotować zrobiłam jej marcheweczke ziemniaczka i brokułka i wyszło 5 słoiczków dzisiaj wcianała ze smakiem wciągneła cały słoik a jak mruczała 🙃 w sobote mam zamiar kupić na targowisku marchewke i jej tez zrobić sprzedają tam takie robaczywe czyli takie są najlepsze a ona uwielbia warzywa po mamusi 🙂
Mała wodzi mnie wzrokiem wszędzie za mną patrzy nikt nie umie jej tak rozśmieszać jak ja nie ma to jak u mamusi uwielbia tez leżec na ręce ze smoczkiem i pieluszką i być wtulona we mnie 🙂 Bardzo Mocno Ją Kocham !!! ☺️
A co do drugiej ciąży to ja chce mieć drugie dziecko i uwaga SIŁAMI NATURY 🙃 ALE JESZCZE NIE TERAZ ☺️ MIŁEGO WIECZORKU 😘
Justyna najgorzej teraz jest czekać aż dzidziuś wyskoczy tak ten czas się dłuży... masakra 🙃
a ta twoja najlepsza koleżanka jaki ma brzuch o matko do września będzie wyglądać jak foka 😁 😁 🤪 Buziaki dla ciebie i małego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Pyruchy 🙂
Agamu - Gabi cudowna, uśmiech rozklada na łopatki 🙂
Tyssiiaa - już sekundy odliczamy, zaraz Adaś wyskoczy
Pam - super, że Maleńka będzie na waszym ślubie, wystrojona pewnie jak leleczka 🙂 Mój Skarb też był., tyle że w brzuszku i kopał mnie całe wesele 🙂 Napisz jaką masz kieckę, tzn jaki rodzaj 🙂
Jeszcze raz chciałabym przeżyć ten dzień.
No nic, zabieram się do pracy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa super, że z Adaśkiem wszystko ok, a co do paciorkowca, to nie pamiętam, żeby było to jakieś nieprzyjemne...może niumiejętnie Ci pobrali...

Pam super, że po mału wszystko dopięte...teraz tylko czekać. Kurcze mi się strasznie podoba, jak Maluch jest na ślubie Rodziców :-)

Słyszałyście o tym krokodylu w Warcie..heheeh to się wędkarz ucieszył 😁 😁 😮 😮

Dziś super pogoda, byłyśmy nad jeziokiem....teraz Gabulka ogląda baje, a mama je grochówę ( uwielbiam)...nic tylko czekać na efekty dźwiękowe i zapachowe ☺️ ☺️

Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś umówić i spotkać!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłego popołudnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, wreszcoie Piątek 🙂 i zaczynamy majówkę 🙂
Agamu - to uszczęśliwiłaś Gabi efektami po grochówce 🙂 🙂 O krokodylu słyzsałam, ale to chyba nie pierwszy przypadek taki he he 🙂
Dziewczyny, gdzie i na jakim rynku kupujecie warzywa dla dzieci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia super, że nic nie wyhodowali!! A jak się czujesz??? jak znosisz to ciepełko???

Lemurek, ja kupuję w zwykłym sklepie warzywa dla Małej, mięsko też kupuję...nie bawię się w zdrowe i eko, bo nie bardzo mam dostęp do takiej żywności. Latem warzywka od teściów z działki będziemy brać.. A póki co zwykłe, sklepowe, Gabi ładnie je, alergii nie ma, więc jest gitara.

GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedziemy na działkę do teściów się pobyczyć troszkę!!
MIŁEGO DNIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...