Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rozmawiałam z Tysią i mówi że małego by zjadła jakby mogła 🤪 oszalała na jego punkcie 🙂
urodziła siłami natury mówiła że czuje się dobrze małego zdjęcia widziałam jest śliczny podobny moim zdaniem do taty bo my się już z Justyną znamy kupee laaaaaat!! 😆 i mały ma 55cm

Także dziewczyny nie długo można zrobić zlot Poznańskich Pyrek na cytadeli tak jak się umawiałyśmy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pammat, ciekawe czy uda się urządzić zlot 🙂 he he. Cieszę się, że dobrze się czują oboje i Tyssiiaa szczęśliwa. Już wszystkie te, które najczęściej tu sie odzywały - jesteśmy mamami 🙂 Może założymy wątek na Mamuśkach, co wy na to? I tam się przeniesiemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Rozmawiałam z Tysią i mówi że małego by zjadła jakby mogła 🤪 oszalała na jego punkcie 🙂
urodziła siłami natury mówiła że czuje się dobrze małego zdjęcia widziałam jest śliczny podobny moim zdaniem do taty bo my się już z Justyną znamy kupee laaaaaat!! 😆 i mały ma 55cm

Także dziewczyny nie długo można zrobić zlot Poznańskich Pyrek na cytadeli tak jak się umawiałyśmy 😎


super!! najważniejsze, że bezproblemowo Adaś wyszedł!! Teraz niech cieszą się sobą 🙂
Pammat pozdrów Tyssiięę od Nas!!!!!

A co do spotkania, jestem zaaaaaaaa, jak najbardziej!!
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lemurek1 mówisz że lepiej na mamusie jak sie przeniesiemy ?
Agamu ja też wierzę że spotkanie dojdzie do skutku! już się nie mogę doczekac żeby was poznać 🙂
Tysiee pozdrówię dzisiaj wyszli do domu 🙂
my zaraz jedziemy do mojej mamy i wracamy jutro 🙂
MIŁEGO WEEKENDU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do przenosin-ja bym została tutaj. I tak udziela się tylko garstka i mi nie przeszkadza, że jesteśmy na brzuszku, mimo, że jesteśmy już mamusiami.
Ja bym została, tu mi dobrze 😜
Ale jak zadecydujecie, że się przenosimy, to idę z Wami 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to druga. Pierwszą straciłam w listopadzie w 13 (9) tygodniu.
Odczekaliśmy troszkę zaczeliśmy się starać i się udało 🙂 🙂 🙂 minął I trymestr,
ale nadal sie troszkę boję. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 😘 😘

Dziękujemy za gratulację i pozdrowienia Pamcia wszystko nam ładnie przekazała 😁 no więc opowiem Wam jak to było u mnie 😁
Poszlam nieswiadomie że to już do gin bada mnie i mówi szyjka krotka rozwarcie na pol palca prosze w kazdej chwili byc na czujce po wizycie ciocia zrobila mi ktg a tam dziki szal maly puls w normie nagle skurcz 127 mały puls 299 i nagle spadlo do 100 położna mowi porod sie zaczyna mysle wariatka a ona że albo przyjde jutro na ktg albo nie skieruje mnie na izbe tam mnie zbadaja zrobia ktg i zadecydują na KTG skurcze co chwile położona mowi i co tu z pania zrobic 38 tydz nie będziemy zatrzymywac porodu lekarz zbadal mowi rozwarcie na cm i grzebie paluchem i na rekawiczce krew patrzy ogląda z każdej strony i mowi a to bylo? ja mowie ze nie wyciąga koszule szlafrok i mowi prosze sie przebrac koszula z rozbiciem do pepka ledwo tylek zakryla ale spoko pojechaliśmy do gory na oddzial polozniczy i od 15.30 pod ktg skurcze ponad 120 a Rozwarcie o 23 uwaga 1.5 cm skrecalam sie z bólu robert zawolal lekarza dali mi przeciwbolowe po ktorych mialam odjazd bo to jakiś lek narkotyczny zwymiotowalam 2 razy i zasnelam 3.30 obudziła
sie z takim bolem partym jakby mi sie kupę chcialo nie mogłam sie wyslowic przybiegł student i mowi rozwarcie pelne pani do porodu glowke widać a mi parcie szlo a oni prosze chwile poczekac nie przec musimy przygotowac wszystko nie minelo 10 min 3 parcia i Adas byl z nami 😁
A najlepsze jest to ze Robert był od 15 do 20 a polozna mowi rozwarcie nie postepuje główką nie ustawiona w kanał 🤨raczej dzisiaj nie urodzi pojechał do domu a po godz Zawijal dupe bo wody mi odeszly 😁 😁 mega dziwne uczucie całą wanna wody było jeziorko 😁

a tak poza tym to u nas nawaly mleka musze odciagac cyce chyba 5 rozmiarow wieksze wczoraj byla pediatra z maluszkiem wszystko ok zdrowiutki fajniutki polozna tez byla i rowniez mowila ze wsio ok maly ma troszke rumienia wiec jutro czeka go kąpiel w krochmalu 😁 😁

w czwartek ściągną mi szwy bo mam 2 i mega nieprzyjemnie mi z nimi ciągną jak wstaje i długo siedzieć nie mogę ale ranka mała bardzo ładnie się goi. musze się umówić na bioderka wszedzie gdzie dzwonie to mimo skierowania trzeba płacić za wizytę 🤔 🤔

moja kruszynka 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
W sumie to druga. Pierwszą straciłam w listopadzie w 13 (9) tygodniu.
Odczekaliśmy troszkę zaczeliśmy się starać i się udało 🙂 🙂 🙂 minął I trymestr,
ale nadal sie troszkę boję. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok.


ja też pierwszą ciążę straciłam...
Ale trzeba być dobrej myśli teraz (mimo, że też schizowałam)!!
TRZYMAM KCIUKI!!
Na pewno będzie wszystko dobrze tym razem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa!!
Witamy z powrotem!!
ADAS CUDNY!!!!!!!!!!
I poród niezły! GRATULACJE jeszcze raz!! 😘 😘 😘

A ten lek, po którym się ma odlot to Dolargan...2 razy mi go dali. Czułam się jak na MEGA kacu!!!

A moje 2 koleżanki wczoraj urodziły...jedna miała cc, a druga urodziła w 3 godziny!! Tak to można rodzić!! 🤪 🤪

A tu mój skarb z jęzorkiem na wierzchu 😘 😘


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/s1053184.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7516/s1053184.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Tyssiiaa - Adaś Cudeńko, te skarpety jaaakkiie duuuże 🙂 🙂
Agamu - Gabi wymiata z tym ozorkiem.
Mi też dobrze na brzuszku, a to była luźna propozycja, bo pewnie większość z Was cześciej tam bywa 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wysłałam zaproszenie do znajomych Agamu i lemurek1 bo nie widzę zdjęć waszych!
Megan100 będzie wszystko dobrze teraz na pewno dzidziusia będziesz już miała !
Tysia ja byłam na 28 czerwca i nic za bioderka nie płaciłam jak miałam skierowanie..
idę jeść śniadanie bo głodna jestem jak wilk 🤪
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
hej dziewczyny wysłałam zaproszenie do znajomych Agamu i lemurek1 bo nie widzę zdjęć waszych!
Megan100 będzie wszystko dobrze teraz na pewno dzidziusia będziesz już miała !
Tysia ja byłam na 28 czerwca i nic za bioderka nie płaciłam jak miałam skierowanie..
idę jeść śniadanie bo głodna jestem jak wilk 🤪
Miłego dnia 😘


juz przyjęte zaproszenie 🙂
na Os. Marysieńki tez bezpłatnie miałyśmy ze skierowaniem bioderka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za zaproszenie Pam, zaraz przyjmę 🙂
Tyssiiaa, jak nie znajdziesz badania na NFZ, to polecam dr Rogalę, robi na Sołaczu (nie pamiętam ulicy) za 60zł, dodatkowo ogląda dzidziusia całego. Może nie ma cudnych warunków, ale jest specjalistą. Na pierwszym badaniu byliśmy w Certusie, zapłaciłam dwa razy tyle i średnio wyszłam zadowolona, jedynie warunki w gabnecie i wygląd super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witam 😘 😘 świat obrócił się o 360 stopni na pozytyw 😁 kocham tego malucha normalnie!! 😁

no ja dostałam skierowanie jak była pediatra u nas w poniedziałek musze dzwonić ale na 28 dzisiaj dzwoniłam cały dzien i nic ☺️

śliczne zdjęcie GABI !! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z karmieniem to jest tak że chyba polubił bardziej butelke i to co zawsze odciągne nawały mam więc odciągam i mu daje średnio odciągam po 80 a od wczoraj po 90/95 ml bo cycki robią mi się jak kamienie a żeby nie marnować mleka to wkładam do lodówki w woreczkach i potem mu podgrzewam jak wypije taką butlę to śpi z 3/4 godziny chyba ze w między czasie obudzi się bo ma mokro 😜 jest grzeczniutki śpi je i kupy wali ;D cały dzień mogłabym na niego patrzeććććć 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Wam zazdroszczę tego karmienia i możliwości trzymania swojego Skarba w ramionach...
jakby wszystko się dobrze poukładało to też bym trzymała w ramionach Moje Maleństwo. Termin miałam na 16.5. Na szczęście wszystko się teraz pomyślnie układa ( mam nadzieję,że tak będzie do końca) i za 6 miesięcy dołączę do grona Mamuś karmiących 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...