Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie dziewczyny zaganiane przed Świętami?
Tyssiiaa, jak końcówka ciąży? Znosisz jakoś, brzusio duży? Mały się wierci? Jeszcze trochę i będziecie razem. To najcudowniejsza chwila w życiu - przytulić swojego bobasa.
Dzień dobry Pyrki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witam 😘

co do brzusia to chyba jakiś mega duży nie jest rośnie swoim tempem jest taka bardziej piłka lekarska zaraz wstawie foto 😁 końcówka ciąży wsumie nawet i szybko lecić ale już się nie mogę doczekać kiedy położą mi go na brzuchu - chyba porycze się z radości! i pózniej już na zawsze razem ☺️
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/pagecyi.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2230/pagecyi.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, fotki nie widzę, bo dostępne tylko dla znajomych, czy jakoś muszę Cię dodać do znajomych? Ostatnio zupełnie nie mam czasu na wszelkie newsy techniczne 🥴
Wczoraj wieczorem tak Mały dał nam popalić, że brak słów....ząbkowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej DZiewuszki!!!
przepraszam, że Was nieco zaniedbałam ostatnio...ale jakoś szybko się dzieje wszystko, z niczym się nie wyrabiam... ☺️


Lemurek, Gabcia je owocki wszystkie póki co ( słoiczkowe) i jedzonko (też słoiczkowe)...wszystko jej smakuje, bardzo lubi jeść :-)
Późną wiosną i latem będę jej dawać już po mału nasze jedzonko, bez przypraw ( taki mam plan).
Córcia moja pełza, przemieszcza się, ale nie raczkuje jeszcze, nie siada też sama. Ale jak byłyśmy na szczepieniu to lekarka powiedziała, że może zacząć szybciej chodzić niż siadać heeheehee

też nie widzę fotek 😞 i też nie wiem, jak się dodaje tu znajomych... ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
dodalam Was do znajomych sprawdzcie swoją pocztę brzuszkową 😁 zablokowałam foty bo po co każdy ma widzieć 😜


Ale cudne te fotki!!!!!!!!!!! śliczny brzusioooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Adaś ma super domek!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry :*
Tyssiia -śliczny i solidny domek dla Synka 🙂
Agamu - ja też czekam na świeże owoce i warzywa, a tak jedziemy na słoikach, chociaż polecam parowar, czasem mu wrzucę kilka warzyw, zblenduję i z parowaru ta papka jest aż słodka.
Oczywiście Książę po domowym jedzeniu ma odruch wymiotny 😮 i obawiam się, że będzie potem kłopot z przestawieniem na domowe jedzenie (Cwaniak).
Co do braku czasu, doskonale Cię rozumiem, ja naprawdę piszę tu o bardzo dziwnych porach he he 😁
Ząbkowanie, to paskudztwo, dlaczego Maluszki muszą się tak męczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się i my 🙂
Obiad zjedzony, sok z marchewki wypity...teraz seans Gabuni przed tv, a później mykamy na spacer nad jeziorko. Szału pogodowego nie ma, ale i tak jest zajebiście w stosunku do tego, jak było przez ostatnie 2-3 dni.

Tysia śniło mi się, że jestem w ciązy i że ten brzuszek Twój ze zdjęć jest mój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki!!

zapowiada się piękny dzień, na pewno spacerek zaliczymy. Co do Świąt to stwierdziłam, że szaleć nie będę, tzn szorować chaty na błysk itp...sprzątam na bieżąco, syfu nie mam, więc flaków wypruwać sobie nie będę. A z jedzonkiem też nie szaleję, dziś robię sernik i schab pieczony, jutro sałatkę, jaja faszerowane, jakąs wędlinę, kiełbaskę i już...bo kto to zje później...co prawda jedziemy w niedzielę do moich rodziców, w poniedziałek do teściów, ale przecież oni też coś szykują, więc głodować nie będziemy:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Co do sprzątania - macie rację, ja też sobie flaków nie będę wypruwać, wszystko się robi na bieżąco, a co do gotowania, to już dawno stwierdziłam, że im więcej wymyślam, tym gorzej schodzi 😉 więc stawiam na tradycję i po najniższej linii oporu w tym roku 🙂
Życzę Wam Kochane spokojnej Wielkanocy, dla Dzieciaczków tych na zewnątrz i tych w brzuszkach - dużo słodyczy i kicających Zajączków, a dla nas zawsze suto zastawionego stołu i grona najbliższych przy tym stole. Buziaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...