Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiuszka26 ładnie ci dziecko niespodzianke zrobiło a niby do 34 może się odwracać 😮 a ktg chyba się robi od 30 tygodnia ciąży ale nie jestem pewna na 100%
U nas dziewczyna na forum dała nam stronkę taką może chcecie coś wypróbować 😜
http://umamy.homestead.com/porod.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oba są rozryte 🙂
Jesli chodzi o ktg, to ja miałam pierwsze w maju i później już na każdej wizycie słuchałam sobie Naszej rybki 🙂
Baby powiem Wam, że dziś się rozkleiłam...przejrzałam album z fotkami z usg Naszej Gabi i normalnie wyłam jak kojot...że z takiej kropeczki już niedługo urodzi się Mały Wielki Człowiek-dla nas najważniejszy na świecie!!!!! 🙂 🙂 🙂
Udzielajmy się tu jak najwięcej, może kiedyś uda nam się spotkać poznańskie Mamuśki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
wyspana i głodna 🙂
idę coś skąsać 🙂
i spać dalej 🙂
do później 🙂
aaaaaaa i jeszcze coś-dziś przypada pierwszy z moich trzech terminów porodu (tzn ten wg ruchów Małej) ale z moim ginem trzymamy się tego wg om czyli czekam do poniedziałku (chyba ,że nie doczekam 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂Hej Poznanianki z brzuszkami 🙂
Pamiętam jescze jak przed ponad rokiem czekałam na powitanie mojego Kamilka a tu już drepta sobie wołając doniosłym głosem:"MA-MA, MA-G-DA, TA-TA I( NAJWYRAŹNIEJ) BA-A-BA!". Ja bóle nasilajace się szczególnie w nocy-miałam już od 2 połowy lipca, na początku sierpnia 3 razy jeździłam z "fałszywym" alarmem na szpitala a w wieczór przed narodzeniem synka o 18.00 byłam jeszcze u kosmetyczki na pazurkach, o 20.00 już się nasiliło ale czekałam do 22.00 jak pojechałam to 4 cm rozwarcia a Kamil jakoś się okręcił w brzuszku że ktg tętno słabe wykazywalo to na "syrenie" na górę mnie wieźli 😁 i dopiero męża "ubierali" 😁. Ja wiedziałam że wszystko będzie dobrze i 11.08 o 1.25 urodził się upragniony mój synek-niesamowite uczucie zobaczyć swoeje maleństwo "na żywo"-ja patrzyłam na niego z radością i niedowierzaniem że oto jest: mój cud, moje marzenie, moja miłość upragniony syn 🙂 (mam jeszcze 13 letnią córcię 🙂 ). To tyle. POZDRAWIAM POZNANIANKI Z BRZUSZKAMI-BĄDŹCIE DOBREJ MYŚLI I CZEKAJCIE CIERPLIWIE-BEDZIE WAM TO NAGRODZONE!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 napisał(a):
🙂Hej Poznanianki z brzuszkami 🙂
Pamiętam jescze jak przed ponad rokiem czekałam na powitanie mojego Kamilka a tu już drepta sobie wołając doniosłym głosem:"MA-MA, MA-G-DA, TA-TA I( NAJWYRAŹNIEJ) BA-A-BA!". Ja bóle nasilajace się szczególnie w nocy-miałam już od 2 połowy lipca, na początku sierpnia 3 razy jeździłam z "fałszywym" alarmem na szpitala a w wieczór przed narodzeniem synka o 18.00 byłam jeszcze u kosmetyczki na pazurkach, o 20.00 już się nasiliło ale czekałam do 22.00 jak pojechałam to 4 cm rozwarcia a Kamil jakoś się okręcił w brzuszku że ktg tętno słabe wykazywalo to na "syrenie" na górę mnie wieźli 😁 i dopiero męża "ubierali" 😁. Ja wiedziałam że wszystko będzie dobrze i 11.08 o 1.25 urodził się upragniony mój synek-niesamowite uczucie zobaczyć swoeje maleństwo "na żywo"-ja patrzyłam na niego z radością i niedowierzaniem że oto jest: mój cud, moje marzenie, moja miłość upragniony syn 🙂 (mam jeszcze 13 letnią córcię 🙂 ). To tyle. POZDRAWIAM POZNANIANKI Z BRZUSZKAMI-BĄDŹCIE DOBREJ MYŚLI I CZEKAJCIE CIERPLIWIE-BEDZIE WAM TO NAGRODZONE!!! 🙂 🙂 🙂


🙂 Dziękujemy 🙂 i pozdrawiamy!! I gratulujemy ślicznego Synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
Agamu trzymaj się będzie dobrze a i dzięki za wpis na październiku 🙂

Mam nadzieję, że nie wywołałam tym wpisem jakiejś burzy...bo nie o to mi chodziło...My już sprawę uważamy za zamkniętą i nie chcemy do tego wracać ze względu na tragedię, która się wydarzyła i z szacunku do Naszej koleżanki i jej Aniołka...ale z drugiej strony nie chcę żeby wszystkie wrześniówki uznawane były za zołzy... 🙂Mam nadzieję, że nie uraziłam tym wpisem żadnej Dziewczyny od Was i obiecuję się już tam nie wtrącać, bo wiem że to wkurzające,jak ktoś nie od Was udziela się na Waszym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat uważam że dobrze że napisałaś co i jak wkońcu byłaś w temacie , tak juz jest jesteśmy ciekawe jak wam idzie rozpakowywanie to zaglądają kobitki, ja niejestem jakaś drażliwa i też mi przykro z jej straty dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej grubasy i jak tam widze ze nadal wszystkie w kupie.... kurcze nie mam czasu nawet tu luknac na chwilke a nie wspomne o sierpnioweczkach!!!!

Maksa ur w 38+5 po 3 godz porodu i kilku partych - na izbie przyjaec w szpitalu Raszei 🤪 🤪 🤪 🤪
życze kazdej takiego porodu....
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

trzymam kciuki 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się nadal w dwupaku....nic się nie dzieje 🤢
To czekanie to jest masakra jakaś-z jednej strony strach przed porodem i tym wszystkim, co niewiadome, a z drugiej chęć przytulenia swojego Maleństwa 🙂 🙂 🙂
Stracha mam, ale już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!
Miłego dnia Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aguma dawaj ile można ... sex z mężem , mycie oknien, maraton po schodach lub sklepach... klutnia z mezem.... ( mi pomogła) ... juz doczekas sie nie moge .... jak bedziesz po terminie to walcz z lekarzami o wywolanie porodu nie daj sie zwiesc ze beda czekac do 42 tyg dziecko jest juz przygotowane do urodzenia wiec nie daj im przeciagac do 42 tyG.... NIE DAJ... ZADBAJ O ZDROWIE DZIECKA... po 40 tyg moze sie zachlysnac smolka a to zle wrozy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Nadal w dwupaku 🙂 po 3 dniach w szpitalu na patologii ciąży. Skoczyło mi ciśnienie bardzo, ale już jest ok. Wczoraj oddział patologii zmienił się w położnictwo i porodówkę prawie. BYło takie oblężenie porodówki, że upychali dziewczyny gdzie tylko można. Tak się napatrzyłam na to wszystko, że masakra...szkoda gadać, mam pelne majty strachu, nawet dostałam skurczy, ale minęły po 2 godz. Potwierdzam jedynie, że opieka w szpitalu Raszei na 5, niebawem tam wrócę.... Agamu - kulamy się dalej 🙂
Pozdrawiam brzuszki i mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemurek ja rok temu w twoim terminie rodzilam tez 38+5 przypadł w sobote a w niedziele bylam juz po wiec moze moze .... trzymam kciuki.. 🤪 🤪.
ja tez lezalam na patologi w raszei ale 2 tyg gdzie przez 10 dni podawali mi lek dozylnie o konskiej dawce by maly sie nie ur.... jak tylko mnie od niego odlanczali to bach i skorcze w gore... wiec znow pod kroplowe ... masakra jakas ... ale w tedy wszystko bym zrobila by go donosici... wyszlam do domu 2 tyg bralam leki w piatek odstawilam a w niedziele urodzilam....
polozne i lekarze sa super a oddzialaowa na patologi jak mama dla dziewczyn jak kazda byla by jej corka... super ... a byla tylko jedna mniej mila taka blondynka w krotkich wlosach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool, ja już tam leżałam drugi raz i ekipa się trochę zmieniła......na lepsze. Mi tylko jedna nie pasowała, taka czarna, ale co tam, reszta super. Trochę szkoda, że nie urodziłam i muszę nadal czekać, ale przedsmak jest i szykuję się do boju 🙂 Teraz się żegnam, idę się wreszcie wyspać we własnym wyrku 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu trzymamy kciuki by wszystko głatko poszlo 😁
wczoraj sie przeszłam na polagre pooglądałam zwierzaczki potem jeszcze na stary ryneczek na degustacje mięska super było ciesze sie jak małe dziecko wkońcu ostatnie ciepłe chwile i niedługo zabunkrowana w domu bede siedziec bo zmarzluch ze mnie niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...