Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kaczuszka82 napisał(a):
Paulinko szczerze współczuje. mam nadzieje, że się wszystko ułoży i przyjdzie czas na kolejną decyzję o macieżyństwie...
Lucynka ale numer to ja Kaska 🙂 poznałam Maksia na zdjeciu a jak zobaczyłam zdjęcie z chrzcin to juz bylam pewna, że to ty! Co u was, jak się Maksiu sprawuje?
Karulina jak się mieszka w Rokietnicy? Widzę, że rodziłaś w lipcu, więc maluszek ma już ponad pół roku, jest gdzie chodzic na spacerki?
Pozdrowionka!


Hej, Ja mieszkam na osiedlu Kalinowym więc u nas jest ok ale a osiedlu obok zależy od pogody 🙂 jak pada to można ugrzęznąć po kolana 😁 na na wsi jak na wsi 🙂 🙂 🙂 jak się mieszka-> jest ok. a tak po za tym to moje życie toczy się gdzie indziej tu raczej tylko sypialiśmy 🙂najwięcej zwiedziłam chodząc na spacery z Jasiem a zaraz do pracy 🥴 miło będzie spotkać się na spacerku 🙂
gdzie będziecie mieszkać w Rokietnicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, Ja mieszkam na osiedlu Kalinowym więc u nas jest ok ale a osiedlu obok zależy od pogody 🙂 jak pada to można ugrzęznąć po kolana 😁 na na wsi jak na wsi 🙂 🙂 🙂 jak się mieszka-> jest ok. a tak po za tym to moje życie toczy się gdzie indziej tu raczej tylko sypialiśmy 🙂najwięcej zwiedziłam chodząc na spacery z Jasiem a zaraz do pracy 🥴 miło będzie spotkać się na spacerku 🙂
gdzie będziecie mieszkać w Rokietnicy?

Witam, my bedziemy mieszkac na tym osiedlu obok gdzie mozna ugrzeznac po kolana 😜 wiec musze sie zaopatrzyc w dobre kalosze hehe. To jest blok na ulicy lipoowej taki niebieskawy, widze z balkonu osiedle kalinowe 🙂
Powodzenia w powrocie do pracy i do zobaczenia na spacerku, pewnie jakos w okolicach czerwca/lipca bo wtedy bedziemy sie ostatecznie wprowadzac. No i buziaczek dla Jasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Tak mnie naszło na wspominki z brzuszka... wkrótce mój szkrab kończy roczek... na dziś miałam wyznaczony termin porodu - rok temu 😉
Jejku, jak ten czas szybko płynie... 🙂
Piękne wspomnienia tutaj pozostały... heh, cały piękny okres ciaży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
co do lekarza to ja nie polecę swojego miałam z Lutyckiej Talikowskiego myślę że za bardzo na luzie podchodzi do tematu. I wydaje mi się, że gdyby podszedł poważniej ostatnich 2 miesięcy nie spędziłabym na Polnej na podtrzymaniu i nie urodziłabym w 36tc. Polecam natomiast lekarza z Polnej Drewsa-niestety wizyty tylko prywatne i b.drogie ok.300zł, no i ewentualnie doktora Płacza też prywatnie ale znacznie tańszy i specjalizuje się w wykryciu nieprawidłowości w ciąży. Miałam z nimi kontakt bo leżałam na Polnej którą pomimo złej opini w necie na prawdę oceniam bardzo wysoko, oddział położniczo ginekologiczny,porodowy i położniczy, i oddziały zajmujące się maluszkami w razie komplikacji również wspaniali ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Nieśmiałe hej,

dołączam do Poznania i poznańskich przyszłych mam. Wracam do Pozka jesienią, chciałabym wiedzieć co w naszym mieście piszczy 🙂

Jako, że padło pytanie o gina - moim polskim lekarzem prowadzącym ciążę jest Magdalena Konarska. Jestem z niej bardzo zadowolona mimo, że nie mogę chodzić na wizyty kontrolne tak często jak powinnam (mieszkam poza PL).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Jestem ciekawa czy porodówka na Polnej jest zamknięta i co z tą sepsą? Oświadczam, że Poznaniacy są podli w stosunku do kobiet ciężarnych, dziś zdarzyło mi się dwa razy, że panowie gnali jak na zawodach, żeby zdążyć do kasy w sklepie, zanim ja biedna się tam doturlam, mało co nie stratowano mnie wózkiem sklepowym 😞 Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka poznanianki ...
my juz zaliczylismy roczek jejku jak ten czas leci kochane jak macie jakiec pytania to piszc ja tu zagladam dosc czesto i was podczytuje jak cos to odpisze....

usg anatomiczne niby to jakie mozna zrobic usg 3d lub usg 4d a kazde nawet 2d jest anatomiczne no chyba ze twoj gin ma kijowy sprzet na ktorym malo co widzi wiec radze go od reki zmienic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemurek1 napisał(a):
Jestem ciekawa czy porodówka na Polnej jest zamknięta i co z tą sepsą? Oświadczam, że Poznaniacy są podli w stosunku do kobiet ciężarnych, dziś zdarzyło mi się dwa razy, że panowie gnali jak na zawodach, żeby zdążyć do kasy w sklepie, zanim ja biedna się tam doturlam, mało co nie stratowano mnie wózkiem sklepowym 😞 Masakra


kochana jeszcze nie raz sie o tym przekonasz ....a jak bedziesz z wozkiem to bedzie jeszcze gorzej.... ja nauczylam sie otwarcie komentowac takie fakty w tedy ludzie pala sie ze wstydu a ty masz nieziemska satysfakcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie kochane mam do sprzedania sporo ciuszkow po młodym od bodziakow do kurteczek i kombinezonow zimowych strojow gwiazdkowych i do chrztu ... ciuszki od rozmiaru 54 do 74 jak co to pisac podac maila wysle fotki lub mozemy sie umowic na ogladniecie i sobie wybierzecie.... mam juz z 5 kartonow i nie mam co z nimi zrobic jest tam sporo nowych choc bez metek i tylko maly je nosil czasem tylko raz mial na dupce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja też chce rodzić na Raszei nigdzie indziej ale mam jeszcze czas bo ja mam na początek grudnia 😜 niby wczoraj i dzisiaj darmowe usg w plazie ale wiedziałam ze jakiś haczyk musi być i był tak ze o 14:20 zadawali pytania jak ktoś odpowiedział dobrze miał darmowe usg ale nie w plazie tylko gdzieś trzeba na nie jechać byłam tam o 13 i nie chciało mi się czekać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam w Plazie wczoraj i też się nacięłam na usg. W sumie stoiska i informacje były fajne, ale było tak głośno, że połowy nie słyszałam co mówi do mnie dietetyk 😉 Fajny był widok tylu brzuszków w jednym miejscu, a jakie wzięcie miały restauracje na I piętrze he he. Pammmat masz lekarza z Raszei?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytam z ciekawości 🙂 dlaczego wybrałaś ten szpital. Ostatnio rozmawiałam z kobietką, która leżała ze mną w maju na patologii ciąży, niestety urodziła już miesiąc temu (miała termin na wrzesień), ale mały ma się dobrze. Opowiadała, że uratowali malucha urodzonego w 24 tc, ważył 700 gram, taka odrobinka. Ja mam wrażenie, że w tym szpitalu im zależy, mam do nich zaufanie, a Twojego doktorka kojarzę z wizyt lekarskich 🙂 Zawsze miał kilka ciepłych słów i uśmiech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz moja siostra tam rodziła rok temu 🙂
Mam tam lekarza no wiem jest super Feliksik 🙂
ja też leżałam na patologi 5 tygodni temu bo miałam plamienia i leżałam na obserwacji..
dzisiaj właśnie tam jadę bo mam połówkowe badania u mojego gina już się nie mogę doczekać wizyty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...