Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 😁
ale ze mnie poznanianka jak z koziej dupy traba bo ja nawet nie miałam pojecia ze wczoraj jest mecz 😠
a szalik lecha mam w domu i piwo uwielbiam hahaaha 😁 😁
ale mam dzis humor dobry mimo ze spalam moze z3 godz czuje sie swietnie po prostu wszysko mnie boli cholera jasna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DLACZEGO??


BO DZIŚ(12.05.2010r.) O 14:14 DOSTAŁAM PIERWSZE KOPNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Ostatnio Was zaniedbałam ale jakoś nie miałam czasu na nic. Ciągle latam i załatwim ślub i inne pierdzioszki.
U Nas wszystko ok 🙂 Mały zdrowy i rośnie jak na drożdżach. Ma juz 8050 kg wiec juz ręce opadaja :/
No ale to 8.050 kg szczęścia 😁
Dziekujemy za komentarzyki do foci na NK 🙂
Postaram się zaglądać cześciej jak dam rade 🙂

Madziu gratuluje pierwszych ruchów 😁 To świetne uczucie 😁 Buziorki dla Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka, mam nadzieję, że czujesz się lepiej?

Madzia, gratuluję i aż zazdroszczę... to jest piękne!!!

Klaudia ooo to Fifi naprawdę duży 🙂 ale to dobrze! najważniejsze że zdrowy! a jak tam przygotowania? kiecka już jest? 🙂

a my z Szymkiem mega zakatarzeni... bylismy u lekarza, podobno nic nam nie jest prócz kaszlu... no zobaczymy, bo mały kaszle, szczególnie w nocy ale pan doktor stwierdził że to katarek mu spływa bo płucka ma czyściutkie no i temp. nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety 🙂 to jest cudowne 🙂 tylko jedno mnie męczy... mam wrażenie, że nie jedna istotka mnie kopie ale dwie... 🤪 i nie wiem co dalej... 🤨 jeśli jest dwójka to oby zdrowe były 🙂 ja się z mężem nie obrazimy 😜


Kajtucha!! ZDRÓWKA!!! 😘

Klaudia, Daria ma 8,5 miesiąca skończone i waż 7500 😜 więc powodzenia!! 😉


Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kajtucha kiecucha juz jest 🙂 Teraz sie przerabia ciutek bo przyszła deczko za duża i dalam zmniejszyc 🙂
Duzo zdrówka dla Was !
co do wagi Filipka to fakt jest duży no ale 4500 przy porodzie robi swoje 🙂 W kazdym gazie jest co nosić 😁 Dorze ze jest zdrowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Jak fajnie że Maluszki rosną i mają się dobrze 🙂
Wiecie... właśnie tych ruchów Małej brakuje mi najbardziej. Uczucie niesamowite - którego nie zapomnę do końca życia 🙃
A u nas nadal "drzwi otwarte" goście za gośćmi i dlatego nie mam czasu oststnio tu zaglądać... ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie szafkę dokupić maludzie bo już po mału nie mam gdzie tych prezentów kłaść... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
Hej Kobiety 🙂 to jest cudowne 🙂 tylko jedno mnie męczy... mam wrażenie, że nie jedna istotka mnie kopie ale dwie... 🤪 i nie wiem co dalej... 🤨 jeśli jest dwójka to oby zdrowe były 🙂 ja się z mężem nie obrazimy 😜


Kajtucha!! ZDRÓWKA!!! 😘

Klaudia, Daria ma 8,5 miesiąca skończone i waż 7500 😜 więc powodzenia!! 😉


Miłego dnia 🙂


Pozwoliłam sobie wtrącić słowo 😜Moja Małgosia ma troszkę ponad 4 miesiące i już ma 7200 🤪to ile ona będzie ważyć w 8 miesiącu 😞
Dodam że nie jest grubaskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po 5 miesiącu Bobaski mniej przybierają 😉 bo zaczynają spalać to co jedzą 😉 ćwiczą, gaworzą, krzyczą 😉

A Daria ważyła 3260g jak się urodziła 🙂 a waga urodzeniowa powinna być podwojona w 5 miesiącu życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie słychać nic o powodzi w poznaniu to w takim razie co tu takie spustoszenie zapanowalo? nawet milka milczy... rodzi???

u nas już troszkę zdrowiej 🙂 ale katar nas ciągle męczy choć już w duuuużo mniejszym stopniu...
tylko dziś misiek ma dzień marudy i nie dość że od 7 rano do 15.30 spał 40 minut i to na dwa razy, to do tego marudzi na maksa i wystarczy że tylko zniknę z oczu to od razu ryyyyk... ratunku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka chyba jeszcze nie rodzi... ale już może :P ciąża donoszona już chyba...

A ja ostatnio nie mam weny, sił i czasu nawet za bardzo... Daria ma kolejny skok rozwojowy... fakt, że wiele się nauczyła, ale ja już czasami wysiadam, bo przez tą pogodę dzień w dzień mam migrenę wieczorami...

A teraz uciekam... może pójdzie dziś łaskawie wcześniej spać... A apetyt ostatnio ma jak mały smok... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski
nie nie rodze jak sie cos zacznie napize zaraz Madzi na gg
ale juz bym chciala
bylam u lekarza mowil ze wszystko jest ok szyjka gotowa mały tez juz na samym dole i wazyl go ma 3800 Magda mowi ze moze byc inna waga niz obliczył mam taka nadzieje bo ma jeszcze troszke czasu a teraz najwiecej rosnie a rodzic znowu takiego klocka to masakra . ta mała mi chyba peknie hahahhahahahaa



a to moj malenki brzusio 😁 😁 😁 😁 😁


[URL=http://img208.imageshack.us/i/k0012.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2292/k0012.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka jaki fajny brzusio 🙂 aż mi się znowu takiego chce... ale nie moge... buuuu
no jeszcze parę dni i 37 tydzień więc możesz już zacząć rodzić bo ciąża donoszona będzie 🙂
Madziu mój smok też chyba przechodzi skok rozwojowy... zaczął wrzeszczeć w niebogłosy i kurde jak ciężko go uśpić... wczoraj 3 godziny się męczyłam żeby położyć dziada...
Milka, na sali w szpitalu miałam laskę chudą jak szpak a urodziła chłopa 4500g!!! bez nacięcia!!! dasz radę kochana! dasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
U Nas wszystko dobrze 🙂 Jakos się kula. Do slubu coraz blizej i latania tyle ze szok 😞 Juz nie mam sily. Kiecka juz przerobiona aby tylko koszula dla Męza zostala.
Co do wagi to ja urodziłam chlopa 4500 a po odessaniu mial 4070 i tez jestem chuda i przytylam w ciązy 20 kg ale to wcale nie jest wyznacznik tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 😉
U nas w porządku i bez zmian. Małego kolki nie opuszczają mimo juz chyba zażycia wszystkich specyfików, no i nadal nie chce spać. A jak mi się uda go cudem w ciągu dnia uśpić to zdąże raptem wejść na nk i już się budzi... 😠
Jak czytam jak inne dzieciaszki śpią to ryczeć mi się chce dlaczego mój nie. Czy mi przez mieszkanie jakaś żyła wodna idzie czy co? Jak jesteśmy u dziadków to śpi, a w naszym mieszkanku nie. Brakuje mi jakiejkolwiek innej osoby w domu. Mąz wraca z pracy wieczorem i pomaga jedynie przy kąpaniu. Ale usypianie niestety tylko mi wychodzi. Przy męzu Mały wyje, dopiero wtulony w cyce się uspokaja i zasypia. Nawet Was nie pytam czy Wasze dzieci zasypiają same połozone do łóżeczka, bo pewnie mnie dobijecie kompletnie. Ja mojego nosze, tulę, spiewam przez 2-3 godziny zanim łaskawie zaśnie. Najczęściej dopiero o 22.00 - by i tak budzić się równo co 2 godziny. A od 4 już nie śpi i fika i gada i mamrocze... Udaje nam się go przeciągnąc u nas w łóżku do 5.00, ale dłużej ni diaska. Kolejny jego sen to tak ok.10 i 14 - spi po godzince, nie dłużej. I od 15 do 22 znowu rządzi... Taki oto egzemplarz mi się trafił. 🙂
Ale poza tym, że absorbuje cały mój czas to jest super. Cieszy się na nasz widok, uśmiecha, piszczy, 'rozmawia' z nami... no i rośnie jak na drożdżac. Hehe,ja z Was najwięcej przytyłam w ciąży i teraz mam największe dziecko. Adi w miniony czwartek czyli mając równe 2 miesiące ważył 6660g i mierzył 62cm. Przy wyjściu ze szpitala miał 3550g i 54cm. Więc wierzcie mi, że ręce odpadają. Karmię tylko cyckiem. Ostatnio się unormowało i je co 2-2.5 godziny przez max 10minut. Wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło? Że dzień przy takim małym szkrabie tak szybko mija.
W ciągu dnia mam wygospodarowane jakieś 3 godzinki dla siebie-tzn jak Adi śpi lub bawi się na macie lub karuzelą. Ale wówczas to ogarniam chatkę, piorę, prasuję i najwyżej zerknę w gazetę lub tv. Pozostały czas spędzam z Małym. I chyba już go tak rozbestwiłam,że jak mu znikam z oczu lub nie zwracam na niego uwagi to jest foch i marudzenie. Chyba rośnie mi mała przylepa. 😉 Przez te kolki mi go ciągle żal i go tak lelam, aż się paskud chyba przyzwyczaił...
Najlepszy czas jest, gdy jedziemy do rodziców. Wówczas mi tylko dziecko przynoszą do karmienia i zabierają. Cudny to czas... hehe... odpoczynku od płaczu 🙂
Tyle u mnie. Postaram się zaglądać regularnie, ale niestety obiecać nie mogę.

Klaudia, ale Ci zazdroszczę ślubu... taki piękny dzień przed Tobą...
Madzia, jej - już czujesz dzidzkę. Ale ten czas leci. Gratuluję. Dopiero ja przeżywałam pierwsze ruchy, a tu już noszę prawie 7kg smyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi to w ciąży osiągnęłam 84,4kg.
Przed ciążą 62kg.
Dzisiejsza waga 67,5kg.
I gdybym nie wcinała na okrągło to pewnie nic już by z nadwyżki nie było, a tak jeszcze te 5kg wisi... 😁 Ale nie jest źle. Myślałam, że gorzej będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za życzenia

tobie Madziu i pozostałym mamusiom życzę wszystkiego dobrego przede wszystkich aby wasze dzieci chowały sie znakomicie a przyszłym mamusiom aby poród przeszedł bez problemów i aby dzieci urodziły sie silne i zdrowe


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Karka wlasnie sobie czytałam jakie masz przeboje z małym nie bede cie załamywac ja miłam tak samo z synem do półtora roku ciagle mi wył i wył .jak urodziłam córke to az się bałam że też tak będzie ale przesypiała cała noc i w dzień tez była grzeczna jak nie obudził jej ten mój zbój do 10 lat miał takie ADHD ze się w głowie nie mieści ...mam nadzieje ze teraz jak urodze nie bedzie grzeczny z córka hahaha bo jak za synem to bedziemy dwie co zwarjuja

pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka, jakbyś pisała o moim Szymku, z tym że on noce przesypiał... Kolki ustąpiły jak miał 3,5 miesiąca a zasypianie unormowało się nagle na kilka dni zanim skończył 3 miesiące i teraz zasypia między 20-21 bliżej 21, no czasami mu się zdarzy szaleć do 22 ale to zależy ile śpi w ciągu dnia.
Zobaczysz kochana, dasz radę i wszystko się unormuje!

a tu moje "gadające" maleństwo http://www.youtube.com/watch?v=NDulmqRmlI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki 😉
A co tu tak cichutko?? nawet Emilkę wywiało 🤪 😉
U nas wszystko dobrze 😉tylko ostatnio pogoda za ładna była, żeby przy kompie siedzieć 😁
Daria już śpi a ja idę w jej ślady, bo jakiś śpioch mi się włączył ostatnio 😉 😜

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!! 😘

p.s. zaczyna mi być widać brzuszek 🙃 🙃 http://www.photoblog.pl/opotworkuinietylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki

u mnie w miare oki tylko nogi stopy mam jak swinka pigi hahahahan normalniemam noge 37 r ale teraz cholera to 39 nie moge wcisnac szlka mnie trafia mam tak spucniete syry
bylam rano u lekarza ale jak zobaczylam ile tych ciezarówek tam siedzie wsiadlam w autobus i wrocilam do domu 🤨 jutro bede musiala pojechac wczesniej a to kawalek jest 😮
moze juz mi powie lekarz ze rozwarcie hahaha jest i moge rodzic bo te ost tyg sa okropne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...