Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tinka , nie masz się co denerwować , bo oni zawsze jeżdżą w kratkę 🤨 też ostatnio się naczekałam a łaskawie zadzwonić nie mogą 😠 a w końcu po to podaj się nr kom.
u mnie też sypie śnieg , i tak myślę czy po córcię nie pójść z sankami 😉 na pewno by się ucieszyła 🙂
ale za to się dziś bardziej wyspałam 🙂 obudziłam się może z 5 razy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z tymi kurierami to tak jest... jak czekasz to ich nie ma a jak masz cos do zalatwienia to wtedy co rusz cos...
hehe daga nie nie rodze choc sama juz myslalam ze to juz... mam tylko dziwne uczucie jakby maly raz byl strasznie nisko bo czuje bol jak sie nachyle albo nieraz znow jakby mi głowke wkladal miedzy zebra... 😮

a łózeczko przesliczne ja mam zwykle łozeczko jak je rozloze 😮to dodam fote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga a pytalas co robie na obiad 🙂 dzis pierogi ruskie 😁 😁
moj uwielbiaaaa łazanki i chcialby zebym to co 2 dzien robila ale ja nie zbyt przepadam 😁
a jutro bede sie uczyc robic gołąbki 😁 1 raz bede robic nigdy nie robilam i zobaczymy jak wyjda 😮
na szczescie mama mi ma pokazac jak sparzyc kapuche bo farsz to latwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki... wracam powoli do życia i do myślenia o przygotowaniach i codziennych obowiązkach 🙂
No i jak zawsze nic nie idzie zgodnie z planem :/
Znajomy który obiecał mi położyć wczoraj fototapetę w pokoju Mikołaja, dziś mnie uświadomił że jakos w tym tygodniu będzie :/ no ale pomyślałam sobie - to nic, dziś przywożą mi łóżeczko do sypialni ( znajomy stolarz zrobił mi coś w stylu baby bay)... ale też się okazało że jednak nie dzisiaj... więc dalej nie mogę ogarniać ani sypialni, ani pokoju Młodego :/
Postanowiłam więc zabrać się za prasowanie, spakować torbę do szpitala i zrobić jakiś obiadek.... zmykam więc życząc wszystkim miłego dzionka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
Hej kobietki... wracam powoli do życia i do myślenia o przygotowaniach i codziennych obowiązkach 🙂
No i jak zawsze nic nie idzie zgodnie z planem :/
Znajomy który obiecał mi położyć wczoraj fototapetę w pokoju Mikołaja, dziś mnie uświadomił że jakos w tym tygodniu będzie :/ no ale pomyślałam sobie - to nic, dziś przywożą mi łóżeczko do sypialni ( znajomy stolarz zrobił mi coś w stylu baby bay)... ale też się okazało że jednak nie dzisiaj... więc dalej nie mogę ogarniać ani sypialni, ani pokoju Młodego :/
Postanowiłam więc zabrać się za prasowanie, spakować torbę do szpitala i zrobić jakiś obiadek.... zmykam więc życząc wszystkim miłego dzionka :*


znam to.Kazda z nas chcialaby juz miec wszystko gotowe najlepiej na przyjscie maluszka 😉
no ale na dnich bedziesz miala wszystko gotowe,to jedynie ten plus: 🙂
A torbe pakuj pakuj bo roznie to bywa... 😉
Milego dzionka! i wpadnij jeszcze dzis 😉 tak smutno na tym forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wyciągnęłam spod schodów przewijak po córci 🙂 zakurzony jak 150 😁
i muszę kupić osłonkę na Niego bo coś na rogu materiał trochę puścił a nie jest zły 🙂
Mały mi się coś rozpycha 🙂 aż brzusio podskakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie Aniu,ze skoro masz to po co kupowac nowy. Oslonka wystarczy 😉
Mialam zamiar kupic wanienke ale znalazlam niebieska bo siostrzencu w b.dobrym stanie wiec sie ucieszylam 😉 kupilam tylko gabko-wkladke do niej 😉

Moja malutka to skacze razem z moja pipka haha;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
mi to sie podoba bo jest 3 pietrowe 🙂 wiec jest bardzo przydatne 🙂 hehe mala szaleje u mnie moj maly teraz tez spokojny


musisz go poruszyc;p haha od kad poruszyłam moja Julcie to teraz wariuje od 30 m 😉
a ja tez mam wlasnie 3 poziomowe,jak dziecko jest wieksze.Super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
no pewnie Aniu,ze skoro masz to po co kupowac nowy. Oslonka wystarczy 😉
Mialam zamiar kupic wanienke ale znalazlam niebieska bo siostrzencu w b.dobrym stanie wiec sie ucieszylam 😉 kupilam tylko gabko-wkladke do niej 😉

Moja malutka to skacze razem z moja pipka haha;D


główką Cię nokautuje ? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski.. 😁 U mnie śniegu jest że hoho, ale pomału już znika 😁
Jutro do doktorka więc w nocy spać nie bedę mogła... 😁 😁 Dziś mnie nic nie boli 😮 Aż dziwnie, i malutkiego mało co czuć.. 🤨 Aż dziwnie.... 🤢 Może śpi..jak przez jakieś 2-3 godziny nic nie bedę czuć to się zgłoszę do lekarza... 🤨 🤢 🤢

A co do łóżeczka to już mi przysłali ale jeszcze nie rozkładamy bo trzeba trochę meble poprzestawiać i jakoś się nie chce 😁 A zresztą po co ma się kurzyć...chyba dopiero bede mojemu kazała rozpakować i złożyć jak w szpitalu bedę... 🙂
A moje łóżeczko jest dokładnie takie : 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritae mamy takie same same łóżeczka , moja córcia wybrała tylko inny obrazek na przedzie - misiu na chmurce 🙂 moje już rozłożone stoi i się wietrzy 🙂
a ciuszki macie już wszystkie poprane? 😮 kurcze chyba też będę musiała się za to zabrać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...