Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
to ty dwie torby masz?


Toreb u mnie gdzieś kupa leży tylko były przekładane z miejsca na miejsce i nie wiem jużpoprostu gdzie one są. Ale chyba były do garażu wyniesione to nie wiem..a do torby mam już wszystko naszykowane tylko trzeba ją znaleźć i schować... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Ja to szlafrok biore....cienki...bo nie ma co grubego brać..nie dość że dużo miejsca zajmuje to i tak bym go nie nosiała bo za gorąco... 🙂
ja z ktora bym kobieta bym nie gadala to mowily ze w sumie to przeszkadzalo tylko najlepij bluze miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
ja mam taka jedna duzaa pojemna torbe 😉 spakowalam moje rzeczy i malutkiej.
a co do szlafroka to wezme do reklamowki,bo szkoda miejsca w torbie.
ja w domu szlafrok mam takze jak cos to mi moj dowiezie 🙂 i tak codziennie bedzie przeciez u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Ja to szlafrok biore....cienki...bo nie ma co grubego brać..nie dość że dużo miejsca zajmuje to i tak bym go nie nosiała bo za gorąco... 🙂
ja z ktora bym kobieta bym nie gadala to mowily ze w sumie to przeszkadzalo tylko najlepij bluze miec


Ja to osobiście wolę szlafrok.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
Ja to szlafrok biore....cienki...bo nie ma co grubego brać..nie dość że dużo miejsca zajmuje to i tak bym go nie nosiała bo za gorąco... 🙂
ja z ktora bym kobieta bym nie gadala to mowily ze w sumie to przeszkadzalo tylko najlepij bluze miec


Ja to osobiście wolę szlafrok.. 😁
no wlasnie wg uznania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak to pracowal od 7 do 19. do 15 na umowe a od 15 do 19 na czarno dorabial i co tydzien mu placil za to 🙂 ale teraz nie maja roboty i tylko do 15 robia... 😞 i prawdopodobnie 2 tyg wolnego beda miec... 😞 nie to ze sie nie ciesze ale wyplata mniejsza bedzie.. a tu swieta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu ja mam dosłownie tak samo..! Tylko że ja wyglądam i tylko patrze czy samochód jest bo mój to nawet do domu potrafi nie zachodzić.. 😮 Dopiero patrzyłam samochód stoi, to napisałam mu esa o tych torbach a on mi odp że nie ma teraz czasu że w lesie jest...a tu szok....przecież dopiero był. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...