Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
tylko pozazdroscic Wam tych przespanych nocek 😉


Kochana jeszcze troszkę , dzidzia będzie spała w swoim łóżeczku i się wyśpisz 🙂


taa szczegolnie jak mnie bedzie budzic po nocach hehe;p


człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja 🙂
powiem Ci , że już 4 godziny snu bez przerwy cieszyło mnie tak jakbym w totka wygrała 😁
a całej przespanej nocy , nie wspomnę 😁 -pierwsza jak mała miała 2,5roku 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga zarazilas mnie... 😮
dzis ja jestem najczestszym gosciem toalety... 😞 😞
ale tylko biegunka a na wymioty to tylko mnie bierze ale nie wymiotuje 😞 moj mowi ze jest grypa jelitowa wiec musze uwazac zeby sie nie odwodnic 😞 😞
a do tego dziasla mi napuchly i wygladam jak swinka od tego glowa boli... domowe sposoby przestaly dzialac... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczynam wymiękać po tym chodzeniu na długie dystanse 😮 😁
zwłaszcza jak tak śnieży 😮 😁
nie wiem jak u Was ale u mnie to już ponad pół metra śniegu jest 🤪
chodniki prawie nie odśnieżane - po 20cm śniegu zalega 🤪
jeszcze trochę i nie wiem jak dam radę odbierać Maję z przedszkola 😮
chyba będę trochę wykorzystywać rodzinkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim
Ja od wczoraj wymiotuję 😞 więc może być coś na rzeczy z tą grypą jelitową...
Ogólnie jestem strasznie zmęczona i ciężko mi się poruszać a tu święta za pasem, na szczęście prezenty mam już kupione i nie muszę biegać po sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu jeśli masz okazję to wykorzystuj rodzinkę póki możesz.. 😁
U nas jeszcze zakupy świąteczne - prezenty - przed nami..A największym problemem dla mnie jest mój K...
A co do biegunki i wymiotów to wczoraj coś mnie na wymioty brało..ale nic z tego. A biegunki na szczęście nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może tak z 2 razy w tygodniu jest szansa , żeby małą odebrał kto inny niż ja 🙂 ale dobre i to 🙂
a co do prezentów to już połowę mam , pomysły są 🙂
największy problem mam z córcią - nie wiem co Jej kupić 🙂
i coś mnie brzusio zaczyna pobolewać - na samym dole , chyba synuś się zsuwa coraz niżej , bo to taki nieprzyjemny ból 😮 ale jeszcze troszkę 🙂
ciekawa jestem ile z nas urodzi w grudniu 😁
jak myślicie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, chciałam do was zajrzeć jak byłam na zajęciach.. udało mi się z koma zalogować a później mi zasięg zginął i pupa 😞 plus to jakaś ściema się robi 😞 trzeba będzie pomyśleć o zmianie operatora hah w moim przypadku jeszcze długo się mogę zastanawiać bo mi 15 doładowań zostało w tym bagnie 😠
No mój synuś daje od czasu do czasu o sobie znać, słoneczko maleńkie.
Jutro rano mam wizytę, mam nadzieję że powie mi kiedy planuje rozwiązanie.. jak mi nie powie to chyba ukatrupię doktorka 🙃 😮 Bo do 15 na bank nie wytrwam, a teraz święta się zbliżają i w ogóle no wolę wiedzieć na czym stoję, a nie pójdę jak mi wody odejdą i wtedy np go nie będzie 😠 i dupa by była 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Hello, chciałam do was zajrzeć jak byłam na zajęciach.. udało mi się z koma zalogować a później mi zasięg zginął i pupa 😞 plus to jakaś ściema się robi 😞 trzeba będzie pomyśleć o zmianie operatora hah w moim przypadku jeszcze długo się mogę zastanawiać bo mi 15 doładowań zostało w tym bagnie 😠
No mój synuś daje od czasu do czasu o sobie znać, słoneczko maleńkie.
Jutro rano mam wizytę, mam nadzieję że powie mi kiedy planuje rozwiązanie.. jak mi nie powie to chyba ukatrupię doktorka 🙃 😮 Bo do 15 na bank nie wytrwam, a teraz święta się zbliżają i w ogóle no wolę wiedzieć na czym stoję, a nie pójdę jak mi wody odejdą i wtedy np go nie będzie 😠 i dupa by była 😠 😮

To przyciśnij doktorka 😁 ciekawe czy ustali dokładną datę 🙂 czy tylko w przybliżeniu poda termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...