Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
ania a co dokladnie robilas?? ☺️ bo ja jedno s tez zaczelam stosowac od wczoraj 😁 postanowilam ze zaczniemy sie seksic 😁 😁 troszke juz wole lezec w szpitalu na swieta niz sie meczyc 😉 bo z dnia na dzien coraz ciezej 😞


pytanie tylko na kiedy masz rodzić czy wg miesiączki czy usg 😁 😁
bo jak pisałaś z usg to 3 x s , teraz nic Ci nie da 😁
lekarz mowi ze wg miesiaczki czyli 7 styczen a wg usg to juz wogole luty wiec masakra krotko mowiac...


😁 😁 😁czyli możesz się wstrzeliwać 😁 😁 😁 a Ty myślisz , że na kiedy możesz mieć termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
mnie przez moje objawy az sie nawet seksic nie chce.
powiem ci ze tez zbytnio nie mam... sam brzuchol duzy odpycha mnie... a jak sie maly zacznie ruszac to wogole koniec... 😮 🤢 ale jak mi moj jakis fajny masazyk fundnie to sie skusze 😁


mi też się ostatnio jakoś nie chce ☺️ 🙂 a po wczoraj ☺️zaczął mnie łapać skurcz 😁
no ja tez miewalam tak wiec na jakis czas musielismy przestac bo juz sie wystraszylismy ☺️ a teraz to juz sobie mysle ze co tam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
ania a co dokladnie robilas?? ☺️ bo ja jedno s tez zaczelam stosowac od wczoraj 😁 postanowilam ze zaczniemy sie seksic 😁 😁 troszke juz wole lezec w szpitalu na swieta niz sie meczyc 😉 bo z dnia na dzien coraz ciezej 😞


pytanie tylko na kiedy masz rodzić czy wg miesiączki czy usg 😁 😁
bo jak pisałaś z usg to 3 x s , teraz nic Ci nie da 😁
lekarz mowi ze wg miesiaczki czyli 7 styczen a wg usg to juz wogole luty wiec masakra krotko mowiac...


😁 😁 😁czyli możesz się wstrzeliwać 😁 😁 😁 a Ty myślisz , że na kiedy możesz mieć termin?
wg moich obliczen to 20-25 styczen 😁 😁 wiec kupa kupa czasu przedemna 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
ania a co dokladnie robilas?? ☺️ bo ja jedno s tez zaczelam stosowac od wczoraj 😁 postanowilam ze zaczniemy sie seksic 😁 😁 troszke juz wole lezec w szpitalu na swieta niz sie meczyc 😉 bo z dnia na dzien coraz ciezej 😞


pytanie tylko na kiedy masz rodzić czy wg miesiączki czy usg 😁 😁
bo jak pisałaś z usg to 3 x s , teraz nic Ci nie da 😁
lekarz mowi ze wg miesiaczki czyli 7 styczen a wg usg to juz wogole luty wiec masakra krotko mowiac...


😁 😁 😁czyli możesz się wstrzeliwać 😁 😁 😁 a Ty myślisz , że na kiedy możesz mieć termin?
wg moich obliczen to 20-25 styczen 😁 😁 wiec kupa kupa czasu przedemna 😁 😁


To kochana czekamy razem 😁
jeszcze się nie rozpakowywuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
ania a co dokladnie robilas?? ☺️ bo ja jedno s tez zaczelam stosowac od wczoraj 😁 postanowilam ze zaczniemy sie seksic 😁 😁 troszke juz wole lezec w szpitalu na swieta niz sie meczyc 😉 bo z dnia na dzien coraz ciezej 😞


pytanie tylko na kiedy masz rodzić czy wg miesiączki czy usg 😁 😁
bo jak pisałaś z usg to 3 x s , teraz nic Ci nie da 😁
lekarz mowi ze wg miesiaczki czyli 7 styczen a wg usg to juz wogole luty wiec masakra krotko mowiac...


😁 😁 😁czyli możesz się wstrzeliwać 😁 😁 😁 a Ty myślisz , że na kiedy możesz mieć termin?
wg moich obliczen to 20-25 styczen 😁 😁 wiec kupa kupa czasu przedemna 😁 😁


To kochana czekamy razem 😁
jeszcze się nie rozpakowywuj 😁
no niestety to nie ja tym dyryguje 😁 😁 chcialabym juz urodzic ale dla dobra malego niech tam siedzi 😁 jakos sie dokulam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha dobry tekst 😁 😁 😁 no cos w tym jest 😁 😁ja dzis bylam u kuzynki ktora jest w 18 tygodniu ciazy i przytyla 2 kg narazie ale co najlepsze przy wzroscie 165 wazy 40,5 kg 🤪 😮 wyobrazacie sobie?? t 😮 ja jak w ciazy nie bylam wazylam 45 a teraz 58 😮 moj tata mowi ze ona sie rozpadnie przy porodzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hahaha dobry tekst 😁 😁 😁 no cos w tym jest 😁 😁ja dzis bylam u kuzynki ktora jest w 18 tygodniu ciazy i przytyla 2 kg narazie ale co najlepsze przy wzroscie 165 wazy 40,5 kg 🤪 😮 wyobrazacie sobie?? t 😮 ja jak w ciazy nie bylam wazylam 45 a teraz 58 😮 moj tata mowi ze ona sie rozpadnie przy porodzie 😁 😁


u nas by ja na bank poslali do specjalisty-dieteyka, bo ma za male bmi. Ja mam 164 i wazylam 48 i juz mnie chciala slac, ale przytylam 0.4 😁 i dobilam wymaganego bmi i sie obeszlo bez dietetykow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pomysle o tych wszystkich specyfikach moze jak sie znow zacznie robic po terminie, zeby za dlugo nie czekac, bo i tak jak nie wyjdzie, to skonczy sie wywolywaniem. Do tego czasu cieprliwie czekam, dam malemu szanse, zeby sam zadecydowal kiedy jest gotowy i kiedy sie chce z nami przywitac 🙂 Fizycznie moze nie za latwo, ale wytrzymalam 8 m-cy, to wytrzymam i te 4 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia nic nam nie zostalo tylko sie kulac a powiem szczeze ciezko jest to fakt ale lepiej teraz sie meczyc niz jakby dziecko mialo sie przedwczesnie urodzic i mialo problemy z plucami czy czyms innym... 🤨

dziewczyny a wy nie miewacie czasem rozstepow? ja sie smaruje codziennie i nadal nowe wychodza 😞 i przez to po kapieli mega dola lapie bo czuje sie strasznie nie atrakcyjna... 😞 😞 😮 i wogole znam zdanie mojego na temat rozstepow i jak mam sie przed nim rozebrac to jestem chora... odwracam sie plecami albo wychodze do lazienki... 😞 😞 😮 a przeciez przy dotyku tez idzie je wyczuc i to jest tez nie mile...
przejrzalam juz parenascie stron na temat kremow po ktorych rozstepy bledna ale nie wiem ktory najlepszy a znow wydac 150 zl na cos co nie da skutku to szkoda...
😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie michasiu - najwazniejsza jest dzidzia, a my mamusie damy sobie jakos rade. Juz i tak niedlugo.

Co do rozstepow, to ja smarowalam bio oil przy Oskarze, codziennie i dokladnie (tak mi sie wydawalo 😜) i na przodzie nie mam nic a nic. Ale jak mialam brzuch to wzrokiem najwyrazniej nie we wszystkie miejsca docieralam 😜 i zrobily mi sie rozstepy (a nawet nie wiem kiedy) na boku, tam gdzie sie zacznaja kosci biodrowe/miednicy - tam mi sie najbardziej rozciagal, bo nisko nosilam tez. Teraz wlasnie nie wiem czy mi sie nowe zrobily czy nie, ale musze przyznac, ze bardzo nieregularnie smaruje 🤨 Jak patrze w lustrze czasem , to wydaje mi sie, ze nie mam nowych, ale moge sie ogromnie mylic - to sie okaze po porodzie. A co do tych, co mi wyszly za pierwszym razem, to one wyjasnialy i nie byly wcale tak widoczne. Nie wiem od czego to jest uzaleznione albo czym uwarunkowane. Ale kochana nie przejmuj sie naprawde. One naprawde z czasem wyjasnieja i staja sie mniej widoczne. Staraj sie nimi nie dolowac, naprawde jest Ci to nieporzebne. A co do Twojego, to on na pewno tez inaczej bedzie na to parzal. Moze porozmawiaj z nim szczerze na ten temat? Moze sie okazac, ze on w ogole nie postrzega tego tak, jak kiedys? Nie smuc sie i nie doluj kochana, naprawde 😞 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny...ja się dziś sama bede mordować i będe siedziała tak długo przed komputerem że aż same oczy bedą mi się zamykały..Torbę do szpitala uzupełniłam już do końca.
Dziś mnie złapały odruchy wymiotne i myślałam że zwymiotuję... 🤢 A teraz właśnie przeczytałam to co napisałyście o objawach wczesnego porodu. Ale mam nadzieje żę to nie to bo ja chciała bym bardzo wytrzymać do nowego roku.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Pisałam wczoraj, ale mi się kasował tekst i się zdenerwowałam i wyłączyłam internet.
Daguza ty to spokojnie tam, tzn nie denerwuj się aby bo faktycznie ty to bardziej grudniówka niż styczniówka więc no stress 😉
Michasia, nie przejmuj się rozstępami kiedyś zrobią się jaśniejsze i mniej widoczne tak jak pisała Ci już Madzia, więc też spokojnie mi tam 😉
Ogólnie to z tych objawów co pisała Ania to parę mam ale to nic jeszcze nie świadczy, więc się nie przejmuje.
Nockę miałam troszeczkę bez senną, niuńka marudziła, mężuś się przeziębił i z facetami jest jak z dziećmi więc miałam dwójkę 😜 + synio w brzusiu 😁 heh jak już chciałam usnąć łapał czkawkę i wtedy ja nie umiem zasnąć tylko razem z nim się męczę hehe
Ale się rozpisałam z rana 🙃 no ok idę dokończyć śniadanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...