Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u mnie juz czuc swieta 😁 😁 naszla mnie ochota i pojechalismy do sklepu kupilam sobie pomarancze 😁 😁 i pachnie jak na swieta 😁 😁 jak ja dzis nie zwymiotuje to bedzie cos taka mieszanke robie 😁 😁 😁 pomarancze, pianki slodkie i makowiec a dotego slodka czekolada 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Wydzierać się to nic...gorzej by było jak byśmy się wszystkie na jeden szpital rzuciły i wszystkie na raz zaczeły rodzić i miejsc na porodówce by zabrakło.. 🙂
nooo ale jaja by byly 😁 😁 😁 zadna czasem nie wybiera sie do szpitala do nowej soli rodzic?? bo bym z checia potowarzyszyla 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
smaki jak na dziewczynke Michasiu.Ja zjadlam cala milke jogurtowa,chipsy i czekam az maz odgrzeje pizze na kolacje 😉 a w tym czasie tez zjem pomaranczka;p
moze lekarz sie pomylil :P fajnie by bylo 😁 😁 i bym nazwala coreczke JULIA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hehe mi to sie jeszcze EMILIA podoba ale moj sie zgodzil tylko na julie 🙂 sliczne imie 😁

moj sie smieje ze chyba w ciazy jestem bo zagryzam slodkie kwasnym 😁 😁 a go az mdli jak na mnie patrzy 😁 😁



haha;p mnie to samo mowia ciagle.Albo ,ze sie grochu najadlam,ze mi tak brzuszek wysadzilo;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...