Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no ja kupilam sobie plaszcz wiekszy i teraz jest za maly pozyczylam od siostry mojego drugi plaszcz i moze jeszcze z tydzien w nim pochodze.. ona chodzila w nim do konca ciazy a mi jeszcze miesiac zostal a tu juz za maly 😞

kacperek caly dzien daje o sobie znak 😁 wypina sie i chowa 🙂 a mnie juz zaczelo konkretnie lamac bo nie mam sil wstac z lozka... 😞

MARGERITKA fajnie nazwalas psinke 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michasiu i nie żałuje że go tak nazwałam bo to imię poprostu do niego pasuje.. 😁

No jest problem w zimę z tymi kurtkami i ogólnie....bo w lato czy jak jest ciepło to zwykły top i spodenki wystarczą, a teraz kombinuj... 😁

Mój Synuś właśnie daje o sobie znać... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj znajomy nazwal psa BAŁWAN 😁 😁 i tak samo mowi ze to jest imie dla niego 😁 😁 moj pies zwie sie PUSIA ale tak mowi do niej tylko tesciowa ja jakos nie moge zapamietac, ja to wolam na nia FUTRZAK lub MALA 😁 😁 wogole moja mama jeszcze inaczej na nia wola i ona na wszystko reaguje 😁 😁

ale lenia zalapalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wszyscy wołają do niego GIZMO, GIZMUŚ, GIZMUSI...a ojciec mój woła na niego KAPUSTA...a najlepsze jest to że on reaguje bo się tak przyzwyczaił... 😁 A wygodna psina że to aż strach.... 😁 😁 😁

A ja dziś mam MEGA POWERA ale nie mam co robić... 😜 A jak jutro znajdzie się coś do roboty to nie bede miała siły albo bede miała okropnego lenia...tak to już u mnie jest.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
...Znów cisza przy sobocie.. 😜
hehe no kazda sprzata albo na zakupkach, moj zakupy zrobil sam a sprzatnac ogarnelam z grubsza i teraz lezakuje 😁 😁 😁


My z moim znów nie długo się wybieramy na zakupy..chciałam sobie kupić nową suszarkę, maszynkę do włosów i mój chciał sobie kupić radio cd do auta które kosztuje 899zł 🤢...No ale trzeba bedzie mu pozwolić bo ostatnio ciągle tylko kupujemy coś dla mnie i dla dzidzi...żeby mu smutno nie było.. 😁 Kupi i będzie z głowy.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
U mnie wszyscy wołają do niego GIZMO, GIZMUŚ, GIZMUSI...a ojciec mój woła na niego KAPUSTA...a najlepsze jest to że on reaguje bo się tak przyzwyczaił... 😁 A wygodna psina że to aż strach.... 😁 😁 😁

A ja dziś mam MEGA POWERA ale nie mam co robić... 😜 A jak jutro znajdzie się coś do roboty to nie bede miała siły albo bede miała okropnego lenia...tak to już u mnie jest.. 🙂
hehe to zazdrosze powera 😁 😁 😁 kiedy mnie to najdzie ?? 😉 zjadlabym sobie cos 😁 jak za dlugo siedze to bym mogla jesc, jesc i jesc 😁 😁 i najlepsze ze dziwie sei skad te kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
...Znów cisza przy sobocie.. 😜
hehe no kazda sprzata albo na zakupkach, moj zakupy zrobil sam a sprzatnac ogarnelam z grubsza i teraz lezakuje 😁 😁 😁


My z moim znów nie długo się wybieramy na zakupy..chciałam sobie kupić nową suszarkę, maszynkę do włosów i mój chciał sobie kupić radio cd do auta które kosztuje 899zł 🤢...No ale trzeba bedzie mu pozwolić bo ostatnio ciągle tylko kupujemy coś dla mnie i dla dzidzi...żeby mu smutno nie było.. 😁 Kupi i będzie z głowy.. 🙂
hehe to drozsze zakupki sie szykuja 😁 ja moze mojego wyciagne po choinke do brico marche bo widzialam tam ladne i po lampe bo nie kupilismy niestety 😮 ale watpie zeby mu sie chcialo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
...Znów cisza przy sobocie.. 😜
hehe no kazda sprzata albo na zakupkach, moj zakupy zrobil sam a sprzatnac ogarnelam z grubsza i teraz lezakuje 😁 😁 😁


My z moim znów nie długo się wybieramy na zakupy..chciałam sobie kupić nową suszarkę, maszynkę do włosów i mój chciał sobie kupić radio cd do auta które kosztuje 899zł 🤢...No ale trzeba bedzie mu pozwolić bo ostatnio ciągle tylko kupujemy coś dla mnie i dla dzidzi...żeby mu smutno nie było.. 😁 Kupi i będzie z głowy.. 🙂
hehe to drozsze zakupki sie szykuja 😁 ja moze mojego wyciagne po choinke do brico marche bo widzialam tam ladne i po lampe bo nie kupilismy niestety 😮 ale watpie zeby mu sie chcialo 😁


Ja w tamtym roku zamawiałam stuczną choinkę i jest poprostu prześliczna...na prąd...hihi.. 😁 Jak znajdę ją jeszcze na allegro to dam link.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogę znaleźć takiej ani podobnej...Jak rozłożę to zrobię wam zdj 😁 Ale to jest zwykła choinka i jakoś tak jest zrobiona że jak ją się podłączy pod prąd to z stojaka jakoś światło się rozprzestrzania na nią i wygląda jak by każda gałązka, igiełka świeciła...jakoś tak ma umocowane chyba te żarówki LED...Normalnie nie do opisania... 😁 I żadnych światełek nie trzeba już na nią wieszać.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dober! Melduje sie i sprawdzam, czy wszystkie wciaz w dwupaku 😉

Ja wczorajj bylam na imprezie swiatecznej z pracy i pilam bezalkoholowe biale wino lol 😜 Przygladalam sie grupie wesolych i szalonych nieco ludzi i jadlam zdrowa chinszczyzne 😜 W lozku bylam o 1szej, wstalismy z malym ok 10 wiec szalenstwo jak dla mnie (Oskar nigdy tak dlugo nie spi). Dzis mialam kryzysowy moment, ale udawalam, ze ogladam z malym cbeebies a oczy mialam zamkniete 😜 Teraz juz lepiej, kryzys minal. Dzis mamy gosci, przyjaciele na film przychodza i chyba bedziemy jesc indyjszczyzne 😉 Przeczytalam dzis, ze teraz dzidzia potrzebuje najbardziej bialka i zeby jesc duzo produktow zawierajacych, to wczoraj jadlam kurczaka i dzis tak samo, jutro jajca pewnie beda 😉 Ale najgorsze - moj Oskarej dzis rano obudzil sie z temp 38 😞 i cos mi sie wydaje, ze znow go cos bedzie lapalo 😞 Moje biedactwo, a do tego ja zas pewnie to zlapie, tylko ja jeszcze 100% nie wydobrzalam z poprzedniego 😞 A w pracy wszyscy mi mowia, ze urodze przed swietami - szefowa obstawia na przyszly tydzien, bo jest pelnia 😁 😜 Nie, raczej nie sadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje pieski to Bari i Pirat 😉 tatus z synkiem 😁

Madzia Ty to sie tak nie przemeczaj tymi imprezami.Hehe bo serio za tydzien urodzisz;D
mnie by sie juz nie chcialo imprezowac,ciagle spiaca juz od 9-10 jestem;p

a ja sobie siedze i ogladam tv.Poklucilam sie z moim wiec sama sobie leniuchuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, takie imprezowanie - zostalismy w biurze po pracy i tam caly czas siedzielismy. Mamy na dole sofy, wiec bylo mi a miare wygodnie a bylo dosc miekko 😉 Nie wiem kiedy bedzie znow taka okazja jesli o mnie chodzi, ze wzgledu na dzidzie. A do pracy zostalo mi poltora tygodnia - chyba. Wczoraj gadalam z szefowa, zeby wyklarowac kiedy koncze, bo mialam 17go byc ost dzien w pracy, ale mialam 2 dni na Oskarka a pozniej w sumie caly tydzien chora, ale zamiast konczyc 21go w piatek, moze uda mi sie skonczc w urodziny 19go 🙂

Kurde, maly wlasnie zasnal, zmierzylam mu znow temp i z powrotem jest 38 st 😞 Po prostu super 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
Margaritaee napisał(a):
...Znów cisza przy sobocie.. 😜
hehe no kazda sprzata albo na zakupkach, moj zakupy zrobil sam a sprzatnac ogarnelam z grubsza i teraz lezakuje 😁 😁 😁


My z moim znów nie długo się wybieramy na zakupy..chciałam sobie kupić nową suszarkę, maszynkę do włosów i mój chciał sobie kupić radio cd do auta które kosztuje 899zł 🤢...No ale trzeba bedzie mu pozwolić bo ostatnio ciągle tylko kupujemy coś dla mnie i dla dzidzi...żeby mu smutno nie było.. 😁 Kupi i będzie z głowy.. 🙂
hehe to drozsze zakupki sie szykuja 😁 ja moze mojego wyciagne po choinke do brico marche bo widzialam tam ladne i po lampe bo nie kupilismy niestety 😮 ale watpie zeby mu sie chcialo 😁


Ja w tamtym roku zamawiałam stuczną choinkę i jest poprostu prześliczna...na prąd...hihi.. 😁 Jak znajdę ją jeszcze na allegro to dam link.. 🙂
no mi tez chodzi o sztuczna bo prawdziwa pieknie pachnie ale duzo sprzatania potem ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Nie mogę znaleźć takiej ani podobnej...Jak rozłożę to zrobię wam zdj 😁 Ale to jest zwykła choinka i jakoś tak jest zrobiona że jak ją się podłączy pod prąd to z stojaka jakoś światło się rozprzestrzania na nią i wygląda jak by każda gałązka, igiełka świeciła...jakoś tak ma umocowane chyba te żarówki LED...Normalnie nie do opisania... 😁 I żadnych światełek nie trzeba już na nią wieszać.... 🙂
no to zaraz allegro uruchomie i szukac bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Dzien dober! Melduje sie i sprawdzam, czy wszystkie wciaz w dwupaku 😉

Ja wczorajj bylam na imprezie swiatecznej z pracy i pilam bezalkoholowe biale wino lol 😜 Przygladalam sie grupie wesolych i szalonych nieco ludzi i jadlam zdrowa chinszczyzne 😜 W lozku bylam o 1szej, wstalismy z malym ok 10 wiec szalenstwo jak dla mnie (Oskar nigdy tak dlugo nie spi). Dzis mialam kryzysowy moment, ale udawalam, ze ogladam z malym cbeebies a oczy mialam zamkniete 😜 Teraz juz lepiej, kryzys minal. Dzis mamy gosci, przyjaciele na film przychodza i chyba bedziemy jesc indyjszczyzne 😉 Przeczytalam dzis, ze teraz dzidzia potrzebuje najbardziej bialka i zeby jesc duzo produktow zawierajacych, to wczoraj jadlam kurczaka i dzis tak samo, jutro jajca pewnie beda 😉 Ale najgorsze - moj Oskarej dzis rano obudzil sie z temp 38 😞 i cos mi sie wydaje, ze znow go cos bedzie lapalo 😞 Moje biedactwo, a do tego ja zas pewnie to zlapie, tylko ja jeszcze 100% nie wydobrzalam z poprzedniego 😞 A w pracy wszyscy mi mowia, ze urodze przed swietami - szefowa obstawia na przyszly tydzien, bo jest pelnia 😁 😜 Nie, raczej nie sadze 🙂
hehe nie rodz w pelnie bo ci maly spac po porodzie nie da!!! 😁 😁 😁 zart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Moje pieski to Bari i Pirat 😉 tatus z synkiem 😁

Madzia Ty to sie tak nie przemeczaj tymi imprezami.Hehe bo serio za tydzien urodzisz;D
mnie by sie juz nie chcialo imprezowac,ciagle spiaca juz od 9-10 jestem;p

a ja sobie siedze i ogladam tv.Poklucilam sie z moim wiec sama sobie leniuchuje!
ty sie nie nerwoj kochana 🙂 bo to dzidzi szkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkim odp 😁 😁 😁 😁

a ja sie polozylam na moment i zasnelam 🙂 moj sie tez polozyl ale nie kolo mnie tylko na drugim lozku i tez zasna ja wstalam a on spi i chrapie 😁 😁

musze go zaraz obudzic i po kuraka go wyslac bo nie kupil 😮 ja jutro rosolek chcem zrobic zeby grypa nie chwytla 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Ja bym jeszcze poimprezowała 🙂 właśnie mojemu podpiłam łyczka whisky z colą i się rozmarzyłam :P
Przypomniałyście mi o winach bezalkoholowych... mam sobie zamówić od początku ciąży, a ciągle mi kasy szkoda :/ A może jest szansa dostać takie w jakimś sklepie? Jakbyście coś wiedziały na ten temat to dajcie znać 🙂
Dziś dzień mija aktywnie, po leżakowaniu porannym szybko posprzątaliśmy z mężem w domu, potem poszliśmy na długi spacerek (cudowna pogoda), potem jeszcze szybkie zakupy, a teraz leżymy i czekamy na szwagierkę z mężem i też coś poimprezujemy...
Do zobaczyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milego wieczorku arnulka 🙂
A co do winka bezalkholowego, to mi szefowa kupila, ale nie wiem czasem czy zakupow nie robila w tesco. Wydaje mi sie, ze teraz powinnas dostac takie bez problemu, tak samo jak chyba szampana 🙂
Ja to nie moge przebolec, ze nie bede mogla sie grzanego wina napic na swieta, ale w pracy mi powiedzialy, ze przeciez troszeczke jak sie napije, to nie zaszkodzi - zwlaszcza, ze ja w ogole alkoholu ani kropli w ciazy nie wypilam i sama nie wiem. Mezus znow mi powiedzial, ze mi moze taki bz alkoholu zrobic, wiec moze tez smaczne bedzie. Ja sie juz pomalu zaczynam przygotowywac na curry , zn juz sobie smaka zaczynam robic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Nasza Doncia juz sie do nas nie odzyw cos...;/ 😮

a Agniesia tez byla...bo dala post w watku Gratulacyjnym dla DOnci...i nic nam nie napisala...;(


Doncia na pewno ma teraz duzo na glowie, moze juz wyszli ze szpitala...

Agniesia mowila, ze przez wyniki od lekarza nie miala za bardzo sily ani ochoty na fora, wiec tez sie nie dziwie. Pewnie sie bidulka martwi 😞 Mam nadzieje, ze u nich obu wszystko ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...