Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wiec od wczoraj jestem w szpitalu. Podaja mi kroplowke na zatrzymanie, dostalam tez zastrzyki sterydowe na rozwoj pluc w razie gdyby maly byl niegrzeczny i mimo wszystko chcial wyjsc 🙂 moze za kilka dni mnie wypuszcza jesli wszystko sie uspokoi 🙂 pozdrawiam i pilnujcie swoich brzuszkow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ejj dziewczyny co to za wpychanie sie przed grudniówkami 😁 hahaha
A tak na poważnie , Agucha mam nadzieje że jednak twoje maleństwo jeszcze pobędzie z Tobą w brzuszku bo ma jeszcze troszkę czasu 🙂

Dziewczyny.. nie zastanawiajcie sie nad tym jak urodzicie tylko jak głosno bedziecie sie drzec 😁 hahaha 😁 😁 😁 😁
Nastawienie psychiczne nic nie da bo na porodówce nie będziemy sie zastanawiać nad tym, tylko po prostu odruchowo bedziemy parły.. co weszło i tak musi wyjść ale za to z jakim finałem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
[size=]daguza1234 napisał(a):
ASIEK 83 ma Dzis Urodzinki! Wiec,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE KOCHANA;***
wszystkiego naj kochana bezbolowego porodu i zdrowego dzidziusia 😁


Dziękuję wam kochane za miłe życzenia... Kolejny roczek mi przybył i jakoś tak mnie to dziwnie nastroiło bo to moja ostatnia "2" z przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja bardzo chetnie ustapie miejsca wszystkim grudniowka wiec grzecznie leze i znosze te zajebiscie bolesne zastrzyki i kroplowki z dziwnymi skutkami ubocznymi 😁 mam nadzieje ze chociaz te 2 tyg dam rade bo o donoszeniu chyba moge zapomniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
peg81 napisał(a):
Witajcie 🙂
drugi dzień z rzędu obudziłam się o 5.30 i koniec spania...
co do przeczuć z datami - w zeszłym tygodniu śniło mi się, ze mam urodzić 3 stycznia - i tego się trzymam:P moja siostra ma urodziny 16 stycznia i powiedziała, że nie życzy sobie żaby kolejna osoba miała urodziny w ten dzień (bo już ktoś się wpisał w tą datę z 5 lat temu 🙂 :PPP
trzymajcie się w dwupaku!miłego dnia

Mój mąż i chrześnica są z 16 stycznia.... ale Mikołaj na pewno do tego czasu nie dotrzyma :P
Choć na początku śmiałam się że musi się wstrzelić w 17tego bo jest wolna data... (18ty urodziny babci, 19ty mamy :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
[size=]daguza1234 napisał(a):
ASIEK 83 ma Dzis Urodzinki! Wiec,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE KOCHANA;***
wszystkiego naj kochana bezbolowego porodu i zdrowego dzidziusia 😁


Kochana wszystkiego najlepszego 🙂 dużo zdrówka i szczęścia dla Ciebie i dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha -jak dobrze.!!! Duzo odpoczywaj.Jeszcze masz czas;***
Dbaj o siebie i duzo wcinaj zeby maluszek rosl 😉

Arnulka- no pieknie;D to duzo tych styczniowych urodzinek 😉 oby bylo tak jak sama sobie date planujesz;p


Asiek -wcale nie przejmuj sie tym swoim wiekiem. Mloda kobietka a marudzi;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.

Asiek wszystkiego najlepszego!
Agucha będzie dobrze, pamiętam że moja córa też wcześniej chciała wyjść ok35tc. to też leżałam w szpitalu przy kroplówkach, a później skubaniec nie chciał wyjść i ją jescze tydzień przenosiłam.
Różnie to bywa, ale bądź dobrej myśli

Dziś byłam dać próbkę moczu do analizy, ludu że hoho a miłe panie kazały mi wejść bez kolejki 🙂 więc weszłam a reszta w krzyk 😲 hehe już się do tego przyzwyczaiłam 😁
Później poszłam po zakupy na obiad, a wróciłam z reklamówą którą myślałam że gdzieś zostawie po drodzę 😮 za ciężko mi się zrobiło
Później jeszcze od razu wzięłam się za sprzątanie, kurze, odkurzanie, mycie naczyń, zrobiłam duuużo sałatki z tuńczyka bo z córcią możemy jej zjeść ogrom no i teraz ją wcinam a później za mycie podłóg się wezmę jeżeli uda mi się wstać z fotela 😮 trochę za dużo tego na mnie bo mnie już wszystko boli i chyba usnę na siedząco 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki... 😁 Chyba do stycznia żadna nie doczeka..albo bedą to nieliczne osoby.. 😁 Ja bym chciała urodzić po 1 stycznia, ale ja tu nie mam nic do gadania.. 😁 W nocy spać nie mogłam tylko ciągle myślałam o tym co mi gin mówił... 🤨

Mojemu przysłali buty i kupił sobie nową kurtkę której szukał już 3 rok.. 😁 Więc cieszy się jak małe dziecko.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dam rade 🙂 wszystkie damy rade 😉 ale przenosic to juz bym nie chciala, obok mnie lezy pani 7 dni po terminie, skurcze ma od kilku dni bardzo bolesne a najlepsze ze na ktg nie widac bo ma krzyzowe, rozwarcia NIET i sie biedulka meczy a brzucholek ma taaaak wielki, ze ledwo sie kula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha -kurcze nie za dobrze tez jest tez przenosic.
Ale Ty tam jeszze przynajmniej do 36 tyg trzymaj maluszka!!!

Margaritka-nie martw sie,wszystko bedzie dobrze.A maluszek na swieta moze juz bedzie z Wami!Tez mam taka nadzieje,co do mojej malej 😉

dzis t mam takie promieniownia po kosci llonowej,takie prady jakby przelatywaly...tez tak macie ? to takie dosc bolesne.Ciagle mi brzuich twardnieje...

A moja mala bardzo dzis ruchliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja wlasnie dopiero usiadlam... dobrze ze mama mi pomogla z tymi golabkami bo myslalam ze kregoslup to mi odpadnie 😁 wczoraj kupilam ta fieranke i dzis tez zakladalam, okna nie mylam bo balam sie ze za dlugo bede rece w gorze miec a i tak te skurcze w nocy mnie troszke wystraszyly wolalam nie ryzykowac.. 😮 poscieralam klurze z grubsza bo jutro nie wiem o ktorej wroce z tego ktg... 🥴 a tak 🥴bym chciala odpoczac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hej ja wlasnie dopiero usiadlam... dobrze ze mama mi pomogla z tymi golabkami bo myslalam ze kregoslup to mi odpadnie 😁 wczoraj kupilam ta fieranke i dzis tez zakladalam, okna nie mylam bo balam sie ze za dlugo bede rece w gorze miec a i tak te skurcze w nocy mnie troszke wystraszyly wolalam nie ryzykowac.. 😮 poscieralam klurze z grubsza bo jutro nie wiem o ktorej wroce z tego ktg... 🥴 a tak 🥴bym chciala odpoczac..


Ty odpoczywaj! bole masz,a tak sie przemeczasz.!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
michasia24 napisał(a):
hej ja wlasnie dopiero usiadlam... dobrze ze mama mi pomogla z tymi golabkami bo myslalam ze kregoslup to mi odpadnie 😁 wczoraj kupilam ta fieranke i dzis tez zakladalam, okna nie mylam bo balam sie ze za dlugo bede rece w gorze miec a i tak te skurcze w nocy mnie troszke wystraszyly wolalam nie ryzykowac.. 😮 poscieralam klurze z grubsza bo jutro nie wiem o ktorej wroce z tego ktg... 🥴 a tak 🥴bym chciala odpoczac..


Ty odpoczywaj! bole masz,a tak sie przemeczasz.!!!
teraz sobie leze i wcinam czekoladke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
a ja zrobilam pyszna salateczke...az sie juz na nia rzuce 😁 a co ;p pychotka 🙂
a co za salatke robilas?? 😆


a taka dobra...
marchewka,groszek ,pieczarki,ogoreczek,cebulka,papryczka i jaja;D w majonezie i pychotka;d
wlasnie sie zajadam:P
a jak golabki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
michasia24 napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
a ja zrobilam pyszna salateczke...az sie juz na nia rzuce 😁 a co ;p pychotka 🙂
a co za salatke robilas?? 😆


a taka dobra...
marchewka,groszek ,pieczarki,ogoreczek,cebulka,papryczka i jaja;D w majonezie i pychotka;d
wlasnie sie zajadam:P
a jak golabki ?
aaa nie wiem bo w piekarniku jeszcze sa 😜
przyznam ze nie jadlam takiej salatki 🙂 ja to gyrosa bym sobie zjadla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś falki gotowałam specjalnie dla mężusia bo sobie zażyczył 🙂 a ja ich nie nawidzę 😜
i mam sałatkę z tuńczyka
a tak na serio czasem mam na coś ochotę, a nie wiem na co i lipka 😁 chociaż bym zjadła chickenburgera z kolesławem i fryteczkami plus jakiś napój do tego ale nie chce mi się nigdzie iść po tą zachcianke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...