Skocz do zawartości

Baloniku Nasz Malutki rosnij duzy okraglutki... :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ifyou sliczny brzusio;D i juz widac na 'lezacego' co;D na poczatku wklesniete mialam a teraz juz nawet widze gdzie mały lezy ;D 🤪 🤪 🤪
🤪 🤪 tez masz ognistaaa dziarke;D kreca Cię co;D ladna 😁 po porodzie jak dojde do sibie to dziaram imie synka;D gdzies na ciele myslalam o szyji cieniutkimi literkami badz na piersi ale nad piersia;D ogien;D kreca mnie dziaryyy 🤪 🤪
dorotex oooo 🤪 🤪 slicznyy brzusio.. 🙂 🙂 🙂 Mikolajek ma dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula cudnie wyglądasz 🙂 🙂 . Dziarki no baaa że kręcą 😁 miała być jeszcze opcja 'podwiązki' na udku ale mężu marudził 😮 . Gada że i tak już mam dużą dziarę i mam się opanować 😲 no i oprócz tej na boku mam jeszcze małą na stopie haha a u Ciebie też chyba widziałam coś na stopie?
no no coraz większe te nasze brzucholki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaaa 😁 😁 aaaaaa 🤪 slodki brzusio 🙂 🙂 nie moge sie napatrzec!! i ten pepek co sie odznacza mnie tez sie tak robi 😁 ale musze Ci powiedziec,ze jestes drobniuska w porowonaniu do mnie 🤪 🤪 ja do Ciebie to jak słoń... 🤔 🤔 ale naprawde super!!! rosnij zdrowo 😉
ifyou, basia89 dziekuje Wam za miłe słowa! Chociaż chciałabym wygladać szczuplej w biodrach i w udacha reszta niech bedzie, szkoda,ze nie da sie wyciac tego co sie ma w nadmiarze 😉 mam nadzieje,ze po urodzeniu malucha spadnie mi co nieco o kilka kilo nizej 😉 byla bym najszczesliwsza kobieta swiata;D majac przy sobie malucha byc miss i faceta który kocha 😁 no laski zyc nie umierac!!!

Dawajcie brzuszki, wszystkie!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No brzusie pierwsza klasa 😁 u mnie na lezaco to widac w sumie tylko jak Maly lezy ale brzusio prawie plaski heh 🙂
Wklejam fotki z dzisiaj 28.08.2012
24+2

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/0eaed37b.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/57fb0357.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek oo widac coraz lepiej brzusia 🤪 🤪 niech rosnie 🙂 🙂
motylek te widze masz pokaznyyyyy 🤪 🤪 sliczny rowniez 🙂 🙂
Dziekuje motylek usmiech z mej twarzy nie znika chyba,ze sie o cos martwie albo cos.. wtedy lapie dolka megaaa i mnie nie ma 😞 😞 a takto jestem usmiechnieta osoba 🙂 🙂 taka man natura 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia pieeekny brzusio 🙂 Wygodnie jej tam z pewnoscia 🙂
Biologia moj pepek wrocil na swoje miejsce zaraz po porodzie, byl nieco plytszy ale juz nie odstawal wentylek 😉 a jak wrocilam do wagi to pepek juz wyglada jak dawniej 🙂
Za to teraz w tej ciazy zaczal odstawac juz po 13tyg a z Olafem dopiero na sam koniec zaczal troszke odstawac, wiec zobaczymy jak to teraz bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...