Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf bardzo prosta sprawa, www.facebook.pl i zakladasz normalne konto. Pod swoim imieniem i nazwskiem, tak jak n-k. Jest to bardzo fajny portal, m.in. na prezchowywanie zdjec, np. zawsze masz przy sobie album ze zdjeciami. Oby tylko byl dostep do netu 😉 Nieograniczona ilosc mozesz ladowac, krotkie filmiki tez.


Powodzenia 😉 Mam juz tam wstawione zdjecie jedno wybralam i filmik tez jeden sie nadal, bo takna serio to wszystkie do siebie podobne;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

mam okazje napisac bo kolezance z sali przyniosl chlopak laptopa z netem...

a wiec nie wiem kiedy wyjde z tad ale z dzidzia wszystko ok... pani doktor na izbie przyjec zbadala mnie z kazdej strony na usg i bede miec dziewuszke Zuzie 🙂 dwa dni lezalam pod kroplowka fenoterol mi podawali najpierw dozylnie a teraz juz dostaje w tabletkach... moze w nastepnym tygodniu wyjde ale nie obiecuje kaza caly czas lezec... to leze 😉

tesknie za wami dziewuszki :P

(NIE NADRABIALAM STRON BO NIE MAM CZASU NA CHWILKE TYLKO WESZLAM)

caluje was goraco 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, jak dobrze wiedzieć, że z Tobą i maluszkiem ok 🙂 Mam nadzieję,że już tylko będzie wszystko w porządku i wyjdziesz niebawem do domku. Też tęsknimy za Tobą!
Jak będziesz następnym razem zaglądać podaj nam nr tel. to wpiszę do tabelki i w razie co zawsze można mieć ze sobą kontakt.

Gratuluję Zuzki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi jutro zerke na tego facebooka ( nadal dosiadam kompa corki 😞 )

Zuziaku jak dobrze wiedziec ze z Toba wszystko oki 🙂 I chcialam obwiescic moja wrozba sie spelnila Zuziak bedzie miala Zuziaka:laugh: ale super jaja 🙃
Ogromnie sie ciesze kochana Zuzienko ze ,malenstwo i Ty jestescie zdrowe 🙂

Spokojnej nocki "nosicielki" (ta ostatnio nazwal mnie moj dowcipny m.:P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi jutro zerke na tego facebooka ( nadal dosiadam kompa corki 😞 )

Zuziaku jak dobrze wiedziec ze z Toba wszystko oki 🙂 I chcialam obwiescic moja wrozba sie spelnila Zuziak bedzie miala Zuziaka:laugh: ale super jaja 🙃
Ogromnie sie ciesze kochana Zuzienko ze ,malenstwo i Ty jestescie zdrowe 🙂

Spokojnej nocki "nosicielki" (ta ostatnio nazwal mnie moj dowcipny m.:P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Matki "nosicielki" 🙂

Laaf - mąż wymyślił ciekawe określenie na nasz stan 🙂

Dzisiaj mam wizytę na 15.00 u gina - dowiem się jak tam wyszły moje wyniki, ale najważniejsze znowu zobaczę moje maleństwo 🙂 🙂 🙂 i będzie też cd. śledztwa w sprawie płci - zobaczymy co tam mój chochlik wykombinuje - pokaże się czy będzie się ukrywać 😉

Mój mąż wczoraj mówił do brzucha, żeby dzieciątko ładnie pokazało się u pana doktora-ciekawe czy poskutkowało? :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ laski!
ZUZIAK- to super ze wszystko ok no i ze bedzie mała Zuziaczka gratuluje 🙂

dzis pomimo tego ze słonko nad szczecinem to sniegu co niemiara cholera jasna jak ja nielubie sniegu gyrr potem tylko błoto i nic wiecej 😞 ok uciekam potem zagladne pap

Anulka - czekamy na wiesci od gina 🙂ciekawe czy sie ujawni ?? i ile wazy ahhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Gdańsku słoneczko 🙂 pomimo, że wczoraj trochę sypało śniegu to nie ma po nim prawie śladu, co mnie ogromnie cieszy, bo nie będę musiała w nim brnąć.
Dziewczynu mogłaby w naszych miastach już na dobre zawitać wiosna - byłoby tak miło 🙂

Jak było u gina dam znać wieczorem, bo jeszcze po wizycie idziemy do moich rodziców, chyba że uda mi się dopchać do siostry kompa, ale nie nastawiam się, bo jak mój tata mawia o siedzeniu mojej siostry przy kompie - jak pan i władca wzywa to nie mocnych :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kochane brzuchole 🙂

we Wrocku cała noc sypalo i oczywiscie tona sniegu wszedzie 🥴 nie lubie zimy ale musze powiedziec ze to pieknie wyglada 🙂 mieszkam w takiej dzielnicy gdzie jest spokoj wszedzie przyroda i nie widac tak brzydoty zasniezonego miasta 🙂 nie zmienia to faktu ze JA KCE WIOSNY!!!!!!!!

Anulka caly dzien przemawiaj do dzidziuni, w ten sposob doweisz sie czy Twoje maleństwo bedzie posluszne 😉

a z tym kompem to swieta racja...moj szwagier i mezus wlasnie tak maja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 'Nosicielki' 😆

U mnie niby sniegu nie ma,ale jakos ta szaro, do tego roboty wiosenne pod blokiem czyli obcinanie drezwek krzakow i wyja mi tu pod oknami od 8:00. Cale szczescie, ze ze spiocha ktorym bylam kiedys ogolnie nic nie zostalo. Biore sie za sprzatanie.

Temperatura aktualna : 10stopni 🤪

Anulka81 powdzenia u gina 😉Niech nam sie w koncu pokaze tajemnicza istotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po takiej zimie nie zdziwiłabym się, jeżeli maj/czerwiec przyjdą upały, ale lepiej nie będę krakać. Pod koniec ciąży dostać we znaki z puchnięciem itd., jak pisze Komsi, to nie byłoby fajnie 😞
Najpierw niech przyjdzie wiosna i będzie nie za ciepło i nie za zimno 🙂 a okolice czerwca i sam czerwiec niech będą ładne i ciepłe. Mi taki scenariusz się podoba :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Anulka gdyby kazdy napisal swoj scenariusz i wprowadzil w zycie bylibysmy wylacznie szczesliwi 😉

Komsi zarejestrowalam sie fb ale cos mi haslo nie chce wejsc dalam na przypomnienie ale na razie cisza...poczekam

co do wiosny, juz koniec tygodnia ma byc cieply ale pochmurny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

Co do pogody to brak słow... ehh u mnie wszystko zasypane 😞 i gdzie tu ta wiosna....

Ale dzis mnie skurcze w łydkach zlapaly, az jak chodze to odczuwam tego skutki...wrrr

Zmykam jeszcze troszpe poleniuchowac a wieczorkiem na ploty do przyjaciolki 😉

Pozdrawiam Was cieplutko 🙂

Zuziek gratuluje malej kobietki w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, masz rację, jakby każdy pisał sobie scenariusz i żył wg niego, to by sami szczęśliwi ludzie chodziliby po świecie. Ale dobra rzecz pomarzyć, nawet o pogodzie 🙂

Kicia, na skurcze łydek dobry jest na pewno odpoczynek.

Przy okazji przeczytałam znowu ciekawą rzecz o skurczu łydek:
http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,227,Skurcze%20%C5%82ydek%20w%20ci%C4%85%C5%BCy.

Mnie odkąd jestem w ciąży ani razu nie złapał skurcz w łydce, ale może wszystko przede mną, oby nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂

U nas dzisiaj cały czas sypie i temp. 0 st.C, nawet w domku pod kocykiem jakoś nie tak 🤨 i jeszcze coraz częściej brzusio mi twardnieje...

A wiosna może już przyjść 🙂

Anulka trzymam kciuki, żeby mały wstydniś ujawnił swoją tajemnicę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobilam sobie przerwe w sprzataniu lazienki i wlasnie zaczal sie program -Moje dziecko- pokazuja tu porody itp. i moje hormony nie wytrzymaly przy cieciu cesarskim jak wyciagneli malenka dzidziunie sie poryczalam... kobieta miala 90h skurcze, na koniec tetno malenkiej zaczelo spadac i zrobili cesarke.
Ja sama juz nie wiem co robic, jak gadac z lekarzem czy przegadac na cesarke, czy probowac normalnie?! Wiem, ze jz raz o tym bylo ale coraz bardziej mnie to dreczy... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...