Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Komsi, całuśne usteczka będzie miał ten Wasz synek 🙂 🙂 🙂

Kkasia, którego braliście Ślub? Bo widzę, że rocznica Wam się zbliża, ale mi data nie pasuje 😉 chyba, że jesteście po cywilu. My braliśmy 2 maja 🙂

laaf, na izbę bym poleciała, gdybym się bała, że z maluszkiem jest coś nie tak. Ale na usg wszystko cacy powychodziło, ruchy czuję cały czas (coraz silniejsze), tyle tylko że brzuch mi już o mało nie pęknie. Skóra naciągnięta masakrycznie, leki mi trochę rozluźniły macicę, ale młode tak czy inaczej ma mało miejsca, więc każdy jego ruch (i mój też) wywołuje ból. Pytanie tylko, czy da się ten ból jakoś złagodzić, czy będę tak na palcach chodzić już do końca ciąży :/ dziś nie jest źle w każdym razie, leki biorę nadal co 6 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

No i dzisiaj drugi dzień niecodziennego podjadania 😁 tym razem u moich rodziców.

Ciekawe jak będzie w lany poniedziałek pogoda, narazie niebo zachmurzone, ale przez nie słonko świeci, no i 10 stop.

A jutro już wizyta u gina (na 11.20) i popatrzę sobie na moje maleństwo 🙂 🙂 🙂

Miłego drugiego dnia Świąt i życzę Wam wszystkim suchego ubrania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek buziaczki kochane jak sie czujecie po takim objadaniu sie , ja przesadzilaqm i dzis to odchoruje , dzis tylko rumianek i nic po zatym . Kwasiek faktycznie cos tam sie poknociło w tym suwaczku rocznica była wczoraj ; )mam podobnie do ciebie z tymi bulami , ale mysle ze to nic takiego poprostu macica sie nam rozciaga 😞mi po nospie przechodzi i az tak mi nie dokucza . Widać tak znosimy ciażę 😆 miłego dzionka buzka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉

kwasiek mi się nie podoba ten twój brzuch 🤢 za długo to trwa... mimo że czujesz maleństwo to i tak może być coś nie tak...

laaf nie jestem sceptycznie nastawiona ale wiem że nie puści mnie mąż w góry samą (samą z dzieckiem) tym bardziej nad może całą Polske przejechać patrze na to realistycznie :P najdalej bym pojechałą do Katowic ale nikt na Śląsku raczej nie mieszka z was... hehe

u mnie pochmurno na dworze... i świeta u teściów jakieś takie nie świąteczne u mnie jednak lepiej :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek Nosicielki 😉
My po sniadaniu, dzis u nas ladna pogda wiec sie cyrkujemy i gdzies wychodzimy na spacerooo 😉 jeszcze nie wiemy gdzie ale grunt ze sie ruszamy z domu 😉
Dzis po prysznicz jak stalam przed lusterkim slabo mi sie troszke zrobilo, i takie dziwne klucie poczulam w lewym dolnym miejscu brzucha, usaidlam potem polozylam sie na chwilke i przeszlo...
Milego dnia czerwcoweczki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

No u mnie na sucho niestety nie przeszło ... mokrą pobudkę zaliczyłam od męża i córki 🙂 zero litości ...
Mały po śniadanku tak się jakoś ułożył że myślałam że mnie poddusi ...łobuziak jeden , nie mogłam sobie miejsca znależć , nawet lewy bok nie pomógł , dopiero po godzinie ,jak się wyspał , to mi odpuścił i odetchnęłam pełną piersią 🙂 🙂 !!!

Zuziaku .... ja mieszkam 17km od Katowic 🙂 🙂 🙂

pozdrawiam mokro i poniedziałkowo Brzucholki moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, na razie nie gdybajmy co będzie za rok z haczykiem i kto powiedział, że jeżeli faktycznie już takie spotkanie miałoby dojść do skutku, to mamy same z dzieckiem jechać. Ja bez męża sama nie ruszyłabym się - po pierwsze nie mam prawka, po drugie nie wyobrażam sobie sama z dzieckiem i wózkiem tłuc się jakiś większy kawał drogi pociągiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, a kto mówi, że spotkanie ma być bez mężów? 😉

U mnie dziś spokojnie, mokrej pobudki nie było, w nocy całkiem fajnie mi się spało (tylko 3 razy wstawałam), ale teraz bolą mnie żebra 😉 musiałam sobie je zgnieść we śnie albo dziecko mnie stłukło 😉

kkasia, to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Ślubu 🙂

Czekam właśnie na brata ciotecznego, ma przyjść na ciasteczko 🙂 a później ma przyjść jego mama, więc dziś dzień spotkań, ale przebiegających (mam nadzieję) spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo Natka to bliziutko 😉

a mówie ja bez męża bo on to jak słyszy brzuszek.net to mi zaczyna dokuczać że siedze na forum i gadam o głupotach... jak mu coś powiem o ciaży lub porodzie to odrazu "co wyczytałaś to na brzuszku..." itd. a jak by usłyszał że jeszcze chce gdzieś jechać się spotkać z dziewczynami z forum to napewno by mnie wyśmiał 😞 powiedziałam w swoim imieniu że bez męża...
dlatego sobie tego spotkania nie wyobrażam... a bardzo bym chciała się z wami spotkać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc i czolem kluski z rosolem 🙂 🙂

Zuziaku, Twoja gorsza polowa gada tak jakby gadal moj pierwszy maz, ja go nie wyleczylam ale Ty mozesz wyleczyc swojego 🙂 A moze niech sproboje poczytac z Toba? Moj m. czesto ze man czyta a nawet czasami podpowiada (jak mu sie dowcip sypnie) co napisac 😉 Nawet czasami nas cos bierze i zaczynami sobie analizowac Wasze charaktery (nic absolutnie nie milego). Ja jestem ogromnie ciekawa ile mamy w tym racji 😜

Sluchajcie ja w tej wawce to normalnie spie tyle ze szok. Dzisiaj zdazylam zaliczyc juz godzinna drzemke po 2 godzinnym spacerku 😉

KKasia sto lat dla Was 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Komsi to zdjatka synusia (oczywiscie przecudowne 🙂) to jest to samo na facebooku?

W sumie Kwasiek sama wiesz jak sie czujesz, jesli z maluszkiem wszystko oki to moze rzeczywiscie nie siac paniki...szkoda tylko ze z tym twardym brzuchem tylko chwilowa ulga byla...

Moj Dawidek wczoraj mial 2-gi w swojej karierze dzien lenia. Zastanawiam sie czy to nie jest fakt ze nie lubi halasu i duzych zbiegowisk ludzi...nie martwilam sie bo go czulam ale zdecydowanie slabiej. A i dzisiaj jakis nie swoj jest...bo cos tam zaczepi ale zeby szajbowac to jakos nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmeczona wyspacerowana wrocilam 😉 Pikna pogoda byla.

Tak laaf to to samo zdjecie.

A wiesz jak ja na wyjezdzie bylam, w wawce wlasnie 😉ale to chyba bez roznicy gdzie, to Maxymek tez byl spokojnieszy niz zazwyczaj, moze czuje ze nie u siebie jest. wrocicie do domku to sie rozbudzi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku musisz troszke szanownego poduczyc, nie ma ze ma byc najmadrzejszy, nnirzastapiony itd. Ojjj moj pierwszy tez tak probowal 😉podobnie do laaf, no nie wyszlo mu z deka... bo kazdy z osobna musi miec swoj czas swoich znajomych i troszke swojego zycia, nie mozna tak oddac sie podporzadkowac drugiej osobie, zatracic swgo ja. KAzdy z nas jest soba ma swoja osobowosc. WIesz jak jest czlowiek uczy sie na bledach mowia madry uczy sie na swoich, inteligentny na cudzych. WQarto sprobowac;]

Ja kocham naturalnie mocno swgo szanownego,ale taki wypad z babami i dziecmi wyobrazalam sobie wlansie babski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu nie chodzi o to że musze sie mu podporządkowywać... poprostu on uważa że to głupie gadanie o osobistych rzeczach z obcymi ludźmi...

wiecie ja to osobiście mam w dupie :P co on sobie mysli o naszym brzuszku ważne że ja lubie pisać z wami i mi to pomaga... może uda się go wyciągnąć do Wrocławia na wycieczke bo przez 2 lata tam mieszkał i pracował... i uda się przekabacić na piwko do knajpy :P ale to jeszcze czas żeby kombinować... hehe

miłej nocki kochane dwupaki
a wogole to już jedna majówka się rozpakowała 🤪 🤪 🤪 masakra a tu dopiero początek kwietnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...