Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunius bo to nasz Niunius 😉 Niuniusiek nasz kochany, a na imie bedzie mial Maxym 😉 Anulka dobrze mowisz 😉

Laaf Ty dzis naminowana na prace, pakowanie schaboszczaki, mniam mniam... a ja len, usnelam na troche teraz nadaje przez tel z siostra. Pomalu obralam zimniole zaraz bede smazyc palki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, byłam u szwagierki, bo jest chora żeby rochę jej pomóc przy małym i byłam z nim na spacerku, a po jedzeniu spał 3 godz do 16, potem zjadł i jest ok, ja potem do domku mogłam jechac, zjadłąm troche sobie i juz lepiej na żołądku ale głowa mnie boli i gardło;(



[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Admin . a ja jak zwykle pospalam teraz ide szykowac jakieś jedzonko tylko nie bardzo wiem czego mi sie chce heheheh. 🙂 po nospie brzuszek przestał na razie bolec ale mnie to martwi bo to drugi dzien mi dokucza 🤔 🤔. a jak wasze maluszki sie czuja 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, dziękuje, moje maleństwo ma się pewnie ok. i rozpycha się ile wlezie 🙂

Angela, to kuruj się z gardziołkiem, żeby nie rozchorować się bardziej. Teraz taki okres przeziębieniowy.
Ja sobie nastawiłam syrop z cebuli (2 nieduże cebule zasypane 2 łyżkami czubatymi cukru i odstawione w zakręconym słoiku lub zamkniętym pojemniku na kilka godz. aż soki puszczą), leczę się domowymi sposobami, żeby pozbyć się kaszlu i kataru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka butki fajne 😉 i ciekawe hehe 😉

kurcze dziewczynki ale was rozłożyło mnie (tfu tfu) jeszcze nic nie chyciło...

ja dzisiaj miałam taki dziwny dzień O_o zabierałam się za sprzątanie zdąrzyłam kurze zetrzeć i poukładać ciuchy czyste... czekało mnie jeszcze okdurzanie ale miedzy czasie pokłuciłam się z siostrą a chwile potem z tatą 🤢 poryczana poszłam na góre i położyłam się do łóżka i tak zasnełam do 18 O_o a odkurzacz jak stał na środku pokoju tak stoi dalej... i pewnie do jutra postoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj napewno nie bede mogła zasnąć jak cały dzień przespalam...
laaf już mi przeszło... ale masakra z tą rodzinką a tak bardzo tęsknie za kłutniami z moim lubym 🤢 nie wiedzialam że to kiedyś powiem... jedynie co mogę liczyć to na moją ukochaną mame ☺️

wstyd się przyznać ale na kolacje jem niezdrowe żarełko wieśmaca i snaka (podobne do tortilli ale mniejsze) ale taką miałam ochote że aż mnie roznosiło w domu... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Zuziek, jak czasem zje się fastfooda to nic się nie stanie 🙂 No coż ma się czasem takie zachcianki 🙂 My z tydzień temu po szkole rodzenia, pojechaliśmy do kfc i zjadałam małe frytki i Smakera (czy jak to tam się nazywa) to taki rodzaj tortilli, tyle że złożony w kopertę z mięskiem i warzywami - od niedawna reklamują w tv.

Mój mąż kupił wczoraj w h&m w czadowe bodziaki (2pak) - 1 - biały z Tygryskiem, a 2 - pomarańczowy w czarne tygrysie paski 😁

Wkleiłambym fotkę, ale z tego co wyczytałam na wątku Nowy brzuszek, trzeba wpisać kod url, możemy go utworzyć na stronie np. imageshock i kod kopiujemy do ramki, która nam pokazuje się.
Niby ma ten sposób nie zapychać strony, ale mi się nie podoba. Napisałam do admina czy nie będzie innego sposobu? Np. mój mąż nie ma zaufania do nieznanych stron, z obawy na trojany, kiedyś sobie korzystaliśmy z różnych i komp miał wirusa - wieszał się itd. Z drugiej strony to ze stronki co podałam korzystała Sylwia, jak miałam problem ze wstawieniem tabelki, więc może może jest bezpieczna. Sylwia, nie wyskoczyły żadne wirusy albo nie miałaś problemów z kompem po korzystaniu z tego programu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przypomniałam sobie, że jak utworzyłam imię córci to tam był też kod url, żeby dodać na forum. Stronka to glitery.pl, gdzie mam konto, więc postanowiłam spróbować z tabelką 🙂 Zobaczę czy się uda (?)

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...