Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Wczoraj wieczorem niezła ulewa była, a dzisiaj na razie pochmurno 😞

Kwasiek widziałam fotkę na nk - słodkie maleństwo 🙂

Mój mąż chce ze mną rodzić, ale jeżeli okaże się, że przed lub w trakcie porodu będzie chciał wyjść to ja nie będę miała nic przeciwko temu (nawet mówiłam mu o tym).

Co do twórczości Jacksona to zawsze ją lubiłam, w podstawówce miałam kilka kaset, teraz to mam taką płytkę 2 cd Michael Jackson - King of Pop http://www.empik.com/king-of-pop-muzyka,prod5540016,p . Możecie sobie zobaczyć w linku, jakie są utwory na płytkach 🙂
Jak miałam 5-6 lat to lubiłam Georga Michaela (jak na tamte czasy zespół Wham), nawet miałam jego plakat nad łożkiem 😁 i do tej pory lubię jego piosenki, oprócz Careless Whisper - przy tej piosence zawsze ryczę od małego - nie wiem dlaczego, czy jako dziecko coś sobie wyobraziłam, chociaż mała poprawka w miejscach publicznych musiałam nauczyć się machać bardzo oczami, żeby łzy nie poleciały, ale jak mam tylko okazję to przełączam, wogle nie mogę żadnej wersji słuchać tej piosenki. Lubię też niektóre piosenki Madonny, Depeche Mode. Wogle uwielbiam muzykę lat 80-tych i 90-tych.

Dziewczyny, a kojarzycie takie zespoły jak New Kids On The Block i Roxette. U mnie w podstawówce w 3 i 4 klasie - bylismy podzielni na dwa obozy tych co lubili pierwszy zespół i tych co woleli ten drugi 😁 Ja lubiłam New Kids-miałam ich wszystkie możliwe kasety dostępne u nas i kasetę video z teledyskami, no i obowiązkowo plakaty na ścianach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY KOCHANEumnie dzis sloneczko od rana tak wiec i chumorek dopisuje , ide dzis na tą glukoze ale jak widze ile tego mam wypić niedobrze sie robi 😮Co do porodu to ja wole w spokoju przejsc przez to wszystko , mąż chce mi pomóc ale juz mu powiedziałam zeby lepiej trzymał sie troszeczke z boku bo moge byc nie grzeczna 😜 😜 😜 😜, mam już jeden poród za soba takze wiem ze to bardzo intymne chwile i nie każdy facet morze te widoki wytrzymać 😲 Miłego dzionka dziewczynki 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka inkubatorki 🙂

We wrocku słoneczko pieknie swieci ale jeszcze chlodno 🙂

Anulka ja zdecydowanie wolalam roxette 😉 Georga Michalea tez lubie ale nie do przesady 😉

Co do tabelki ja nie mam pojecia, zaden ze mnie informatyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Dwupaki 🙂

Laaf - dogodziłaś mi tym Jacksonem , 🙂 🙂 🙂 , nigdy nie byłam jakąś jego zatwardziałą fanką , ale miał coś ponadczasowego w tych swoich utworkach , jeszcze dwa mnie ruszają w jego wykonaniu .
🙂 Za to płakałam strasznie nad końcem epoki new romantic a konkretnie jak znikały Spandau Ballet i Tears for Fears ... Roxette też słuchałam ... a na New Kids miała świra moja siostra 🙂 🙂

u mnie dzisiaj tez pięknie i słonecznie 🙂

Kwasiek - maluszek jest super !!!!!! 🙂 🙂

Mój M też chce rodzić ze mną , hmmm .... ciekawe co to będzie , bo on panikuje jak sie tylko skaleczę , a co dopiero jak będę rodzić ... hi hi hi ... obawiam się o życie personelu wtedy ...
A tak serio , to mój były towarzyszył mi przy pierwszym porodzie i nie powiem , przydał sie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka, znam niektóre piosenki tych dwóch zespołów 🙂 lubiłam też Duran Duran. A obycie z muzyką tamtych lat mam dzięki wujkowi (brat mamy - jest pomiędzy nimi 11 lat różnicy), mieszkaliśmy z dziadkami i wujkiem od mojego urodzenia aż prawie 7 lat nim wyprowadziliśmy się na swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuchatki 😉

też słuchałam Roxette... :P hehe oczywiście nie wtedy kiedy wy tylko troche później mniej wiecej jak miałam 14/15 lat 😜 czyli jakieś 6/5 lat temu hehe 😁

co do pogody to u mnie świeci słoneczko ale może się jeszcze popsuć podobno ma przyjść ochłodzenie i deszcze 🤢 blee...

jutro czeka mnie przejażdżka samochodem ze "szwagrem" 60km w jedną strone po babcie 😉 strasznie chce jechać mimo że mnie może dupsko boleć hehe 😁

kwasiek widziałąm fotke na NK śliczna niunia ;*

miłego dnia dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Kwasiek slodziaczek z Twojego dzidziusia.Mam przeczucie, ze bedzie dziewczynka 🙂

Co do muzyki to przepadam za Roxset, tak mi zostalo z dziecinstwa 🙂
Zaliczylam juz dzisiaj maly spacer, na dworze jest cudnie wiosennie, zaraz musze wziac sie za liste zakupow, bo na swieta trzeba cos zakupic, a na razie mam tylko biala kielbase 🙂

Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na święta będę robić żurek, sałatkę warzywną i sernik, resztę przygotowują teściowie. Część zakupów na moje dania mój mąż już kupił, resztę zrobi pewnie jutro. Dzisiaj po pracy jedzie do moich rodziców - z imieninowymi kwiatkami do mojej mamy i przywiezie ze sobą pizzę mamusinej domowej roboty 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny,jak wracałam we wtorek od lekarza, kupiłam syrop prawoślazowy, lekarz kazała mi jakiś kupić, pomimo że w aptece powiedziano, że mogę brać, ja nie mam przekonania - w przeciwskazaniach jest napisane, że nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. W składzie syropu jest: cukier, wyciąg z korzenia prawoślazu i sorbinian potasu (substancja konserwująca). Kurczę chciałabym, żeby coś mi pomogło, tego syropku z cebuli jeszcze nie zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja bym zaczela jednak od syropu z cebuli albo soku z kwiatu bzu(tylko nie wiem czy jest do kupienia) czy robi sie go samodzielnie. Dopero pozniej jezeli okazaloby sie ze nie pomaga to zaczelam bym sie rozgladac za jakims farmakologicznym wynalazkiem.
Ale mi narobilas smaka ta pizza 🙂
na taka domowa pizze mam mega ochote, bo na taka z pizzerii to juz mniejsza.Ogolnie jestem zadowolona, ze jakos mnie nie ciagnie do chipsów i innych takich wynalazków.Moglam bym caly czas jesc banany 🙂

Ja na swieta sobie wymyslilam salatke jarzynowa, jajka nadziewane pieczarkami z rozgniecionym zoltkiem i znalazlam przepis na taki sos do wedlin z cebulkami marynowanymi i jakos tak ze mna chodzi wiec go zrobie 🙂Hmmm moze zurek na obiadek...pomysle jeszcze nad tym zurkiem. Lubie swieta wilkanocne, bo ciekawe jedzonko mozna stworzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf witaj w gronie panien z odzysku tzn aktualnie mezatek 😉 Moi tez nie mieli nic przeciwko, tesciowie ma sie rzumiec.
Ja mam uniewaznienie koscielnego,ale zeby brac koscielny nie spieszy mi sie, bedzie okazja i tp sprzyjajace warunki to wezmiemy. Na razie jest nam dobrze z cywilnym.

Bylam dzis na tej calej glukozie, bo tucznik przytylam ponoc duzo...yyy no od 03.03.do30.03. 3kg 😉 trojki mnie przesladuja 😉 I sprawdzic chceili czy aby nie mam skurzycy ciazowej...wynik w srode. Bylam na siodma rano wypilam szklane soku jakiegos smak mial malinowy, a pogodzinie zwinelam sie z oczekalni do pokoju obok polozyc sie wygodnie bo mi sie slabo zrobilo...pobrala krew, i w kolejnej godzinie lezakowania usnelam. Teraz juz jestem w domu po sniadaniu i herbacie i jest ok, ale bylam oslabiona...wrrr balam sie ze zemdleje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole, to zalalm meza laptopa... no i kurde jakos najpierw chodzil myszka nie dygala, musialm cos przycisnac podczasszybkiej akcji wycierania... a potem pstryk i sie wylaczyl...odlaczylam go od pradu nie wiem co robic, jego jakis lepsiejszy mi zawsze byl ze mnie diabel podkusil... teraz mecze swoj, ale moj troszke wolniejszy, bo tez trzeba go oddac ma cosz pamiecia internetowa...narobilam no. Kindzio mnie udusi, tzn chyba wybaczy bo przeciez w ciazy jestem i mi sie reka zatrzesla z kubkiem z herbata akuratnie nad jego laptpem...ups... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dalyscie mi pomysl na swieta, zrobie salatke jarzynowa 😉 mniam tak dawno nie jedlismy 😉 Zurek to acja dla meza. I jakies nadziewane jaja tzn faszerowane 😉 ICiasto moze lepiej z polskiego sklepu 😉 Dzis podskocuze zobacze co maja, bo jutro tu wszystko zamkniete a w sobote ja pracuje wiec jak skoncze o 15:30 to juz pewnie bedzie wszystko pozamykane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, ja też miałam jazdę na banany i jeszcze na kiwi, tak było od początku ciąży, a nie dawno jakoś mi ochota przeszła, na razie nie jem żadnych owoców, tylko warzywka. Choć czasami kupujemy maślankę lub jogurt pitny z owocami.

Komsi, może da się osuszyć takiego odłączonego laptopa, niech odstoi trochę, a potem może zacznie działać. My staramy się mieć schowaną klawiaturę, jak akurat pijemy coś przy biurku, a nie piszemy, bo kiedyś ja zalałam klawiaturę i raz mąż i trzeba było kupować nowe, pomimo dokładnego wysuszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
komsija tez byłam dzis na glukozie do wypicia 50g i myslalam ze zwymiotuje , jak kocham slodkie tak teraz nie rusze nic z cukrem dluzszy czas.Mi w tym roku sie udało na swieta jedziemy do rodzinki a nawet w domu jak bysmy zostali to za wiele szykuje bo kto to zje , mi maluch teraz takie odstawia kopniaki ze ze caly brzuch mam obolały nawet jesc sie nie chce 🥴A właśnie tez was tak brzuszek czasami boli ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrocilam....czekalam okolo 40 min z numerkiem. Podeszlam a babeczka do mnie, oj pani w odmiennym stanie zebym wiedziala to bym pania przyjela bez koleiki....no ale co ja mialam sie na sile pokazac ze w ciazy jestem...a prosic sie o takie rzeczy nie lubie. Byla bardzo sympatyczna ta kobitka no ale najwazniejsze zalatwilam co mialam zaltwic 🙂

Komsi, kochana sierotko. Sprobuj osuszyc suszarka, odstaw go na chwile (tak ze 3h) i sprobuj odpalic. JA zalalam kiedys lapa w pracy, po kilku godzinach odpalil ale niestety klawiatura i pad zdechly...wiem ze jest mozloiwosc wymiany klawiatury tak wiec nie ma konca swiata 🙂

Anulka, za rada Waji syropek z cebulki, na wszelki wypadek ku sobie ten syrop prawoslazowy...dziewczyny na praawie wszyskich lekach jest napisane ze nie wolno nam uzywac ale to wynika z tego ze nich ich na nas nie testuje...jesli babeczka w aptece powiedziala ze mozesz to napewno nic malej nie bedzie. W aptekach zawsze mowia jak mialam chore uszy i chcialam np ibuprofen kupic to stanowczo odradzily mowiac ze moze wywolac porod/poronienie. Ale oczywiscie najpierw sprobuj domowego sposobu. 🙂

JA mam fazy na żodkiewke i rzeżuchę (heheh poszlam zobaczyc na opakowanie nasiona jak sie pisze 😜).

Co do przygotowan to nie robie nic, moja tesciowa super rzeczy robi to sie poobiadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...