Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

U nas dzisiaj ładna pogoda aczkolwiek cholernie wieje. I chyba pierwszy raz tak długo spałam przy takiej pogodzie bo do 10 😉

Dzisiaj o 18 wizyta u ginki, ależ jestem ciekawa ile mała waży, mierzy itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cie nie moge ten brzuszek doprowadzi mnie do szaleństwa albo jakies nerwicy dostane O_o wrrr... ja chce stary brzuszek gdzie umiem się normalnie zalogować, normalnie wysłać posta a nie beczyc się godzine... O_o żeby mi się pokazywaly świeże wasze posty bo czytam te z wczoraj albo dwóch dni... no masakra przecież... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha a co do ustępowania miejsca ciężarnej to jakoś nie zauważyłam specjalnego zainteresowania... ostatnio w poczekalni u lekarza czekałam 1,5godziny bo takie były opóźnienia. Marudziłam mojemu że już nie wytrzymam, że mnie plecy bolą, brzuch mnie gniecie itp. nikt mi nie ustapił (chociaż wszystko było słychać), w sklepie jest to samo- stoi baba z brzuchem i koszykiem to niech sobie postoi... Kosmi i Ania dorodne te wasze pociechy 🙂 i dobrze że wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dalej nie umiem uwierzyć że się udało 🤢

po 30 min męczarni... przecież to jakaś paranoja 😞

dzisiaj mnie dopadła jakaś śpiączka bo spałam do 12 O_o 😜

dziewuszki macie duże dzieciaczki ja już raczej USG nie bede mieć jedynie przed porodem bo mi mój gin. bedzie chciał sprawdzic jak duża jest niunia... ale po żebrach mi daje ostro :*

miłego dnia kochane ;*
miłego dnia czerwcóweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, Wyspa tajemnic bardzo mi się podobała, więc polecam 🙂

Ania i Komsi super, że z pociechami wszystko ok 🙂 dorodne te Wasze dzieciaczki tylko się cieszyć, że zdrowo rosną 🙂

Agulka, to czekamy wieczorkiem na wieści jak maleństwo 🙂 A jeżeli będziesz na wizycie z mężem, to niech zwróci komuś uwagę i spyta: czy może Tobie ustąpić miejsca, bo w tak zaawansowanej ciąży ciężko się stoi. Oczywiście na dupskach muszą siedzieć młode albo chociaż w średnim wieku osoby, bo ze starszymi to nie przejdzie.

Ja właśnie wróciłam od mojej internistki, osłuchała mnie dokładnie - płuca i oskrzela czyste, ogólnie silne przeziębienie - wyleżeć przez kilka dni, leczyć się domowymi sposobami, dodatkowo brać wit. C i jakiś łagodny syrop - kupiłam prawoślazowy. A mój mąż telefonicznie wkurzył się, że lekarka kazała mi czekać w kolejce, pomimo że jestem w ciąży, że powinnam mieć prawo pierwszeństwa i jakby był ze mną to zrobiłby malutki raban 😉

Co do życzliwości ludzi wobec kobiet w ciąży to ostatnio ja mam szczęście, w obie strony w tramwaju i w przychodni ustąpiono mi miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciężaróweczki moje kochane

u mnie bez zmian może jak skończe gotować mężulkowi obiadek to mi się uda poleżeć z nóżkami do góry....

laaf staram się troszke ograniczać ale wynalazłam Ustronianke niegazowana z sokiem jabłkowo miętowym albo brzoskwiniowym i jak się dorwe to nie mogę przestać he he

a tak poza tym t jeszcze lody mi tak dobrze idą teraz po powrocie z poczty zajadam sobie codziennie jednego 😜 a w lodówce też mam to i wieczorkiem czasem poprawię he he 🤪

zuziek ja też wcale się nie mogłam zalogować i tyle nerwów przy tym zjadłam że masakra ale jak mi się już udało to zapisałam sobie linka z zakładkach i teraz tylko otwieram zakładki i już mam i nie muszę się logować he he spróbuj tak może pomoże

Ania, Komsi jak tak czytam jakie te wasze brzdące duże to się zaczynam coraz częściej zastanawiać kiedy moja Igusia nadrobi...

a wracając do ustępowania miejsca to ja zauważyłam że jak kolejka widzi że się zbliżam to się tak ścieśniają żebym nie znalazła jakiejś dziurki i się broń boże nie wepchnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchatki 🙂
Sylwia własnie juz mialam wczesniej pisac, ze uwazam podobnie jak Kwasiek, ze jezeli masz tylko mozliwosc to mierz sobie cisnienie, bo obrzeki bardzo czesto sa zwiazane z cisnieniem indukowanym ciaza, a z wlaszcza takie ktore nie ustepuja po dlugotrwalym odpoczynku.A bialka w moczu nie masz?
Anulka ta okulistka mowila, ze zmienia sie grubosc rogowki i to jakos nie gra z soczewkami.

Ania,Komsi fajnie, ze dzieciaczki przybieraja na sile 🙂

A mi sie znowu wlaczyly durne sny, takie same jak na poczatku ciazy, sa totalnie zakrecone 🙂
Ok ide do sklepu, bo sie zorientowałam, ze chleba brak. Cos jeszcze mialam napisac, ale zapomnialam.
Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, kup sobie krzyżówki i rozwiązuj siedząc albo leżąc z nogami lekko uniesionymi 🙂 trochę lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodziło 😉

babeczki, moja mama upiekła dziś pasztet, normalnie tak pięknie pachnie, że aż mnie skręca. Już zjadłam kilka kawałków (jeszcze ciepły był :P) i nadal nie mam dość. Muszę się czymś innym zapchać, bo pasztet świąt nie doczeka ☺️

A tak poza tym, to właśnie wróciliśmy od stolarza - zamówiliśmy meble do kuchni 🙂 🙂 🙂 🙂 cieszę się jak dziecko, jedna sprawa z głowy. Zostało jeszcze 9861458541 😉

Próbowałam się dziś zarejestrować do ginki, ale nikt telefonu nie odbierał. W kulki sobie lecą. A ja czuję ucisk w dole brzucha, jakby ktoś mi strusie jajko włożył i kazał z nim siedzieć i nie wiem czy to główka dziecka, czy może coś złego się dzieje :/ poza tym wypadałoby już iść na wizytę, bo ostatnio byłam 1,5 miesiąca temu. No ale skoro telefonu nie odbierają... pfff... będę próbować jutro, oby się udało.

Kurcze, ciągle myślę o jutrzejszym usg. Pierwszy raz w życiu tak bardzo na coś czekam 😉 Mam nadzieję, że młode się ujawni. Angela - Ty chyba jako jedyna babę u mnie obstawiałaś. Jak chcecie zmienić swoje 'zakłady', to to jest chyba ostatni moment 🙂 kurde, jeszcze 21,5 godziny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow kwasiek jak ty masz wszystko wyliczone :P hehe... czekamy na wieści jutro 😉 a nie lepiej żebyś odrazu po wizycie umawiałą się na kolejną bo 1,5 miesiąca to troche długo ja chodziłam co 3/4 tygodnie a teraz co 2 tyg. mimo że niwych rzeczy się nie dowiaduje ale wole być pod stałą opieką... a te bóle mogą ale nie muszą być groźne...

Sylwia i dobrze że krzyczą w domu... potem bedziesz narzekać że nie odpoczywałaś w ciąży bo jak bedzie dzidzia to ni huhu nie odpoczniesz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No babeczki ja już jestem po wizycie i nie powiem że jestem zadowolona 🙂 Mała waży ok. 1500g (przybyło jej cały kilogram w ciągu miesiąca) i jest ułożona prawidłowo-główka w dół. Ja troche za dużo przytyłam wg gina bo całe 4 kg, ale nie jest źle 😉

Miłego wieczorku przyszłe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):

A tak poza tym, to właśnie wróciliśmy od stolarza - zamówiliśmy meble do kuchni 🙂 🙂 🙂 🙂 cieszę się jak dziecko, jedna sprawa z głowy. Zostało jeszcze 9861458541 😉


hahahha powodzenia Kwasiek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka super wiesci, tak sie martwilas ze malutka "za malutka" 🙂 Ale te 4 kg w ciagu jakiego czasu ? bo chyba nie calej ciazy?

Kwasiek napewno chopina nie mozebyc inaczej, w przeciwnym razie caleobstawianie czerwcoweczek pojdzie w łeb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...