Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 U mnie tez pogoda nie za ciekawa 🤢Z Przestało padać i wyszło słońce ale znów sie chmurzy 🤨
Ale ten nowy brzuszek mnie wkurzył...Najpierw nie mogłam sie zalogować a później nie mogłam znależź naszego forum 😠 Ale wkońcu sie udało.
Dzis sie wcale nie wyspałam...Tylko sie kręciłam, z jednego boku na drugi...masakra... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj no coś taki nie do końca ten nasz brzuszek 😜 też miałam problem z zalogowaniem... hehe i nie ma tyg. ciąży pod nickiem może wszystko dojdzie do ładu... dajmy im czasu :P

cały weekend taki pochmurny 😞 dzisiaj to mnie nawet deszcz zastał jak wracaliśmy z obiadu u teściów 🤢

miłego dnia moe jutro bedzie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
dzisiaj rano wogle nie wyświetlało mi strony, teraz wchodzę i patrzę zmiany. Zalogowałam się i znalazłam nasze forum bez problemu...trochę dziwnie, ale da się chyba przyzwyczaić i faktycznie nie ma tc przy nicku. Ciekawe czy nie będzie problemów z dodawaniem zdjęć do postów lub galerii. Dajmy trochę czasu moderatorom strony, aby było tylko lepiej 🙂

Pogoda na zmianę pochmurno i trochę słonecznie.

Dzisiaj byliśmy na Wyspie tajemnic i film bardzo nam się podobał 🙂

Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej mamusie 🙂

Ja mam bardzo ciężki weekend- pogoda do niczego, w krzyżu mnie boli tak że nie mogę się bezproblemowo poruszać, obracać itp i jakoś wszystko mnie męcz, Maleństwo prawie w ogóle się nie rusza (a już pomarzyć o 10 ruchach na 10 min) y 🥴 A na domiar złego dowiedziałąm się, że mój braciszek rzuca studia bo mu się znudziły i nie można mu nic wytłumaczyć 😲 (ech wyżaliłam się)...

Co do nowego brzuszka to jak narazie nie miałam problemu ani z zalogowaniem ani ze znalezieniem naszego wątku 🙂 więc tu nie mogę narzekać 🙂

Miłego wieczorku i żyje nadzijeją, że jutro będzie lepiej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja już się jako-tako w nowym brzuszku łapię 😉 a mąż stoi obok i włączyło mu się programistyczne myślenie - taki urok bycia z informatykiem 😉 już mi powiedział, żebym brzuszka nie zamykała, bo musi coś posprawdzać 😁

wkurzyły nas znowu (standardowo) urzędy. Żeby jeden papierek załatwić trzeba przynieść 5 innych. I tak w kółko. Żyć się odechciewa...

Kupiłam sobie dziś witaminki dla ciężarówek. 30 tabletek + 30 kapsułek = 70 złotych. Kuźwa, zdzierstwo. No ale przynajmniej po nich nie wymiotuję (póki co) i może mi te skurcze łydek przejdą... młode szaleje, jak za starych dobrych czasów, kopie po żebrach (silne jest, kurde!), wierci się i generalnie daje czadu 🙂

i jeszcze jedna dobra wiadomość: mąż się zgodził być ze mną podczas porodu! 🙂 🙂 🙂 tzn. w pierwszej fazie, ale lepsze to, niż nic 😉 grunt, że ucieszyło mnie to bardzo 🙂

idę zjeść leciutką kolację i spadam spać.

Kolorowych snów dwupaki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
denerwuje mnie juz ten nowy brzuszek... wrrr już 5 raz chce napisać posta i dupa 🤢 ostatnia próba... na dzisiaj!!

mój mężuś pojechał znowu do KAtowic 😞 jeszcze ten tydzień tam posiedzi mówił że mogą się wyrobić w tygodniu (mam nadzieje że do środy bedzie spowrotem) ale znowu mi tęskno bedzie ;( na pożegnanie Zuzia pokazała tatusiowi co o tym wszystkim myśli i wypieła mu sie tyłkiem w twarz 😎 (moja krew) hihihi

jutro idę do ginka ciekawe co mi powie na te jego "kilka dni w szpitalu" hehe aż 12dni :P i zobacze ile mi się przybrało... bo jakoś wierze tylko wadze w gabinecie położnej :P u mnie w domu pokazuje zawsze to samo hehe :P (ale tylko dlatego bo to waga siostry która wiecznie się odchudza i waga pokazuje zawsze mniej niż w rzeczywistości) :P

miłego wieczorku moje kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuchate, ja juz an nozkach (od 6 rano nowego czasu 😜) 🙂

Agulka 10 ruchow na 1h nie na 10 min i to w najbardziej ruchliwej godzinie dnia 🙂 Spokojnie Twoja malutka zapewne bedzie spokojniutka i tylko sie z tego cieszyc 🙂

Kwasiekale mialam z ubaw, czytam Twoje posta i se mysle zaraz ja przycisne kiedy bedzie miala USG....a Ty w kolejnym piszesz ze jestes umowiona 😁 NO coz na 3d najczesciej juz cusik widac 🙂 oby 🙂

Zuziaku a Ty nic nie napisalas jak tam grill?
Co do mezusia to wykorzystaj ten czas na przygotowanie do matury a szybciej zleci 🙂

A tak wogóle to co porabiacie na swieta dziewczynki 🙂?

My sie wybieramy do Wawki do tesciow, ciekawe jak mi droga zejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Laaf, u Ciebie kur zapiał szybciej niż u mnie, bo nie byłam pierwsza, jak to bywa w tygodniu roboczym 🙂

Jeżeli chodzi o pisanie posta to wczoraj nie miałam problemu i od razu mi wskoczył. Dzisiaj spróbuje dodać jakieś usg do galerii - zobaczymy czy już uda się czy jeszcze trzeba będzie na rezultaty poczekać.
Chciałam jeszcze napisać, że nie ma podglądu postów, ale dookoła okienka wiadomości ekran jest przezroczysty więc można spojrzeć co na stronie dziewczyny napisały 🙂

Kwasiek, trzymam kciuki, żeby małe pokazało się na usg w czwartek 🙂 i fajnie, że mąż zgodził się być z Tobą chociaż przez I fazę porodu 🙂

Kurcze, przez te wahania temperatury (raz kilkanaście stopni, za jakiś czas kilka stopni) i zmianę pogody + może przesilenie wiosenne dopadł mnie kaszel i to taki jak nazywam dudniący i teraz muszę podleczyć się, żeby na święta przypadkiem nie rozłożyć się...tfu tfu.

I-szy dzień świąt spędzamy w domu z teściami, a w II-gi dzień będziemy u moich rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie nie uda się nam dodać ani fotek do galerii ani do postu, przynajmniej u mnie nie ma takiej możliwości. Szerzej napisałam o tym na wątku zmian brzuszkowych. Strona jeszcze w budowie, więc na wszelkie inne funkcje musimy cierpliwie poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki 😉

no bede musiała się za nią wkońcu zabrać bibliografia zrobiona i różne materiały do napisania też są trzeba to tylko skleić w całość żeby miało ręce i nogi i dać do spr. nauczycielce z polaka :P 😉

co do świąt to tak jak Anulka81 pierwszy dzień u teściów drugi w domu :P

dzisiaj mi się zaczeły rekolekcje w szkole... jade w zasadzie tylko oddać bibligrafie i zaliczyć obecność bo idę do ginki i nie wyrobiłabym się jak bym miała na nie iść :P

u mnie słonecznie dzisiaj 😉 ale nie wiem jak z temp.
miłego dnia brzuchatki 😉
(dalej mam problem z zalogowaniem) 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

O ktorej Wy wstajecie dziewczeta? 🙂
Ja własnie szykuje sie do okulisty, zobaczymy co to bedzie.Zapytam sie jej dlaczego nie mozna nosic soczewek w ciazy moze bedzie wiedziala 🙂Bo mnie to bardzo nurtuje, ale powiem Wam, ze odkad przerzucilam sie na okulary to jakos lepiej sie czuje 🙂
Wrocław melduje pogode sloneczna zobaczymy jak sie rozkreci dzien to co przyniesie.
Chyba musze wstawac tak z rana, bo wtedy jestem radosniejsza i jakos mi sie wszystko chce 🙂
Wczoraj Mala wcale nie spala, tylko caly dzien dokazywala i chyba stwierdzila, ze kopanie to przezytek i turlanie sie jest lepsze 🙂Juz nie moge sie jej doczekac 🙂
ok zmykam , bo w koncu sie nie dowiem jak wyglada sprawa z soczewami w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry przyszłe mamusie 🙂

U nas dzisija piękne słońce za oknem i oby tak już było cały dzień 🙂 Trochę dzisiaj się nie wyspaliśmy bo mężuś chyba się przeziębił i gardło nie dało mu spać, a tak się wiercił że od 4 rano już nie mogę usnąć (nadrobie przez dzień:P).

No nasza mała kruszynka nie ruszała się wczoraj przez dzień ale za to o 22:30 dała popalić i dzisiaj o tej 4 kopała tate w pupe :P 🙂 zabawnie było...

U nas się trochę pozmieniało i w sobotę wielkanocna jedziemy do moich rodziców a w poniedziałek z rana wracamy do teściów. Bardzo się cieszę z takiego rozwiązania 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, daj znać jak z tymi soczewkami. Ja nosząc je nie czuje jakiegoś dyskomfortu, ale jak okaże się z jakiś przyczyn nie powinno się nosić to ja odrazu przerzucę się tylko i wyłącznie na okulary, chociaż będzie trochę ciężko, bo przyzwyczaiłam się do tej wygody 🙂

Zuziek, mam nadzieję, że na wizycie u ginki będzie już wszystko ok 🙂

A Gdańsk pochmurny 😞 też nie wiem jaka jest temperatura, bo nie spojrzałam,ale wydaje mi się, że jest chłodniej niż wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki, ja dzis mam wizyte u gina, ale poranek niezbyt dobrze sie zaczął bo moja mama zemdlała rano jak chciała jechac do pracy na przystanku i teraz sie martwie 🤨
No ale siostra juz do niej jechała i ma z nią do lekarza jechac, zobaczymy co powie, pewnie z przemeczenia skoro po 12 godz tam robia, a wizyte mam na 13 😉 ciekawe czy usg mi zrobi 😉
Moze kto wie. U mnie pochmurno a na plusie ok 5.





[URL=http://www.naobcasach.pl]







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...