Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
hej ja też się zastanawiam nad ubieraniem dzisiaj mała ma body z krótkim rękawem skarpetki i dresik a łapki i tak ma zimne ale grubiej ją ubierać przez te łapki? nie wiem ale chyba nie bo w co ją w zimę ubiorę


Sylwia to nie ma dlugiego rekawka?
Wydaje mi sie ze przy 20 stopniach warto zalozyc ale ja jestem raczej zmarzluch i mieszkam w bloku gdzie zawsze jest cieplej 😉 moi tesciowie mieszkaja w domu to u nich w zimie temperatura nigdy nie przekracza 20 stopni w dzien (chyba ze ja przyjezdzam i podkrecaja wtedy do 23 😜) a w nocy maja ustawiony piec na 16 stopni i wtedy to ja nawet na sikanie nie wychodze z lozka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisałam że ma body z krótkim rękawem i dresik czyli bluze i spodnie

a dokładnie wygląda tak:

[URL=http://img230.imageshack.us/i/1002434p.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5764/1002434p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

laaf, wysłałam na Gersona - taki adres jest podany w Allegro, innego nigdzie nie znalazłam, bo bym pytała na jaki mam wysłać. Kolczyki już dawno powinny były przyjść do Ciebie.

Anulka, Adze faktycznie rosną ząbki, może spróbuję z tą maścią, dzięki za radę. Dała nam dzisiejszej nocy popalić. Mąż stracił cierpliwość jeszcze przed kąpielą małej. Ja o północy się po prostu rozryczałam ze zmęczenia. Całość poskutkowała tym, że mąż spał dwie godziny z Agą na swoim brzuchu (a i tak była bardzo niespokojna i budziła się co chwilę). Później jakoś poszło. Karmiłam ją w nocy chyba 2 albo 3 razy, już nie pamiętam 😮

co do ubierania Małej, to zwykle w dzień ma na sobie body z długim rękawem i spodenki (półśpiochy), na które czasami zakładam wełniane skarpetki (prezent od cioci męża). W nocy śpi zwykle w pajacyku (długi rękaw i nogawki) albo w koszulce i śpioszkach (bez rękawków). Przykrywam ją na noc kocykiem: z jednej strony bawełna, z drugiej cieplutki polar.
Od wczoraj grzejemy w domu. Jest około 24*, więc tak w sam raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a widzisz zle Cie Sylwia zrozumialam, myslalam ze w samych spodenkach i bodziakach.
U nas kaloryfery jeszcze zimne ale pogodzilismy sie z koldra bo w lecie zawsze powlekamy koc 😉

Kwasiek w ustawieniam pierwotnych mam jeszcze canaletta ale widocznie sa ukryte.

Wspolczuje takiego zabkowania...jestescie pewnie wykonczeni 😞 oby przynajmniej dwa na raz wyszly 🙂

Moja Kamika dzisiaj poszla na rozpoczecie szkoly w pierwszej klasie. Smialam sie z niej wczoraj ze teraz jest kociakiem 😉 Oczywiscie zaspala i miala jedynie 45 min na wysyzkowanie sie co bylo prawie awykonalne bo zawsze jej schodzi min. 1,5h 😜 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny :*

Anulka juz od dwóch dni się zastanawiałam czy to przez ząbki i racja małej już od chyba tygodnia wychodzą kły... bardziej z lewej strony ale z prawej też cały czas widze jak piąstki są albo z jednej strony albo z drugiej... dzisiaj wyśle mame do apteki po maść (ma po drodze z pracy)

od dzisiaj też mamy zamiar palić w piecu bo normalnie lodówa... mała jest przykryta dwoma kocykami... ja mama zimne łapy i bluze założona a co dopiero małej... teraz leży mi na kolanach i jest przykryta kocykiem :P ale łapki cieplusie 😉

Laaf ja się dzisiaj dziwnie czuje zawsze 1 września czułam ścisk w brzuchu że trzeba do szkoły a dzisiaj nic... 😜 dziwnie 😜 no a Kamiska zestresowana pewnie nowi ludzie nowa szkoła nowi nauczyciele...

ja jutro na szczepienie 😉 ciekawe jak mała to zniesie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku ja mam wrazenie ze moje dziecko nigdy nie jest zestresowane 😉 ona nalezy do tych osob ktore raczej do wszystkiego podchodza na luzie 😉 no ale to moze byc gra pozorow 😜
po za tym zna kilka osob z tej szkoly i jak znam to spoko sie zaklimatyzuje 🙂

acha wczesniej pisalam ze dam linka do swojego allegro, fakt ze wiekszasc z was ma wieksze cycorki ale zerknac mozecie 😜

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2406156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maly w domku ubrany jest w body z dugim rekawkiem i spodenki od dresiku i skarpeteczki teraz spi w woziku wiec jest jeszcze przykryty kocykiem. A na noc tez mu zakladam body z dlugim rekawkiem i spiocha albo pajacyka, wszystko ma z dlugim rekawkiem i przykryty kolderka jest a raczki w nocy i tak nie za cieplutkie ma.
A na spacerku to body z dlugim i dresik, przykryty cieplym kocykiem i przy mocnym wietrze jeszcze oslona na wozik i cieplutki jest jak grzejniczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf była bym wdzięczna 😉 jeśli by mi spasowały twoje staniki to masz jak w banku że zostane stałym klientem 😉 mam taki cholerny problem z ładnymi kolorowymi, koronkowymi stanikami (kompletami) że szok a jeszcze w przystępnej cenie to już wogóle...

ja też miło wspominam lata w technikum pierwsze dwa lata było bardzo szalone... (zostawie to bez komentarza) ale kolejne dwa (już znałam swojego męża) były spokojne ale i tak ciekawe 🙂 ostatni rok był przełomowy poznałam się na ludziach, wyciszyłam się i uspokoiłam wkońcu miałam zostać matką 🙂 a teraz mój szkrabek lezy mi na kolankach 😉 i właśnie zauważyłam że zasnoł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku niestety w hurtowniach nie ma takich rozmiarow, tylko firmy takie jak np. triuph maja ewentualnie. ja zamawiam polska bielizne w hurtowni ktora ma tylko rozmiarowke od B do D nawet problem jest z miseczka A.

Ja juz nie pamietam kiedy Dawid spal w dzien dluzej niz 45 min. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju wlasnie w wiadomosciach mowili o handlu dziecmi...jak na nielegalne adopcje to jeszcze pal licho ale mowili o handlu narzadami...wiem ze cos takiego istnieje na swiecie ale jak czlowiek o tym nie slyszy to przynajmniej nie mysli a teraz jak mam takiego maluszka to az ryczec mi sie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąż pojechał po maść na dziąsełka 🙂

Agniesia spała od 15 do 17, a ja razem z nią. Już ciut lepiej funkcjonuję 🙂

ocho, chyba kupsko poszło w pampersa 😁 Jakie bulgotki usłyszałam (mała w bujaczku 2 metry ode mnie). A teraz nawet wywęszyłam coś niezbyt pięknie pachnącego 😁 strach tam zaglądać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...