Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo 😉 mała dzisiaj tez długo spała fakt poszło spać po 22 ale wstała o 9 😲 mama wyspana ale dziecko wstało wygłodniałe i jak zaczęła drzeć buziaka że normalnie na szybciora robiłam mleko...

mam pytanko? Czy zdarza się waszym szkrabom kaszleć? Bo małej czasem się zdarza... myslicie że coś jest nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja mieszkam z rodzicami i siostrą także zawsze ktoś przyjdzie i z małą się bawi ale i tak najlepiej moja siostra z nią się bawi 🙂 nigdy bym nie pomyślała że moja siostra ma podejście i cierpliwość do dzieci ona zawsze się ich bała i trzymała się z daleka a przy małej super ciotka 😉 chce się uczyć jak zajmować się takim maleństwem myśle że za niedługo sama zdecyduje się na dziecko 😉 z chłopakiem jest 9 lat tyle że on raczej chce najpierw kariere zrobić a potem dom rodzina itp. nawet nie są zaręczeni... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Maaatki! My znowu na posterunku domowym i brzuszkowym. Wrocilismy w poniedzialek. Maly swietnie zniosl podroz autem, cale 7h elegansio. W domu rozgladal sie z zaciekawieniem, nie wiem czy zapomnial czy wzesniej nic go nie intetresowalo jak teraz. Z moja mama np chodzil po domu i ogladal wszystko, kazdy obraz kazdy wazonik 😉
Chrzciny minely tez ok, no poza mpim stresem i czerwona buzia przez cala msze, bo sie zestresowalam jak na swojej komunii...cos w rodzaju- hmmm zapomne textu jak nic- powodem byly baki maxyma ktore do zludzenia przypominaly akcje -robie kupe i to duza- i wiecie mialam przed oczami jak za chwile z jego bialego smokingu zrobi sie plama brazowa....
no ale wszystko bylo git i obiad i pogoda nam dopisala.
teraz ogarniamy sie w domku, pranie i prasowannie 😉 ach a u mamy bylo tak fajnie 😜

postaram sie wstawic fotke niuncia w smokingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa i Zuziaku Maxym kicha prycha zakszle sobie tez czasami, gdzies kiedys czytalam ze jak dzidzius sobie kaszlnie to mu sie ten dzwek tak podoba ze powtarza ten odglos bo mu sie podoba 😉
A kichaniem to oczyszczaja swoje drogi oddechowe nasze pociech bosmarac tak jak my w chustki jeszcze nie potrafia.
Ja pindole ale mam prasowania jedna reka prasuja druga Was czytam 😉 dobrze byc znowu wsrod swoich 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia też kicha, bo jak dziewczyny piszą musi jakoś oczyszczać sobie nosek oraz kaszle - z nadmiaru śliny lub nałyka się powietrza, może zachnie w buźce, chociaż przy takim ślininiu wątpię...hehe

Witaj Komsi 🙂 Maxymek jak elegancki i przystony we fraku 🙂

Aleksandra, trochę długo po tym szczepieniu się takie coś pojawiło - tak mi się wydaje, ale lepiej pokaż lekarzowi on najlepiej osądzi. Mi pielęgniarka przypięła w książeczce zdrowia karteczce jak zrobić okład na obrzęk/zaczerwienienie w miejscu szczepienia.

Okład:
1 pełna łyżeczka sody oczyszczonej na 3/4 szklanki letniej przygotowanej wody. Okład na 1/2 godz. Można powtórzyć do 3 razy.

Ewentualnie można stosowac na zmianę z Altacetem w żelu.

Odpukać Olci nic się nie dzieje po szczepieniach, oprocz ewentualnego marudkowania i mam nadzieję, że tak zostanie.

Wogle w UM z tym wymeldowaniem jakaś paranoja, przez to że przepisy się zmieniły i my wystąpiliśmy o to, wejdzie to na sprawę sądową o wymeldowanie, trzeba będzie wskazać 2 świadków, którzy potwierdzą, że Pani z którą zamienialiśmy się oraz jej córka nie mieszkają u nas. W dodatku córka od lat mieszka za granicą. A jest jeszcze problem, bo ta pani Krysia nie przyjdzie, bo leży po udarze mózgu, więc będziemy musieli gadać z jej synem, jak go złapiemy. Nie te urzędy się walą, bo są pierd...... z tą biurokracją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu fotka Niuncia w mamy stroju do chrztu i koszulinie, ktora sluzyla manmie za pizamke. Moja nmama to mistrz w przechowywaniurzeczy, aa szatke do chrztu niunius mial tez moja 😉
mina naturalnie udana

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ja tz bylam w szoku, no ale juz przed porodem wyslala mi pare moich spiochow i czapeczek. Ale niuncio miesiac starszy ode mnie w tych ciuchach dokladnie tego samego dnia (28.08.) mial je na sobie 😉 ja tez tyle ze 27lat wczesniej.

Kkasia sie odnalazlas! 🙃 gdzie sie podziewalas??? wszystko ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka prawo polskie niestety w wielu przypadkach jest totalnie absurdalne np. chcieli wprowadzic to zeby kazdy wszedzie mogl sie zameldowac...nie wiem jaki cel tego byl ale bylam w szoku 9chyba ze cos popitolilam)...

Maksym jak "pan na wlosciach", pewnie zawladnal sercem babci na umor 🙂 Teraz pamietam jak pisalas o tych ciuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...