Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo dziewczyny ;*

a więc tak 😜 Laaf sprawa rozeszła się po kościach... wiedział że źle zrobił i żebym się nie gniewała sam wykapał małą i uspał ją potem przyszedł znajomy do nas i już nie było sensu o tym gadać... ale i tak powiedziałam swoje ale czy trafiło 🤔

Kwasiek ale kicha z tym mlekiem ja nie karmie także nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ha ha ha ... Zuziek aleś mnie rozbawiła 🙂 🙂 🙂 ...
no tak , teściowa to dla większości zięciów zło konieczne ... z wyjątkiem Twojego i mojego męża chyba
My dziś idziemy do mamy bo mają z ojcem srebrne wesele , nio i mój mężul cały szczęsliwy na tę okoliczność, bo moja mama to jedyna osoba z którą może się kielicha porządnego napić , bo ja piję drinki a mój ojciec wcale nie pije (2 kieliszki są w stanie go powalić na kolana 🙂 ) ...
z resztą moja mama jest od Grześka starsza tylko o 11 lat , i doskonale się rozumieją ...
Swoją drogą , jak się niekiedy pokłócimy to najtwardszy argument mojego męża przeciwko mnie to : "WSZYSTKO POWIEM MAMIE !!!!!!!!" (mojej oczywiście) 😉 😁 😆

buziole Kobitki ...miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Kwasiek nie mam zielonego pojecia dlaczego mleko sie zepsulo .W sumie nie slyszalam o takim przypadku, ale na zdrowy rozum to najbardziej prawdopodobna jest wersja zwiazana z jedzeniem, znaczy z tym z czego mleko powstalo.Dziwna sprawa...
Pozdrow Agniesie i niech dziewczyna szybko wraca do zdrowaka:*

JUlka od kilku dni szaleje.Spi po 15-30 min.Wczoraj poszlismy z nia na spcer po Rynku i dziecko chcac nie chcac uczestniczylo w paradzie rownosci, bo akurat sie odbywala na Rynku 🙂Pozniej wyciagnelam ja z wozka i na rekach przypatrywala sie ludziom, ale byla zapatrzona.Nie dosc, ze duzo ruszajacych sie ludzi to jeszcze na kolorowo poubieranych i dosyc szybko sie przemieszczajacych, normalnie wielki tv 🙂Tak nam minal wczorajszy dzien, a dzisiejszy głownie na marudzeniu.Przestala dopiero jak ja rozebralam do pampersa,zeby zmienic bodziaka.Ja nie wiem po kim to dziecko ma takie sklonnosci eksybicjonistyczne...przypuszczam, ze po mezu 😉
A no Jula w czasie snu potrafi sie obrocic na bok to z takich nowosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja nie martw się moja Zuzka też uwielbia być nago 🙂 jak tylko ściągam z niej ubranka ma rogala na buźce :P a jak zdejmę pampersa to już wogóle... 🙂

właśnie skończyła się ładna pogoda 🥴 ale i tak wykorzystane ostatnie słoneczne dni 😉

Natka 😉 mój mąż też się fajnie dogaduje z teściową może z tego względu że mamy kilku znajomych w jej wieku 🙂 stąd dobry kontakt (ja z resztą też mam super kontakt z mamą) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam dobry kontakt z teściową jak na razie i oby tak dalej, z mama tez moge porozmawiac o wszystkim 😉
U mnie tez pogoda wykorzystana, czuję,że przeziębienie mnie łapie;/ albo się mylę.
Kubuś jak na razie spi, dziś s pał do 4 rano i potem koło 7 pobudka, więc sie wyspałąm i grilla jeszzce wczoraj zrobilismy i sezon zamkniety he he 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
we wrocku pada 😞
dzisiaj kupilam mlodemu dwa deserki jablkowy i marchew z jablkiem, no i juz sie ucieszylam ze pierwsze karmienie papki bedzie przy tatusiu (a to swietny widok umorusanej buzki 😁) no ale zapomnialam o pewnym szczegoliku a mianowicie plastikowej lyczce 😉
i odkladamy deserek na jutro 😉

Kwasiek od kogo Agusia sie mogla zarazic? Moze od mamy?? Oj zeby Ci jeszcze bardziej nie dala teraz poplic:unsure bidulka malutka 😞

Waja Dawidek tez podczas zasypiania z brzuszka na boczek tez sie obraca 🙂
A teraz wlasnie tatus go karmi a maly koniecznie sam chce butle trzymac a ze nie moze jeszcze dokladnie sam jej utrzymac to mu czmycha na boki, przezabawny widok 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu pewna ze pusto przy niedzieli a tu prosze jak sie babki rozpisały 😁, my z Gerardem juz po pierwszych deserkach strasznie mu smakuje narazie wszystko ,nerwy sa wtedy jak deserek sie konczy 🤔 🤔. Tak jak zuziak uzywam gumowych łyzeczek polecam. Nawiazujac do spania to rano małego zastałam w poprzeg łózeczka 😆 😆pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello, Zuziek ale sie usmaialm z tego, ze ziec sie cieszy, ze tesciowa z urlopu wraca 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪

My wielkie pakowanie. No tylko ten maly gadula cos kupy nie zrobil a juz wczoraj powinna byc, bo on nadal tak ma ze co 3-4 dni. A tu nic dzis, ale wszystko ok, brzuszek mieciutki, baki leca wiec chyba nie bede dramatyzowac. No tyle ze jak mi jutro zrobi w samolocie to bedzie wesolo 😉))

Ja kupilam niunciowi sloik jablka i sloik marchwii, jablka dalam mu posmakowac reszte zjadlam bo stwierdzilam ze jednak mu nie bede dawac,ale jakos nie moglam sie oprzec w sklepie....marchewke wciagne na kolacje 😉hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf niestety ci nie powiem gdzie je dostaniesz bo mi ciotka z Anglii chyba z 10 przywiozła ale może Kasia ci powie... może w aptece albo w supermarkecie znajdziesz...

a Zuzce smakują zupki jarzynowe z Gerbera 🙂 musski już mniej nie wiem czemu ale skręca się jak by za kwaśne dla niej było :P ale bede próbować 🙂 a dzisiaj pierwszy raz zjadła rosołek zrobiony na skrzydełku z grysikiem 🙂 do tego zmiksowane w blenderze warzywka (pietruszka, seler i marchewka) Zuzia ze smakiem wtrąbiła miseczke 🙂 mama przywiozła marchewke z działki od sąsiadki mojej babci zetrzemy i soczek wyciśniemy 🙂 dla Zuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi i wyfruwasz...ajjj bede z Toba myslami i opal sie troche za mnie 😁 😁 😁

a widzisz Zuziak Zuzka poprostu za mlekiem nie przepada a inne wciaga elegansio 🙂

Angel aspokojnie ze napisane od 4 misiaca to nie znaczy ze jak dasz wczesniej to bedzie problem...pamietaj ze to jest profilaktyczne. Ja ostatnio Dawidkowi dawal kawki zoltka i chlebka ciemnego...tak sie chlopaczek na mnie patrzyl ze nie moglam inaczej. I normalnie wciagal az mu sie uszy trzesly i patrzyl czy napewno mu zaraz zapodam wiecej 😉 😉 😉

Kaszke spokojnie mozesz mu juz mieszac z mlekiem, oczywiscie z umiarkowaniem zeby jelitek nie zapchac ale napewno nic mu sie nie stanie a i smaczka nowego pozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo Laaf ona to chyba po mnie odziedziczyła (i teściowej) ja wogóle mleka nie pije jedynie w kawie 🤔 a no i piłam jak miałam zgage w ciąży to o dziwo mi smakowało i pomagało ukoić palenie w gardle :P ale tak to fuuuuuj moja teściowa też mleka nie wypije wogóle a do kawy to śmietanke w proszku :P hehe no ale jeszcze mleko musi być niestety musi pocierpieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi on po szczepieniu ideolo praktycznie i mam nadzieje ze i przy zebach tak mu zostanie 😉
I baw sie dobrze i odpoczywaj 😘 😘 😘 🙂

Zuaiku to i moja Kamiska szybko przestala pic mleko bo jak miala juz 1 roczek to butla pila, widac i Zuzka ma mleczko w powazaniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam powiem ze wlasnie mam syndrom odrzuconej matki 😜
moje mlodsze dziecko kima juz od 19.30 a starsze wrocilo jakas 1h temu z wujazdu weekendowego. Poniewaz mlodz=szego nie moge wycalosc i wysciskac to starsze sie buntuje jak ja molestuje glaskaniem i calusami. 😜 Oczywiscie slysze od Kamiski ze mi odbilo i swiruje ale ja sie nie zrazam zaraz ide ja dalej nekac buziakami 😜
dobrej nocki mamuski 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...