Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziaku sliczna ta Twoja gwiazdeczka 🙂 jejku oczka, wloski normalnie modelka mala 🙂 a wiesz zauwazam dokladnie te same zachowania u Dawida. Usmiech na maxa po czym chwila konsternacji, za chwile smiech w glos i znow powaga... 😁 😁 😁 😁 ale te nasze bachorki podobne w zachowniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj dzień minął w miarę spokojnie, bo raz Olcia zaczęła mi płakać i nie dało się jej uspokoić, chyba bardziej jej spać się chciało,bo dziąsełko miała już posmarowane, ale dostała smoka na chwilę, uspokoiła się i zasnęła. Może z nadmiaru wrażeń, bo sporo spacerowałyśmy i byłyśmy w galerii handlowej.
Wogle jak rozmarudza się na maxa z płaczem to jedyna pozycja w jakiej jest spokojna to ta do odbicia po jedzonku, ale jak próbuję zmienić pozycję to płacz, więc szukam nowych sposobów, aby ją uspokoić - karuzelka już coraz mniej działa na nią 😞 Poza tymi akcjami w większości jest pogodnym, radosnym dzieciątkiem.

Dziewczyny śliczne Wasze dzieciaczki 🙂

Zuziek, ale mała cudownie się uśmiecha, aż oczka się śmieją 🙂

Angela, na fotce Kubuś ma ręczniczek, gdzie na kapturku, jeżeli dobrze wypatrzyłam jest Kubuś i Tygrysek, więc mam pytanie - czy go kupiłaś czy dostałaś? Przypuszczam, że mógł być zakupiony zagranicą, bo ja nigdzie nie widziałam takich.

Dzisiaj w H&M kupiłam Olci różowe rajstopki z Hello Kitty 😆

Zuziek, Kwasiek mam nadzieję, że maść pomoże Waszym dziewczynkom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

STO LAT I BUZIACZKI DLA ZUZI (3 MIESIĄCE) I IGUSI (2 MIESIĄCE)!!!

Oluśka zasnęła o 21.00 i śpi non stop do teraz, z jednej strony cieszę się, ale z drugiej gdzieś mi tam stresik włącza się, że moje dziecko śpi głodne - tak jakoś napędzam się.

Angela, to fajnie, że dostaliście od cioci taki fajny ręczniczek 🙂 Jakbym gdzieś wypatrzyła go to pewnie kupiłabym i Olusia zamiast 2 ręczniczków miałaby 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja jestem ciekawa która z Was pierwsza obwieści pojawienie się ząbka/ków.

Bardzo bym chciała żeby i przy Dawidzie to zabkowanie bylo lagodne bo jak piszecie to Wasze maluszki niezle daja Wam popalic...u Ciebie Anulka to przynajmniej Olcia w nocy śpi a u Kwaska to nawet w nocy placz, wspolczuje...biedaki nie maja jak wypoczac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Kubus marudny i ciągle ma lapki w buzce i wszystko co moze do niej włozyc, pieluszke czy gryzaczek, vzasem tak gryzie,że az płacze, ale w nocy db śpi. Ja wiem Anulka,że to nie takie proste ale jakby była głodna to by sie obudziła, apozatym juz ma prawie 3 miesiące to nie jest tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczynki ;* Zuzia dziekuje za życzenia 😉 i wszystkiego najlepszego Igusi ;*

wiecie co wam powiem wczoraj mężowi się zrobiło bardzo przykro 😞 zostawiłam małą z tatą i poszłam robić kanapki do pracy i kolacje... a mała zaczęła się nie miłosiernie drzeć 🤢 Adam nie wiedział co robić nosił, przytulał itd. a ona nic... darła się jak nigdy ja przyszłam wzięłam małą a ona momentalnie koniec płaczu 🥴 widziałam na jego twarzy że było mu przykro... że własnego dziecka nie potrafi uspokoić 😞 mała jest przyzwyczajona do mnie jest ze mną prawie 24h (bez nocek bo śpi w łóżeczku) a on długo pracuje 😞 i jedynie wieczorem widzi małą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...