Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
LAAF DZIEKI za umieszczenie fotek małego 😁 😁 😁 😁 Zuziaku Gerdzio ma ciemna czuprynke tylko mu tak słoneczko zaswieciło 😜 😜 😜 😜 😜. co do ubrania to stosuje jedna zasade jedna warstwa wiecej niz umnie teraz na te chłodne dni to bodziaki na długi rekaw .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a no widzisz 😜 a moja to ma taki ciemny blond a czasem na zdjęciach wygląda jak by była czarna...

a wogole to dzisiaj jak maz wroci z pracy wybieramy sie na weekend do tesciów tzn. zostajemy na noc bo chcemy na 3/4h zostawic małą kumpel ma urodzinki i zaprosił nas do knajpy babcia chetnie zostanie 😉 a jutro idziemy pod Urząd stanu cywilnego bo znajomi biora slub to szybko obrucimy a mała z dziadkami zostanie 😁 jak co tydzień niedzielny obiad u teściów to juz z soboty na niedziele tez sie zostanie tescie beda zadowolenie ze maja wnusie u siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubus zjadł i juz spi, dzisiaj spokojniejszy, tak myślę,że te kilka dni marudne to po szczepieniu.
Mąż pojechał na wykopki, a ja jutro z nim tez idę a Kubus zostanie z babcia, bo wole iśc a ona niech lepiej zostanie, ja mam więcej sił a z Kubusiem jest lżej bo jest bardzo grzeczny, dziś normalnie aniołek;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maluszek juz spi a ja biore sie za sprzatanie domku bo jutro jedziemy na zakupy 🙂
Ja Bartoszka ubieram w body z długim rekawem spodnie od dresiku skarpetki i bluza i czapeczka a przykryty jest takim grubszym kocykiem i przy silniejszym wietrze oslonke na wozek zakladam 🙂
Malemu bucikow nie stosuje bo i tak zawsze ma spocone stopki i bardzo cieplutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Olcia też już śpi, więc mamy wolne 🙂

Komsi, mam nadzieję, że Maxymek spokojnie prześpi nockę po szczepieniu.

Ja małą na spacer ubieram zależnie od pogody obowiązkowo bodziak z długim rękawem na to bluza polarowa z kapturkiem lub kamizelka, dżinsy/ półśpioszki/ inne spodenki po spodem rajstopki lub ciepłe skarpetko-pokolanówki, jak coś przykrywam kocykiem. A przez ostatnie 2 dni było chłodniej i taka pogoda ni w 5 ni w 10, więc założony miała taki jesienno-wiosenny kombinezonik, a pod spodem była ubrana w w bodziaka i rajstopki. Bucików na razie nie zakładamy, póki co nie mamy, ale muszę jeszcze sprawdzić, bo mamy zimowy kombinezonik po córeczce przyjaciółki i muszę sprawdzić rozmiar czy będzie na tę zimę czy może na kolejną, w każdym razie do niego na pewno trzeba będzie założyć buciki.

Ja z mężem przed ślubem byłam prawie 6 lat, a po ślubie jesteśmy 3 lata i też nic się nie zmieniło oprócz pojawienia się naszej Księżniczki 🙂 A wogle my jesteśmy jak dwie połówki jabłka, rozumiemy się bez słów (czasami tak jest, że np. ja pomyślę o czymś a Sebek mówi o tym na głos i odwrotnie - to niesamowite 🙂 ), w większości mamy takie same poglądy na różne sprawy, nie kłócimy się, co najwyżej jest foch - mniejszy lub większy, ale zbyt długo nie gniewamy się na siebie.Wogle przez tyle lat to już znamy się jak łyse konie...hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas mała spi więc z mężem wzieliśmy się za sprzątanie i czyszczenie dywanu przed chrzcinami..

My razem jesteśmy prawie 4 lata (będzie w październiku) i rok po ślubie i u nas dużo się zmieniło bo wcześniej nie mieszkaliśmy razem i to na lepsze np mniej się teraz kłucimy niż przed ślubem no i pracuje się na wspólny rachunek i wogule staramy się dużo rzeczy robić razem...

ja małą na spacerek ubieram w jansy rajtuzki body z krótkim rękawem bluzeczka z długim i na to bluza i czapa której nie cierpi he he buciki mamy ale takie bardziej do sukieny i ostatnio dostaliśmy adaśki orginalne ale jeszcze są za duże he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się pytam z tymi ubrankami bo po tym jak obserwuję inne dzieciaczki w wózkach to mam wrażenie, że swojego Szkraba ubieram za cienko ale wychodzi, że podobnie jak Wy więc nie jestem jakąś wyrodną matką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj 🙂

My zaczynamy juz na maxa przygotowywwac sie do chrzcin 🙂 Zaraz zabieram sie za pieczenie schabu i udek, bigos i rosol juz zrobiony 🙂

Kkasia 37 stopni to norma u maluszkow ale badz czujna poki co czysc nosek i obserwuj, trzymam kciuki zeby szybko przeszlo i Tobie i Gerardkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry!
niuniek jak zasnal na spacerku, tak po powrocie ok.30minut cyrku, bez temp. al dalam mu czopka bo byl tez przeciwbolowy, przy piersi zasnal, odstawilam go wolno i cichaczem do lozeczka, spal do 00.30 i obudzil sie usmiechniety ufffffffffffffffffffffff. potem o 4.30 i o 5 io 6 i o 7 i o 8, ale to pewnie dlatego ze juz sie wyspal. teraz jest fajniusi. wszystko gra i mam nad ze juz tak zostanie.


Laaf kucharo! ogarniasz temat ci powiem 😉

Kasia, maxymo mial pierwsze szczepienie w zyciu. Jedna byla mieszana, m.in. ksztusiec, tezec i inne, a druga na pnemokoki. Obie szczepionki podaje sie 4razy co 4 tyg. wiec kolejna akcja w przyszlym miesiacu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny mam pytanko? nie uważacie że jest troszkę za wcześnie żeby maluchy już siedziały? Moja Zuzka jest zadowolona i cała happy jak siedzi u mnie na kolanach ale nie w pozycji pół siedzącej tylko normalnie z wyprostowanymi pleckami... pomijając fakt oczywiście że już bardzo podnosi główke jak lezy na pleckach ale dzieci powinny mniej wiecej w 5 miesiącu tak siadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Zuziaku, dzieciaki wueilbiają wszystko, co nowe, więc i nie dziwota, że uwielbiają siadać 🙂 zbyt często nie można tego robić, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi 🙂 dzieci, które mają 6 miesięcy same już siedzą, ale różnie z tym bywa 🙂

Ja się szykuję na tenw ieczór panieński, nie wiem czy uda mi się wyjść, ale jestem w gotowości 😉 mąż chory, więc do Agi przyszła babcia (moja mama) i będzie u nas nocować. Planuję wrócić najpóźniej koło północy.

Spokojnej nocy ex-brzuszki! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubus też lubi na kolankach siedzieć a na rekach lezeć nie znosi, woli w pionie, nawet do spania nie chce byc tak lulany, zreszta jak chce spać to kładę go do łóżeczk i spi ładnie;D teraz juz też a my z mężulkiem wychodzimy do sąsiadów, oglądać walkę Pudziana, czyt: Mąż z sąsiadem a ja plotki z sąsiadką, bo mnie to nie interere za bardzo 😜 he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...